Катуница

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
vaniliq
Изгонен от форума
Мнения: 173
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 10:55 am
Местоположение: Торонто

Катуница

Мнение от vaniliq »

27.02.09 DSC
07.03.09 accuse
05.10.09 получена покана
02.12.09 13:30ч интервю-Успешно
25.01.10 док. към Бурурещ
22.02.10 Баркодове
15.03.10 Медицински ф-ри
23.03.10 Медицински 13.04 втори мед. 10.05 ОК
09.06.10 Покани за визи
02.07.10 ВИЗИ
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Катуница

Мнение от martatabs »

Когато пускате линк поне напишете два реда с вашата позиция.
Най-лошото е че загиват невинни жертви. Но това събитие беше неизбежно, защото едно малцинство, като циганите, бяха свикнали да са недосегаеми за властта, и да си живуркат на гърба на народа. Подкрепям действията на протестиращите, макар да бяха малко крайни. Сега властоимащите да се събудят и да проверят обстойно, от къде аджеба цар Киро има тези палати и коли, да осъди на строго убиеца на младото момче и онзи където прегази протестиращи и полицаи, и т.нат.
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Катуница

Мнение от angelheart »

martatabs написа:...Сега властоимащите да се събудят и да проверят обстойно, от къде аджеба цар Киро има тези палати и коли...
Шегуваш се, нали? Всеки се сеща кой беше некоронования цар на менте алкохола години наред в родината ни, и заедно с това - щедър спонсор на вечно загрижената за българските граждани социалистическа партия. Ако забравям нещо, колегите от форума да допълнят!
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
vaniliq
Изгонен от форума
Мнения: 173
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 10:55 am
Местоположение: Торонто

Re: Катуница

Мнение от vaniliq »

Май доживяхме да видим един истински народен бунт в България. Съдейки обаче по изключителният интерес по темата в този сайт, не виждам смисъл да коментирам. Разбираемо е. Какво значат убит български имладеж и стотици арестувани тинейджъри от родната полиция, за бг. канадците? Нищо повече от неясен презокеански щум. Я сега кажете кой колко взема на година. И кой колко застраховка плаща, че да се върнем на истинските теми. А да. Пуснали са нови Кубински полети. :clap:
27.02.09 DSC
07.03.09 accuse
05.10.09 получена покана
02.12.09 13:30ч интервю-Успешно
25.01.10 док. към Бурурещ
22.02.10 Баркодове
15.03.10 Медицински ф-ри
23.03.10 Медицински 13.04 втори мед. 10.05 ОК
09.06.10 Покани за визи
02.07.10 ВИЗИ
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Катуница

Мнение от Rall »

Поредното чудо за 3дни. Следващата седмица нема да има и помен от протести. Жалко за момчето това само може да се каже. Революционери - Футболни хулигани, и рокери и Волен Сидеров начело... айде нема нужда.
Dead Eyes See No Future
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: Катуница

Мнение от Жени »

Чудно ми е защо разбунтувалите се не отидат да палят десетките палати по богаташките софийски квартали, чиито собственици са също известни престъпници, а и не е като да не им се е случвало да убиват българи?

Нещата в БГ често са криворазбрани, но тази ситуация е повече от грозна. И да си припомним, че БГ имигрантът навсякъде по света е като циганин в очите на местните. Имигрантът (в случая ще коментирам имигранта в Канада и то като цяло, а не само БГ имигрант) усвоява социални благинки и много често никак не успява да се интегрира (в очите на местните). :!:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Катуница

Мнение от Koko »

vaniliq написа:Май доживяхме да видим един истински народен бунт в България. Съдейки обаче по изключителният интерес по темата в този сайт, не виждам смисъл да коментирам. Разбираемо е. Какво значат убит български имладеж и стотици арестувани тинейджъри от родната полиция, за бг. канадците? Нищо повече от неясен презокеански щум. Я сега кажете кой колко взема на година. И кой колко застраховка плаща, че да се върнем на истинските теми. А да. Пуснали са нови Кубински полети. :clap:
Много е лесно да упрекваш останалите, но ако на тебе липсата на реакция не ти харесва - какво предлагаш като алтернатива?
Не знам дали забеляза, но има и друга тема по същият проблем
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 22&t=42493"
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Катуница

Мнение от Bistra »

vaniliq написа:Май доживяхме да видим един истински народен бунт в България. Съдейки обаче по изключителният интерес по темата в този сайт, не виждам смисъл да коментирам. Разбираемо е. Какво значат убит български имладеж и стотици арестувани тинейджъри от родната полиция, за бг. канадците? Нищо повече от неясен презокеански щум. Я сега кажете кой колко взема на година. И кой колко застраховка плаща, че да се върнем на истинските теми. А да. Пуснали са нови Кубински полети. :clap:
СИриозно????
Я, кажи сега кои са будителите на тоя "истински" бунт?
Ами аз заради такива "истински" бунтове, следвани от още "по-истински" избори и избраните "най-истиски" политици със своите без майтап истински лобита...........се махнах от България.
Или както се казва в песента: "Партизан за бой се стяга..."
Трябва мейби да нарамим пушкалата и да ходим да тепем циганта по примера на еврейските братя понеже държавата не е на място? (Ами аз затова и я смених между другото)
Не, Мерси! Предпочитам билет за Куба.Аре със здраве!

P.S.Клубовете са по интереси, нали знаИш. Гласуваш там където имаш съмишленици, другото го оставяш на произвола на съдбата.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Катуница

Мнение от anxeli »

Просто случайност, и то много рядка, е че местния феодал се оказва циганин, за разлика от феодалите по други места - българи, македонци, турци и т.н. Като цигани, той и родата му се оказват по-прости и не разбират, че на тях не им се разрешава да се самозабравят защото са цигани мръсни, това им е единствената грешка, иначе са си платили на когото трябва като всички останали :lol: ...
Лумпена не разбира че трябва да иде другаде да се бие ако му стиска и за по-лесно ходи да плаши търговките на пердета, гащи и ханцузи в Аджисана |( ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Катуница

Мнение от Bistra »

Само, че лозунгите не оправят държавата за съжаление. Аз си мисля, че глад и затягане на коланите би я оправило, ама в България такова нещо нЕма. От нямане какво да се прави хората се отдават на бабаитлък и други такива модерни дейности. Като се насложи и беззаконието....Става страшно! Затова беж по-далече!
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
vaniliq
Изгонен от форума
Мнения: 173
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 10:55 am
Местоположение: Торонто

Re: Катуница

Мнение от vaniliq »

Bistra не се сили. Виж градинката дали няма нужда от подкастряне.
27.02.09 DSC
07.03.09 accuse
05.10.09 получена покана
02.12.09 13:30ч интервю-Успешно
25.01.10 док. към Бурурещ
22.02.10 Баркодове
15.03.10 Медицински ф-ри
23.03.10 Медицински 13.04 втори мед. 10.05 ОК
09.06.10 Покани за визи
02.07.10 ВИЗИ
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Катуница

Мнение от Bistra »

vaniliq написа:Bistra не се сили. Виж градинката дали няма нужда от подкастряне.
Ти май не си много литературен тип? Те всички бунтари са така, май, май. :D
Ето ти, да се пообразоваш малко за смисъла на думата "метафора". :lol:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0% ... 1%80%D0%B0"
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Катуница

Мнение от angelheart »

Bistra написа: Ти май не си много литературен тип? Те всички бунтари са така, май, май. :D
Ццц, срам ти! Що заборави Ботйова? Ама пък той с ванилените истории не се връзва хич, та донякъде мога да те разбера :geek:
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Катуница

Мнение от Joy »

Под прозорците ми премина огромна тълпа скандиращи младежи -бетер футболни запалянковци. :^) Търсят си адреналин явно.

Тук пряко

http://kanal3.bg/?cat=15"
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Катуница

Мнение от roumensp »

vaniliq написа:Май доживяхме да видим един истински народен бунт в България. Съдейки обаче по изключителният интерес по темата в този сайт, не виждам смисъл да коментирам. Разбираемо е. Какво значат убит български имладеж и стотици арестувани тинейджъри от родната полиция, за бг. канадците? Нищо повече от неясен презокеански щум. Я сега кажете кой колко взема на година. И кой колко застраховка плаща, че да се върнем на истинските теми. А да. Пуснали са нови Кубински полети. :clap:
Вандалщината на тълпа лумпени не е "народен бунт". Бунт щеше да е, ако беше насочен срещу корумпираната съдебна система и полиция, които покровителстват цар Киро и много други изроди в продължение на много години. Ако това беше нормална държава, цар Киро отдавна щеше да е в затвора и нямаше да се стига дотук.

А за самия мен това наистина не е "нищо повече от неясен презокеански щум" - домът ми е тук, семейството ми е тук, в "оная държава" не съм стъпвал близо 12 години и много повече ме интересува какво се случва в Канада, отколкото там.
Публикувай отговор