Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българска?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от leaf »

Ух, че разговор заформихте. :lol:
От правилата на граматикта до предпочитания в яденето и разбира се всичко това забъркано със сексуални намеци. Тюрлю гювеч по български. :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Павел »

Жени написа:
И btw, по-добре веднъж в месеца крехко агнешко, отколкото дърто овчо всеки ден, нещо с което и мъжът ти би се съгласил и разбира се от теб скрил.
:D

Не разбрах само дали жена ти е крехко агнешко и ти пуска само веднъж в месеца или е дърто овчо, което си принуден да ядеш всеки ден! :D Което и от двете да е, ти съчувствам, Павеле! ;(

Мъжът ми е напълно съгласен с теб! ;)
Толкова си зле със запетайките, че няма начин да не си блондинка
Да, блондинка съм! И съм много зле със запетаите! :D

А ти най-вероятно си плешив (понеже сме на тема коса)! И всички виждаме, че си отличник на тема запетаи, пунктуация, правопис и най-вече английски език (тема от близкото минало :rofl: )!

Чудя ти се колко бързо забравяш след като се изложиш. Мълчиш си, мълчиш си малко, па вземеш се осЕреш от глава до пети! :puke:
Жена ми ис ин хър туентис - сещай се кое е агнешкото. Ако не се сещаш кое е овчето, погледни в близкото огледало.

Езика който продължаваш да показваш навежда на мисълта, че си логопед в конюшня. Затова си и толкова горда с дългата грива на мъжа си Фюри.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Marto »

Павел написа:
Жени написа:
И btw, по-добре веднъж в месеца крехко агнешко, отколкото дърто овчо всеки ден, нещо с което и мъжът ти би се съгласил и разбира се от теб скрил.
:D

Не разбрах само дали жена ти е крехко агнешко и ти пуска само веднъж в месеца или е дърто овчо, което си принуден да ядеш всеки ден! :D Което и от двете да е, ти съчувствам, Павеле! ;(

Мъжът ми е напълно съгласен с теб! ;)
Толкова си зле със запетайките, че няма начин да не си блондинка
Да, блондинка съм! И съм много зле със запетаите! :D

А ти най-вероятно си плешив (понеже сме на тема коса)! И всички виждаме, че си отличник на тема запетаи, пунктуация, правопис и най-вече английски език (тема от близкото минало :rofl: )!

Чудя ти се колко бързо забравяш след като се изложиш. Мълчиш си, мълчиш си малко, па вземеш се осЕреш от глава до пети! :puke:
Жена ми ис ин хър туентис - сещай се кое е агнешкото. Ако не се сещаш кое е овчето, погледни в близкото огледало.

Езика който продължаваш да показваш навежда на мисълта, че си логопед в конюшня. Затова си и толкова горда с дългата грива на мъжа си Фюри.
Павеле, ти рабираш от езици и правопис толкова, колкото Джой от бизнес :rofl: :rofl: :rofl: Ти сериозно ли не осъзнаваш, че когато се опитваш да спориш със Жени по тези въпроси, просто се навираш между шамарите. Колко още пъти трябва тя да те bitch-slap-ва за да ти дойде акъла?

Сложното обстоятелствено пояснение не се разделя нито с тире, нито със запетая. Правилно е: при нас в Полша, тук в България, там в Европа, при тях в Азия. Това, че не знаеш елементарни неща, например слагането на запетая пред "(за) което", оставям без коментар.
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Rall »

Абе незнам, наляга ме некво шубе, че "руските бизнес коучове" ще излезнат толкова добри, колкото руските ракети, руските автомобили, руските компютри и руските цветни телевизори... :rofl:
Dead Eyes See No Future
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от IRA »

Уникална тема. :rofl:
Тук се водят битки на няколко фронта и никой не пада по гръб.
К'ви са тия руски кочове? С ко се занимават? :roll:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Rall »

Явно със заплождане... на въображението :D
Dead Eyes See No Future
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Joy »

Rall написа:Явно със заплождане... на въображението :D
Творчеството, или с други думи инстинкът за преобразяване на заобикалящата действителност е пряко свързано със заплождане на въображението. Без въображение няма творчество, няма харизматичност и съответно не може изобщо да става дума за бизнес. Ако това въображение цялото общество от раждането на човек и до зряла възраст много упорито се е старало да го премахне, то да, необходимо е да бъде наново заплождано и постоянно подхранвано. Дали това ще бъде със самостоятелно самоусъвършенстване или с професионална помощ, разликата е единствено в много по-голямата продуктивност на второто.

Всякакви старания да правиш бизнес ще се сгромолясат много скоро ако не събудиш в себе си твореца.

В обществото няма социална поръчка на творци, а единствено на РАБотници. Ако разгледаш самата същност на думата, ще откриеш това което възпитават в нас открай време- РОБИ (от старославянското "раб"). Не творци и не личности, които уверено налагат волята си на жива и нежива природа. Творенето, съзиданието не е подчинение на нечия воля, а инстинкт на власт в широкия смисъл на думата.

Това, което вие демонстрирате в тези страници с глупави иронии, които явно ви галят самоуважението по някакъв начин, е проява на вашето стадно робско възпитание. Сентенцията "не може да бъде защото просто не може да бъде". На мен ми харесва друга една в този контекст "Великите умове обсъждат идеи, средните-факти, а дребните- хората".
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от ablood »

Joy
Не разбрахме на базата на какви постижения, богатства, слава, имоти, или власт се сравняваш с нещо различно от нас, хората дето всяка сутрин излизат и с часове робуват на някой началник, клиент, или проект за да си платят за моргиджа, колите, кредитните карти, седмицата на Карибите и други дребни житейски нужди?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Странджата »

Joy написа:
Rall написа:Явно със заплождане... на въображението :D
Творчеството, или с други думи инстинкът за преобразяване на заобикалящата действителност е пряко свързано със заплождане на въображението. Без въображение няма творчество, няма харизматичност и съответно не може изобщо да става дума за бизнес. Ако това въображение цялото общество от раждането на човек и до зряла възраст много упорито се е старало да го премахне, то да, необходимо е да бъде наново заплождано и постоянно подхранвано. Дали това ще бъде със самостоятелно самоусъвършенстване или с професионална помощ, разликата е единствено в много по-голямата продуктивност на второто.

Всякакви старания да правиш бизнес ще се сгромолясат много скоро ако не събудиш в себе си твореца.
В обществото няма социална поръчка на творци, а единствено на РАБотници. Ако разгледаш самата същност на думата, ще откриеш това което възпитават в нас открай време- РОБИ (от старославянското "раб"). Не творци и не личности, които уверено налагат волята си на жива и нежива природа. Творенето, съзиданието не е подчинение на нечия воля, а инстинкт на власт в широкия смисъл на думата.

Това, което вие демонстрирате в тези страници с глупави иронии, които явно ви галят самоуважението по някакъв начин, е проява на вашето стадно робско възпитание. Сентенцията "не може да бъде защото просто не може да бъде". На мен ми харесва друга една в този контекст "Великите умове обсъждат идеи, средните-факти, а дребните- хората".
Има едни творчески заведения ,в които след определен коучинк можеш да се проявиш като велик ум с вариации,един ден си Петър Велики,друг Ломоносов,трети Толстой,четвърти Сталин...Русия са Сила!!!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от myhata II »

Странджа забравяш кой ни свали потурите преди 100 и кусур години 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Странджата »

Koй?Да не би Джой?Русия са Сила!!!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Joy »

ablood написа:Joy
Не разбрахме на базата на какви постижения, богатства, слава, имоти, или власт се сравняваш с нещо различно от нас, хората дето всяка сутрин излизат и с часове робуват на някой началник, клиент, или проект за да си платят за моргиджа, колите, кредитните карти, седмицата на Карибите и други дребни житейски нужди?

На базата на факта че съм се отървала от робско кокошкарско мислене и имам повече амбиции от това да робувам някому за да си плащам заемите. Не ми е ясно вие на какви основания иронизирате затънали до гуша в калта на бедност в уродска Канада.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от IRA »

Блажени са верующите!
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Joy »

IRA написа:Блажени са верующите!
Да, не случайно е казано в Библията. Защото получава само този, който вярва.
Песимисът живее живот на неудачник.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от myhata II »

Айде останаха ти 3 дни и летиш,да не забравиш да ни пишеш от Бгто какви са ти първите впечатления и как се справяш ! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор