Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Кой кого лъже гледайте какво става тука :)
Преди 2 дни
На шестия ден след като шефът на предизборния щаб на ГЕРБ и вътрешен министър Цветан Цветанов съобщи, че през 2007 г. трима тогавашни общински съветници в София, известни като "брокерите", са поискали от Росен Плевнелиев 500 хил. евро подкуп, кандидат-президентът на управляващите наруши мълчанието си по темата. "Не съм имал среща с никакви брокери - ни един, ни два, нито трима. Лично на мен подкуп не ми е искан. Самите вие знаете, че подкуп не се иска директно, а с много завоалирани намеци", заяви Плевнелиев.

Той свика вчера извънредна пресконференция, на която обаче не беше дадена възможност за въпроси. Така и не отговори на най-сериозните критики на опонентите си - че не е сигнализирал прокуратурата, че му е искан подкуп, което е престъпление. И остави да се извадят изводи от думите му, че е нямало директно искане на пари и затова не е реагирал. В краткото си изявление, което прочете и което минути по-късно беше разпространено от пресцентъра на ГЕРБ, Росен Плевнелиев обяви, че темата за него е приключила.

На практика Плевнелиев влезе в противоречие с думите на Цветанов от петък, когато той заяви: "През 2007 г. с Плевнелиев са направили среща трима общински съветници, които са били на важни позиции в общинския съвет. За тях негласно се знаеше, че това са брокерите в общинския съвет... За да му бъдат решени проблемите с бизнес парка, тези хора са му поискали 500 хил. евро." Това постави въпроса защо нито той, нито Плевнелиев са съобщили за поискания подкуп на прокуратурата и МВР. След сигнал на граждани дори Софийската градска прокуратура започна проверка дали двамата са спомогнали на общинските съветници да избегнат наказателна отговорност, което е престъпление.
Темата беше подета от опонентите на ГЕРБ - от БСП заявиха, че в случая и развитието му са замесени и настоящи общински съветници от ГЕРБ. Кандидатът на БСП за столичен кмет Георги Кадиев коментира казуса с думите, че Цветанов "най-подло е накиснал" Плевнелиев.

Вътрешният министър пък многократно декларира, че е заговорил за случая, за да илюстрира икономическите интереси в местната власт и липсата на доверие в институциите. "Аз съм единственият може би, който най-много и силно желае победата на Росен Плевнелиев", обяви вчера Цветанов.

"В последните дни се наслушах на различни интерпретации от кой ли не. В последните месеци нееднократно предупреждавах, че тези, които дълги години правеха политика, ще продължат да я правят по единствения начин, по който си знаят - с демагогия, с измишльотини, дори откровени лъжи. Познавате ме като прям и честен човек и сега ще постъпя по същия начин, всички факти на масата пред вас", заяви пред медиите кандидат-президентът на ГЕРБ Плевнелиев. Той окачестви реакцията по случая като проява на "пълната безпомощност" на опозицията да се раздели с миналото и да участва в избори с визия и решения.

Вчерашното изявление на Плевнелиев не спира проверката на прокуратурата. Тя би трябвало да го разпита за обстоятелствата преди четири години. По закон трябва да бъде разпитан и Цветанов, който да обясни защо, ако е знаел за искан подкуп, не е сигнализирал властите. По онова време вътрешният министър беше зам.-кмет по сигурността.




"Лично на мен подкуп не ми е искан. Сами знаете, че подкуп не се иска директно, а с много завоалирани намеци"
Росен Плевнелиев, кандидат-президент на ГЕРБ

"Аз съм единственият може би, който най-много и силно желае победата на Росен Плевнелиев"
Цветан Цветанов, шеф на предизборния щаб на ГЕРБ

От днес

Кандидатът за кмет на София от БСП Георги Кадиев обяви имената на хората, които са поискали подкуп от Росен Плевнелиев, съобщи БНР.

Кадиев обеща да направи това преди дни. Той посочи, че го прави, защото не иска да лъже избирателите. „Имената, които господин Плевнелиев е казал на господин Курумбашев, който ги е казал на мен, са тези, които и вчера се появиха в медиите. Това са господин Орлин Йорданов, господин Радослав Тошев и господин Данаил Кирилов", каза Георги Кадиев.

Орлин Иванов, Радослав Тошев и Данаил Кирилов ще дадат пресконференция в зала 1 на Столичната община в 16:30 часа днес, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ. Те ще говорят на тема „Кой кой е в СОС". (Очаквайте подробности)

„Господин Цветанов да излезе и да каже имената на тези трима човека от 2007 г., ще ги сравним с имената на тези трима от 2008 г., ще видим колко от тях се повтарят, колко от тях са били в други политически партии", призова Кадиев. „През 2008 г. вече са в ГЕРБ, със знанието на господин Цветанов и ще си направим съответните изводи", допълни той. Кадиев попита защо Цветанов не излезе, за да каже тези три имена. „Най-лесното е да стоиш отстрани и да кажеш - ами не мога да ги кажа", заяви кандидат-кметът на БСП.

„Нека питат Бойко Борисов - ти наистина ли не знаеш за какво става въпрос, наистина ли не си присъствал на среща с Росен Плевнелиев, на която ти е обяснено", призова още Кадиев и допълни, че е много любопитен каква ще е реакцията на Росен Плевнелиев днес. "Защото ако той каже - Георги Кадиев лъже, Георги Кадиев трябва да си понесе политическата отговорност. И тази отговорност е ясна. Ако той каже, че Георги Кадиев не лъже, тогава политическа отговорност трябва да понесат тези лица. Трябва да имаме най-малкото оставки. Оставаме настрана съд, прокуратура и такива неща. Нека видим какво ще се случи", допълни Кадиев.

Ако на комуниста думите са истина,то излиза че Плевенлиев "лъже" и не стаа за Пезевенк :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Ето и една много интересна статия по топ темата днес
http://www.dnevnik.bg/analizi/2011/09/1 ... az_iziade/"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

http://news.ibox.bg/news/id_408165082"
Ето ги и 3мката хубавци ,късо подстригани с бели якички :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Nick(olov)
Мнения: 128
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 3:23 pm
Местоположение: Montreal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Nick(olov) »

А какво да кажем за Доган (станишев). Койта е взел 2милиона за "консултация" по изграждането на ВЕЦ Цанков камък, но той не бил инжинер миличкият и нищо ама нищо не разбирал от това :D :D :D :D :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Няма какво да казваме ,тея направо са за каторгата до живот !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Борисов към протестиращи срещу шистовия газ: Ако продължавате, може да подпишем на инат

Недоволни граждани, които протестираха срещу проучванията и добива на шистов газ в страната, явно подразниха премиера Бойко Борисов. Министър-председателят е в Добрич, където днес откри обновената пешеходна зона в града и ново игрище.

"Нищо няма да се случи, ако не ме дразните. Продължавайте така и може да подпишем на инат." Така Борисов се обърна в Добрич към млади хора, които издигаха плакати с надписи против проучване и добив на шистов газ в Североизточна България.

В Добрич Борисов не пожела да отговоря на журналистически въпроси. На запитване как ще коментира становището на Холандия за членството на България в Шенген той отново посочи: "Вижте какво игрище направихме."

"Игрището е направено с нашите данъци, тъй като е реконструирано с общински средства", реагираха присъстващи на спортното съоръжение.
Ако Тиквата продължава в този дух, може и на изборите да бъде издухан от избирателите, мухЪ. Ей така, на инат. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Ако Плевела продължава в този дух Гикс нема да стаа пезевенк :D ;)
http://news.ibox.bg/news/id_1587527283"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Bistra »

Борисов препоръча страните с голям дефицит да дават български пенсии
Голям! Велик! Неповторим! :party: :D
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/10/ ... t/?ref=rss"
Премиерът Бойко Борисов предложи европейските държави, които имат по-висок бюджетен дефицит от 3 %, да намалят пенсиите и заплатите на гражданите си до нивото им в България. По този начин според него до една-две години те ще могат да решат проблемите си.
И още:
"Никой не е длъжен да вади от своите бюджети, за да плаща на тези, които не са дисциплинирани", категоричен бе премиерът в Прага. Според него начинът да се подпомогнат бедните е чрез кохезионната политика и еврофондовете.

Борисов открои България като една от шестте най-дисциплинирани страни в Европейския съюз, на които се вдига кредитният рейтинг и които изпълняват ангажиментите и задълженията си.
Начи като го чета разбирам, че понеже ние сме "дисциплинирани" ще цоцаме от еврофондовете за сметка на ирландските пенЦионери примерно.Умно!Не може да се измисли по-добре . :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Изображение
Маслен потрет на премиера Бойко Борисов, на който той изглежда замислен и угрижен не беше включен в изложба в парламента заради предизборния период, в който се намира страната, разказа пред "Дарик радио" авторът на платното Антон Димитров. В сряда в Клуба на народния представител беше открита изложба от пейзажи, натюрморти и къщи на 31-годишния самоук художник.

Самоукият художник обяснява, че ако човек се вгледа в неговата творба ще види в какво състояние е била страната в момента, в който бившият софийски кмет е станал премиер.

"Като я погледнете отзад, всичко е сиво, нивите са неразорани. Това е, когато Бойко Борисов застъпва на власт в България, и след като поема властта, всичко вече е ОК", разказва Димитров. Той е категоричен, че след две години страната вече няма да е така сива.
:D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Брехх,Гикса взел да чете жълто българско,машала бе Гикс :clap: :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Мутрата среща Терминатора. :D

Изображение
Изображение
Изображение
В компанията на Шварценегер Борисов разказа пред медиите, че през времето, когато се е занимавал активно с карате, идоли са му били Чък Норис и Брус Лий. На въпрос дали би участвал във филм той се пошегува: "В бойните сцени ще съм по-добър от тях."
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от pavelyankov »

Еее, то ако Бойко участва във филма, то филма ще стане много къс - много за кратко ще разбие лошите :D
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Бойко щял да играе с Цветана в "Под прикритие"5 сезон 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Айде Гикс и Плевела те чака :D

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1077810"
"Плевнелиев посочи, че вратите на България са широко отворени за българите в чужбина."

Айде широко са :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

Айде и ти с него, Муха! Я виж какво изпускаш, докато се размотаваш тук: :D

Изображение

И побързай, че като заприиждат тия ми ти изгладнели емигранти, ни ядене, ни пиене ще остане за теб. :beer: :pizza: :d:
Публикувай отговор