Просто не е модерно да си българин

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

Рипнах си няколко хорца на площада във Варна току-що и се накефих. :D Някаква неизвестна фолк-дива разпява на предизборен концерт на БСП "бяла роза да закича". :D Пука ми че е БСП, сто години не бях играла хорца по площади. :rofl:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Странджата »

Тя партията на такива като тебе разчита :) !
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

Странджата написа:Тя партията на такива като тебе разчита :) !

Е разчита да гласуват балъците. :D А аз не способствам на ничии политически бизнеси. Ама като има хорце, що да не тропнем.

Вчера имало страхотен джаз-фестивал и съм го изпуснала. :?: Учениците ми показваха видео което са снимали, било е супер. Ама всеки ден праздник... то се не смогва навсякъде. :D
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Колкото и да им обясняваш, те не могат да разберат, че тук се живее много по-добре от западния свят... само Босна и Херцеговина са леко по-напред от България, но то не може пък само България да е номер едно като възможности за хубав живот.
Manchester United Football Club
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от pavelyankov »

Joy написа:
Странджата написа:Тя партията на такива като тебе разчита :) !

Е разчита да гласуват балъците. :D А аз не способствам на ничии политически бизнеси. Ама като има хорце, що да не тропнем.

Вчера имало страхотен джаз-фестивал и съм го изпуснала. :?: Учениците ми показваха видео което са снимали, било е супер. Ама всеки ден праздник... то се не смогва навсякъде. :D
Ахааа, руска шпионка такава :devil:
"праздник" е руска дума :D
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Павка, аз ти предлагам да се отказваме от тази Канада, какво ще кажеш. :D
Manchester United Football Club
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от pavelyankov »

mufc написа:Павка, аз ти предлагам да се отказваме от тази Канада, какво ще кажеш. :D
Съгласен :y:
Във Владивосток имало много работа и заплатите почвали от 7000 евро нагоре.
Русия са сила :rock:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от mufc »

Екстра, аз тамън чета в момента книгата "Как да правим успешен бизнес в България и Русия в 10 лесни стъпки", и повярвай ми... промених си виждането за света и започнах да правя пари от всичко което ми дойде като идеи.
В Момента се чувствам направо прероден и много щастлив а съм още в началото на книгата... представи си какво ще стане като я дочета 8)
ВНИМАНИЕ: Оригинала на книгата е само от руски автори :!:
Manchester United Football Club
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от myhata II »

Продължавайте,Дерзайтеее :y: :rock:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от optics »

Тъй е.
В България през ден през два има фестивали, рок-фестове, село Миндя, Каварна и въобще навсякъде.
И един приятел като ми раздува аз ахкам и охкам, а той вика - кво бе при вас няма ли концерти, айде не ми разправай че няма. Само, че работите повече и не остава време.
8)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

Тук е интересно и без всякакви фестивали.

Вчера от плажа на Галата минахме няколко километра катерейки се по камъни-морени до Ракитника. От там 500 стръмни стълби нагоре до вилите, после през полета със запустяли лозя където си похапнахме грозде обратно пеша до Галата. :D Никакъв фитнес не ти трябва. Това скалокатерене ще го запомня цял живот. Върнахме се във Варна вече късно вечер, нощна и светеща тя е прекрасна погледната от горе от Галата. И отидохме директно към минералния басейн на брега. На 5 метра от морските вълни има открит басейн с гореща сероводородна минерална вода в която се понакиснахме за няколко часа и цялата умора от дългия преход се изпари. Беше страхотен ден. :) България е невероятна. :inlove:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Странджата »

Joy написа:Тук е интересно и без всякакви фестивали.

Вчера от плажа на Галата минахме няколко километра катерейки се по камъни-морени до Ракитника. От там 500 стръмни стълби нагоре до вилите, после през полета със запустяли лозя където си похапнахме грозде обратно пеша до Галата. :D Никакъв фитнес не ти трябва. Това скалокатерене ще го запомня цял живот. Върнахме се във Варна вече късно вечер, нощна и светеща тя е прекрасна погледната от горе от Галата. И отидохме директно към минералния басейн на брега. На 5 метра от морските вълни има открит басейн с гореща сероводородна минерална вода в която се понакиснахме за няколко часа и цялата умора от дългия преход се изпари. Беше страхотен ден. :) България е невероятна. :inlove:
Локвата на басейн ли са я направили?
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Joy »

:D Не знам какво наричаш ти локва, на мен в тъмното ми приличаше на басейн.

Не луксозен разбира се, всичко е съвсем скромно, но пък е безплатно това, за което в спа-центрове плащат много сериозни пари. Плюс лукса да си на крачка от вълните на морето.
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от angelheart »

Joy написа:Тук е интересно...
Вчера от плажа на Галата... От там ...Това ...ще го запомня цял живот. Върнахме се ...И отидохме... Беше страхотен ден. :) България е невероятна. :inlove:
Леко ми е неудобно, когато виждам такъв прекалено наивен патос в изказвания на иначе предполагаемо зряла личност. Подобни съчинения по-скоро подобават на някоя Ленка или Тамара, за ранните и средношколски години.
И, да, разбира се - Варна е възхитителна, но само за летен курортизъм.
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Просто не е модерно да си българин

Мнение от Kan_Tangra »

Аз от разказа разбрах, че Джой никога през живота си не е ходила на фитнес, никога на спа. Понякога е повървявала пеша (мислейки, че е фитнес). Понякога се е киснала в някакъв басейн (мислейки си, че е спа).
А от предния разказ разбрах, че никога не е била наистина в Монреал, а само е излизала по социаладжийските седенки по домашному. Никога и не се е интегрирала, с бяла и добре платена работа. Може би мъжо е носил пици, а тя е гледала децата.

Във Варна има само едно хубаво нещо, и това е ВИНСА (и разбира се, останалите университети). Всичко останало е само декори. ;) :rock:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор