Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от haimana »

roumensp написа:Айде и ти с него, Муха! Я виж какво изпускаш, докато се размотаваш тук: :D

Изображение

И побързай, че като заприиждат тия ми ти изгладнели емигранти, ни ядене, ни пиене ще остане за теб. :beer: :pizza: :d:
:D , това го видях на живо. Ъгъла на Дондуков и Кракра в София (до бившата Лиляна Димитрова)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Вие вече на снимки ли се радвате,аз като ви казвах още преди 2 години че там се Яде и Пие вие се чудехте :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Koko »

myhata II написа:Вие вече на снимки ли се радвате,аз като ви казвах още преди 2 години че там се Яде и Пие вие се чудехте :D
Ех, Муха, за кой ли път като прочета какво си написъл в първия момент загубвам дар слово, след което ме напушва бурен смях.

Да се върнеш на темата обаче, видя ли какво пише днеска в Дир-а? Копирам ти само заглавието, сам ще си намериш статията, обаче ако е вярно и ББ го прeизберат на следващите парламентарни избори, какво ще правиш ти тогава? - май няма да събираш скоро багажа към България.

Ако днес има парламентарни избори, ГЕРБ печелят абсолютно мнозинство
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от anxeli »

Какво не му харесва на мухата Бойко незнам, строи му магистрали, да карат, да карат ората, и да зареждат бензин. Той пак се оплаква :?: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

На теб харесва ли ти ? 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от anxeli »

Аз нямам бензиностанция :P ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от 7George »

myhata II написа:На теб харесва ли ти ? 8)
Въведете съобщението си тук, то не може да съдържа повече от 60000 букви. За малко.

На либийците не им харесваше един и се справиха. Ама не било красиво и цивилизовано. :finger: E, трудно се улучва златната среда..
Embrace your climate change!
Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Rambler »

Ми как да му харесва като вързаха всички бензиностанции с НАП. И сега трябва да излезнат реалните обороти от бизнеса с гориво. Имаше една реклама където казваха "Не става само с ядене, трябва и ъкъл"
12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Rambler написа:Ми как да му харесва като вързаха всички бензиностанции с НАП. И сега трябва да излезнат реалните обороти от бизнеса с гориво. Имаше една реклама където казваха "Не става само с ядене, трябва и ъкъл"
Аман от компетентни чичовци,що все на в другия канчето гледате а ? :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Аман от компетентни чичовци,що все на в другия канчето гледате а ? :D
Точно ти ли Бруте,сине?! :D
Айде, да не ти вадя в колко поста си споменавал билдингите на татенцето. Какво толкоз са ти влезли в главата не знам? :lol:
От пръст сме дошли и пак там ще се върнем. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Rambler »

1. Ти от къде си сигурен, че съм чичо.
2. Твоето канче хич не ме вълнува ( като гледам е като войнишко преди издаване) :D

За да не ме изкараш фен на Бойко, само ще кажа, че не ме вълнува кои е министър-председател. И щом масово хората се изнасят от държавата означава, че нещата хич не са на добре. Яде се и се пие, 90% от тези дето ядат и пият не си знаят кредитите и на кой имат да връщат пари ама нали пред хората са баровци.
12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Изображение
Мисля, че Бойко Борисов е феноменален и мисля, че по време на неговия мандат ще повдигне на по-високо ниво всичко в България. Това беше коментарът на сръбската певица Лепа Брена, която се срещна вчера с премиера в Министерския съвет след края на заседанието на кабинета.

Лепа Брена е в София, за да подсили интереса към концерта си през декември в новата спортна зала в София "Арена Армеец", с чието построяване Борисов много се гордее. Певицата обяви след срещата с него, че това е най-хубавата зала на Балканите.

Тя е поканила Бойко Борисов на концерта си, а днес в кабинета му е изпяла българската песен "Йовано, Йованке".
:D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Rambler
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 4:40 am
Местоположение: Сопот, България
Обратна връзка:

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Rambler »

Не само, че не си отиде, ами си и затвърди управлението.
12.02.2011 - Първи урок по Френски

http://immigration2quebec.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от martatabs »

Мух, ти какво щеше да направиш на мястото на бат Бойко? С какво ще провокираш младите и кадърните да се върнат в България, а? Не ми отговаряй в една дума, s'il te plait.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Bistra »

Е, защо да ги провокира? По жълтата преса пише, че те (младите и кадърните) са го избрали. Значи би трябвало да са си там. :tmi:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор