Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българска?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от optics »

Joy написа:Уменията да се управлява кола с ръчни скорости изобщо не говори за умения да се справяш с важните неща в живота.
Единственото вярно нещо което каза.
Но защо трябваше да наплюеш всички и да наръсиш една камара глупости ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от John Smith »

Ама тя тази Joy 10 години на социал ли е изкарала?
Ако е така, с удоволствие бих гласувал след 3 години на социал да се загубва PR и такива да си заминават за от където са дошли.
Guinness написа:Той е стахановец!Ударник!!!Изпълнил е програмата-петилетката за 4 години :rofl: :rofl:
Вече написах, че съм се изнесъл от Квебек преди почти 10 години.
Винаги съм се възхищавал на интелекта на хора, които хващат някаква глупост, доразвиват я и след това се смеят сами на творението си.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от myhata II »

Ако гласуваш и стане така ,в Канада всичко що е дошло ще се изнесе,и ще си останеш като кукувица в барака в ГТА :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от John Smith »

Глупости без никаква основа или логика, стил myhata II. Само не ми казвай, че работещите канадци издържат всичко що е дошло последните години. По-скоро бих се съгласил в някаква степен за обратното. Гласувам смело. Нямам нито един познат или приятел, който да е на социал. Не мисля, че някой държи да плаща за неспособността на други да се адаптират или просто за мързела им. В крайна сметка, никой никого не задържа в Канада. Само не знам защо тези, които се канят вечно да си тръгват, държат да охарактеризират останалите и страната, в която се намират. Айде, хващайте самолета и довиждане!
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от ivandaman »

Joy написа:Уменията да се управлява кола с ръчни скорости изобщо не говори за умения да се справяш с важните неща в живота. Всеки тракторист умее да кара на ръчни.
A ти НЕ умееш... (въпреки претенциите ти) Този факт само по себе си би трябвало доста да те притеснява, но явно не ти стига сивото вещество..

То че си брутално ограничена се вижда и от облаците, интересното в твоят случай обаче, е че не само че не се срамуваш от простотията си а дори и парадираш с нея.

Taking it to another level както се казва.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от myhata II »

Много са на социал и помощи,само да не ти обаждам на колко от работищите жените и децата им са на помощи
Ти верно си паднал от космоса
Казах ти и пак ще ти го повторя,Канада си е на канадците,а имигрантите са на помощи и бачкат мръсните работи за стотинки
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от John Smith »

Всеки се движи в средата си. Не се учудвам, че хората около теб са на помощи. Хубавото е, че не сте много. Като станете по-малко, ще е по-хубаво.
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от myhata II »

Ти верно си паднал от облаците :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Павел »

John Smith написа:Глупости без никаква основа или логика, стил myhata II. Само не ми казвай, че работещите канадци издържат всичко що е дошло последните години. По-скоро бих се съгласил в някаква степен за обратното. Гласувам смело. Нямам нито един познат или приятел, който да е на социал. Не мисля, че някой държи да плаща за неспособността на други да се адаптират или просто за мързела им. В крайна сметка, никой никого не задържа в Канада. Само не знам защо тези, които се канят вечно да си тръгват, държат да охарактеризират останалите и страната, в която се намират. Айде, хващайте самолета и довиждане!
Не знам дали си чул каква уникална глупост сътвориха оня ден - на всички рефюджита дето им е отказано, ще им плащат самолетния билет за изнасяне от страната. Дотук добре - било по-евтино, ако ги изгонят по-бързо, обаче следващата дивотия не мога да разбера - ще им дават и по $2500 на калпак, за да се адаптирали по-добре, след като се завърнат в родината си!?!? Също така, на заминалите доброволно им се дава шанс отново да се върнат в Канада, за разлика от депортираните.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от pumpy »

Joy написа: Кой ти каза че вечно ще живея в Канада? Нямам никакво намерение повече да си пропилявам живота в тая идиотска страна.
Уау, и това е старшата :?: :?: :?: :?: :?:
Какво стана сестро с дипломите, фирмите, хилядите, хубавия живот в Канада. Невероятно е как хората се променят за няколко години водолазен живот....
Колко му е да изкараш един курс на ръчка и да си караш в БГ, без да си зависима от тази скапана страна Канада :)

Между другото тъщата кара курс в София на автоматик, но са и казали, че книжката ще й е огрничена до каране само на автоматик, което нас не ни интересува, защот тя ще кара само тук аниуей.
Ако искаш ми пиши на лични ще се опитам да ти дам координати на инструктура в Софиа с автоматичната кола.
Joy написа: Изнасят се само лузъри. Нормалните хора живеят в България милион пъти по-добре от канадци.
Според мен се връщат предимно лузъри, другите щом си го могат там си го могат и тук :)

И като ми правиш намеци за книжки, успокой се- и аз не съм изключение- в тая кочина си загубих 10 години от живота. Ако не бях лузърка, не бих избягала от България.
Сестро, ако за 10 години не си успяла тук, си определено в групата на лузърите, не мислиш ли ?
ДЕСЕТ години и нищо ? Аз ти го казвах в далечната 2004, че не си знаеш мястото, но ти не ми вярваше. Явно ти трябваше адски много време за да ти покажат и в Канада къде ти е мястото и сега Канада се оказа скапана страна. Замисли се за поведението си, не може винаги да ти е виновен космоса....За по-малко от 10 години хора успяха да се преборят със системата, други гие страх от курс за кормуване с ръчка.....
Последно промяна от pumpy на Пон Авг 29, 2011 1:23 pm, променено общо 2 пъти.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от pumpy »

Guinness написа:Знаеш ли.какво приятелю,дори не изчетох бълвоча ти до край.Само първият ред ми беше достатъчен.Става въпрос за това ,че в Англия дипломите на българските медицински сестри се признават ,за разлика от прехвалената ти Канада.Схащаш ли за какво иде реч?
Е те и в Канада се "признават", но и искат малко труд от твоя страна, но явно не свеки може/иска/стиска му да го направи. Въпрос на личен избор....
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от pumpy »

Guinness написа:И тъй като липсват социални осигуровки в Европата,ето то един пример за тяхната липса-тъй като получавам бенефити за това ,че работя ,благодарение на тези нещица зъболелекаря ми е безплатен,или на някакви символични цени.
Смях в залата - безплатен ти е и получаваш точно това - БЕЗПЛАТНА помощ. Имам българи колеги, които работят в Англия. Имам колеги англичани в програмата ми тук в Денвър, които са работили в Англия. Ти получаваш точно безплатна дентална помощ - аз не искам такава в моята уста.
Няма да говорим колко са ти данъците и ДДС-то и колко реално е безплатна тази помощ ?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Koko »

Хайде и аз да добавя нещо към спама натрупан по темата - според мене в момента определено не е най-подходящото време за връщане в България, (особено за човек който се е махнал оттам преди почти 10 години и е загубил представа за действителността там), като се има предвид че към и без това не особено розовото състояние на икономиката се добавят и внесените отвън икономически проблеми, породени от факта че цялият свят преживява икономическа криза.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от Guinness »

pumpy написа:
Guinness написа:Знаеш ли.какво приятелю,дори не изчетох бълвоча ти до край.Само първият ред ми беше достатъчен.Става въпрос за това ,че в Англия дипломите на българските медицински сестри се признават ,за разлика от прехвалената ти Канада.Схащаш ли за какво иде реч?
Е те и в Канада се "признават", но и искат малко труд от твоя страна, но явно не свеки може/иска/стиска му да го направи. Въпрос на личен избор....
Е да признават се след 4-5 години яко драпане на гащи по чиновете.И ако успеещ да вземеш местна диплома.Ако не си разбрал да ти кажа с думи прости-става въпос за директно признаване на българската диплома.Сега схвана ли?
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Някой заменял ли е канадска шофьорска книжка за българск

Мнение от myhata II »

Пумпи това било голяма минавка ако ингилизина е прав ,ако си я беше признал в Англия до сега щеше да бачкаш и да пееш в Канада
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор