Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българска?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Joy »

Нямам нужда от обществено изповядване. А ти нямаш нужда от нечии чужди истории. Всеки си гради собствената и узрява за някакви решения когато му дойде реда.

В Бг нещата стоят както винаги. Никога там нищо не се мени съществено и дай Бог все така да е.
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от drifter »

Да обобщим:
Joy се връща в Родината, която е напусната от всички лузъри и където е останал "изключително прост" народ. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Това бие и Бате Бойко според мен. Най-добре да се кандидатира за президент.
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от tonich »

drifter написа:...Най-добре да се кандидатира за президент.
А ти откъде знаеш, че не се прибира имено заради това? ;)
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
edelwais
Мнения: 968
Регистриран на: Чет Дек 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: Edinburgh, Scotland

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от edelwais »

Новости при изпита за шоф. книжка в България:
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=183840&srcpos=2"
Пътувахме много, но изобщо ... едва ли.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Bistra »

Joy написа:Ето ти пример на такива мизерници

http://play.novatv.bg/play/250003/"

Ама това не е цялата ужасяваща истина на тяхното падение да не мислиш...Какви подробности чух за тях от съседи направо да загубиш ума и дума. :x
Леле, тези ме потресоха дълбоко! Напомнят ми на една известна наемателка на баща ми. :rofl:
BTW тя се беше оплакала, че нямала пари, ама като той я посъветвал да си намери работа...СЕ ОБИДИЛА. :D
Aбе, Joy, не съм аз човека който да ти дава съвети, ама тук "такива мизерници" живеят прилично благодарение на социала.Виждаш, че там почти никой не ги подпомага (то и като ги подпомага - полза никаква!), а те също искали да емигрират (Пази Боже!).Дано да имаш достатъчно сили и хъс да успееш, а в България не се успява лесно (личен опит) , защото това е другата алтернатива.Не съм набожна както казва Странджата, ама в тоя случай: Бог да те пази! Най-искренно ти го желая.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от John Smith »

Joy написа:В Бг нещата стоят както винаги. Никога там нищо не се мени съществено и дай Бог все така да е.
Стига бе! Хората там имат надеждата някога и България да излезе от вечната криза. :?:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Koko »

Joy написа:Коки, за българин свикнал да се оплаква ВСЯКО време е неподходящо. Между другото, кризата е перманентно състояние и няма да свършва.

А за чужденците прииждащи в България няма кризи и няма неподходящи времена. Руснаците пристигат на постоянно жителство без да имат право 5 години да работят на заплата и развиват печеливши бизнеси без една българска дума да знаят. Аре на тях им кажи колко е неподходящо.

В България трябва наистина да си голям лузър за да не направиш добър бизнес.
Колко време си даваш за да развиеш добър бизнес в България?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от John Smith »

Зависи колко банки и карти ще може да издъни в Канада. Всички български "бизнесмени" си тръгват от тази идиотска държава с колица на изплащане, контейнерче мебели на изплащане, изтеглят където каквото може и си заминават достойно, правейки безценна услуга на оставащите български "лузъри". Така канадците знаят що за племе пристига от дъното на Европа. Предполагам, Joy няма да е нещо по-различно.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Koko »

John Smith написа:Зависи колко банки и карти ще може да издъни в Канада. Всички български "бизнесмени" си тръгват от тази идиотска държава с колица на изплащане, контейнерче мебели на изплащане, изтеглят където каквото може и си заминават достойно, правейки безценна услуга на оставащите български "лузъри". Така канадците знаят що за племе пристига от дъното на Европа. Предполагам, Joy няма да е нещо по-различно.
В форума на Дир-а в момента има тема в която както става ясно автора е успял да си загуби ПР статута, като не е пропуснал да изтегли и парите от кредитната си карата - и сега се чуди как да се върне в Канада. :doh:
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от anxeli »

Не разбирате ли че Джой не отива да работи :^).
Ако е спечелила пари, наследство, тя или мъжът и има развит бизнес, контракт за внос на нещо си и хора да им работят, защо не. След влагата и студа в Канада колко мислите ни остават след 40-50г? Всеки да си ги прекарва както реши. Ако някой е решил в бг, без дългове и грижи - фаин уит ми.
Джой, на кого оставяш гърнето :clap: ?
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Bistra »

anxeli написа: След влагата и студа в Канада колко мислите ни остават след 40-50г?
Aз лично смятам, че съм изживяла половината си живот.
Значи ми остава още толкова, за теб не знам. И да ти кажа не живея никак лошо за един "лузър". :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от John Smith »

Koko написа:В форума на Дир-а в момента има тема в която както става ясно автора е успял да си загуби ПР статута, като не е пропуснал да изтегли и парите от кредитната си карата - и сега се чуди как да се върне в Канада. :doh:
Нищо чудно. Аз лично познавам хора, които след >10 години по Америка и Канада решиха да бухат карти и да се връщат в България, като там издържаха по-малко от година и се върнаха пак в Канада, започвайки от под нулата. При това го предпочитат така, защото след илюзии за бизнес в България бяха слезли там до дъното. Много хора след години по чужбина са загубили представа за какво става дума в България и реално това "връщане" си е една нова имиграция на едно вече непознато място.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от myhata II »

John Smith написа:Зависи колко банки и карти ще може да издъни в Канада. Всички български "бизнесмени" си тръгват от тази идиотска държава с колица на изплащане, контейнерче мебели на изплащане, изтеглят където каквото може и си заминават достойно, правейки безценна услуга на оставащите български "лузъри". Така канадците знаят що за племе пристига от дъното на Европа. Предполагам, Joy няма да е нещо по-различно.
Той Джон Смит явно съди по себе си или другарите и приятелчетата са му от тези :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от pumpy »

Koko написа:
John Smith написа:Зависи колко банки и карти ще може да издъни в Канада. Всички български "бизнесмени" си тръгват от тази идиотска държава с колица на изплащане, контейнерче мебели на изплащане, изтеглят където каквото може и си заминават достойно, правейки безценна услуга на оставащите български "лузъри". Така канадците знаят що за племе пристига от дъното на Европа. Предполагам, Joy няма да е нещо по-различно.
В форума на Дир-а в момента има тема в която както става ясно автора е успял да си загуби ПР статута, като не е пропуснал да изтегли и парите от кредитната си карата - и сега се чуди как да се върне в Канада. :doh:
И аз познавам едни такива герои: 15к заеми и фалит, контейнер мебели, които трудно влизат в панелката под наем в Люлин 27, досие в полицията заради спзване на законите и частната собственост и накрая най-вече рядко невероятно драпане да се върнат обратно в Канада, но не можело щото ги очаква топло и безплатно място в скапаната държава....ако изобщо ги приемем пак ?
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Joy »

Koko написа:
John Smith написа:Зависи колко банки и карти ще може да издъни в Канада. Всички български "бизнесмени" си тръгват от тази идиотска държава с колица на изплащане, контейнерче мебели на изплащане, изтеглят където каквото може и си заминават достойно, правейки безценна услуга на оставащите български "лузъри". Така канадците знаят що за племе пристига от дъното на Европа. Предполагам, Joy няма да е нещо по-различно.
В форума на Дир-а в момента има тема в която както става ясно автора е успял да си загуби ПР статута, като не е пропуснал да изтегли и парите от кредитната си карата - и сега се чуди как да се върне в Канада. :doh:
Това трябва да ви говори достатъчно колко може да се спечели тук.
Публикувай отговор