Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

7George написа:Боко и приближените му са изпаднали в инфантилно малоумие от присъствието на Камерън. Типично помиярско поведение.
“Не евреите, а англичаните управляват света“- Първи Основен Закон на Геополитиката
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Изображение
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от miteto »

Ivan1007 написа:... когато избирателите са тиквеници и нормално гласуват за Тиквата. Къ да им обясниш, че всичко добро, което става в България става въпреки Тиквата, а не заради него.
За такива като мен, които отдавна не следят българската политика в детайли - за коя партия и кои личности трябва да гласуват избирателите, които не са тиквеници?
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от miteto »

joro написа:
7George написа:Боко и приближените му са изпаднали в инфантилно малоумие от присъствието на Камерън. Типично помиярско поведение.
“Не евреите, а англичаните управляват света“- Първи Основен Закон на Геополитиката
Англичаните отдавна са втора цигулка и само кимат одобряващо, когато големите играчи от Вашингтон им смигнат да танцуват ;)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Ivan1007 »

miteto написа:
Ivan1007 написа:... когато избирателите са тиквеници и нормално гласуват за Тиквата. Къ да им обясниш, че всичко добро, което става в България става въпреки Тиквата, а не заради него.
За такива като мен, които отдавна не следят българската политика в детайли - за коя партия и кои личности трябва да гласуват избирателите, които не са тиквеници?
Няма за кого, защото в България липсва критичен мимимум избиратели, които да не са тиквеници.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

miteto написа:
Ivan1007 написа:... когато избирателите са тиквеници и нормално гласуват за Тиквата. Къ да им обясниш, че всичко добро, което става в България става въпреки Тиквата, а не заради него.
За такива като мен, които отдавна не следят българската политика в детайли - за коя партия и кои личности трябва да гласуват избирателите, които не са тиквеници?

ДПС аркадаш,всички други са менте
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Къ да им обясниш, че всичко добро, което става в България става въпреки Тиквата, а не заради него.
Да бе, наистина как да им обясниш :D :D :D
http://www.economynews.bg/%D0%B8%D0%BA% ... 67159.html"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от joro »

Павел написа: Силно се надявам да си на заплата при герберастите, щото иначе съм принуден да си мисля лоши неща за умствения ти капацитет. Значи по време на предизборната си кампания Тиквата не споменава нищо за вдигане на минетките, след като оФцете го преизбират отново, изведнъж забелязва кратерите по пътищата и се сеща, че е време шоково да ги вдигне с 30 % (същите минетки, които Танграта съвсем случайно ;) забрави да спомене, когато се опитваше да ни убеди колко по-евтино е да поддържаш кола в Бг). И когато доведения до просешка тояга народ почне да се бунтува - комунетата се опитвали да клатят държавата :^) Да не говорим, че узурпатора на властта, като добър рибар, си хвана такава цаца, че държи еднолично и под железен контрол цялата държава, която няма по никакъв начин да падне в други ръце в близко бъдеще. Няма пари за пътища, но има пари да се изплащат обезщетение след обезщетение заради изцепките на физкултурника на републиката, който се явява и дясна ръка на Тиквата и главен манипулатор на изборите.
Ти пък много умен се ивъди, няма що. Значи според теб не ниските пенсии, смешните добавки за деца от 30 лева, не безработицата, а някакви 97 лева, които богатите българи ще плащат годишно да си карат BMW-тата и Поршетата са големия проблем на България. За тия смешни 97 лева на година, 8 лева на месец или 27 стотинки на ден трябва да ходим всеки ден да протестираме. Бойко Тиквата може и да не е умен, но тия, дето искат да си ходи май са още по-големи тикви :D :D :D Май и вие в Канада отдавна сте си изгубили представата за днешна България. Аз пък не ходя да протестирам за винетките. И не защото съм привърженик на Боко Тиквата, а защото да запаля колата и да отида с нея на протест ще изхарча повече бензин, отколкото да си купя винетка. От икономическа гледна точка е по-добре да си плащаме. Няма безплатен обяд и няма безплатни пътища, магистрали и т.н. И точно кой народ доведен до просешка тояга се бунтува- тия със скъпите коли ли? Защото бедните и гладни социалнослаби българи, които нямат пари за хляб, камо ли за автомобили едва ли се вълнуват за цената на винетката. Да караш кола струва пари- гориво, поддръжка, застраховки, плащане всеки месец на вноски, ако си я взел на лизинг. Винетката е само жълти стотинки на фона на останалите разходи. Който няма пари за кола, да хваща трамвая или метрото- много по-евтино ще му излезе.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Странджата »

Има къде по-важни неща за протести,висшата съдебна система е в такъв батак,че ум да ти зайде!От корупцията и беззаконието идват всичките проблеми в тази страна и винетки,и ток,и парно,и бензин....Ама акъл море....
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

joro написа:
Павел написа: Силно се надявам да си на заплата при герберастите, щото иначе съм принуден да си мисля лоши неща за умствения ти капацитет. Значи по време на предизборната си кампания Тиквата не споменава нищо за вдигане на минетките, след като оФцете го преизбират отново, изведнъж забелязва кратерите по пътищата и се сеща, че е време шоково да ги вдигне с 30 % (същите минетки, които Танграта съвсем случайно ;) забрави да спомене, когато се опитваше да ни убеди колко по-евтино е да поддържаш кола в Бг). И когато доведения до просешка тояга народ почне да се бунтува - комунетата се опитвали да клатят държавата :^) Да не говорим, че узурпатора на властта, като добър рибар, си хвана такава цаца, че държи еднолично и под железен контрол цялата държава, която няма по никакъв начин да падне в други ръце в близко бъдеще. Няма пари за пътища, но има пари да се изплащат обезщетение след обезщетение заради изцепките на физкултурника на републиката, който се явява и дясна ръка на Тиквата и главен манипулатор на изборите.
Ти пък много умен се ивъди, няма що. Значи според теб не ниските пенсии, смешните добавки за деца от 30 лева, не безработицата, а някакви 97 лева, които богатите българи ще плащат годишно да си карат BMW-тата и Поршетата са големия проблем на България. За тия смешни 97 лева на година, 8 лева на месец или 27 стотинки на ден трябва да ходим всеки ден да протестираме. Бойко Тиквата може и да не е умен, но тия, дето искат да си ходи май са още по-големи тикви :D :D :D Май и вие в Канада отдавна сте си изгубили представата за днешна България. Аз пък не ходя да протестирам за винетките. И не защото съм привърженик на Боко Тиквата, а защото да запаля колата и да отида с нея на протест ще изхарча повече бензин, отколкото да си купя винетка. От икономическа гледна точка е по-добре да си плащаме. Няма безплатен обяд и няма безплатни пътища, магистрали и т.н. И точно кой народ доведен до просешка тояга се бунтува- тия със скъпите коли ли? Защото бедните и гладни социалнослаби българи, които нямат пари за хляб, камо ли за автомобили едва ли се вълнуват за цената на винетката. Да караш кола струва пари- гориво, поддръжка, застраховки, плащане всеки месец на вноски, ако си я взел на лизинг. Винетката е само жълти стотинки на фона на останалите разходи. Който няма пари за кола, да хваща трамвая или метрото- много по-евтино ще му излезе.
то тъй,това не е проблем,онова не е проблем ,някакви си дребни кинти екстра за тоава и онова и докато се усетиш са ти го набутали бавно и плавно без вазлин
аз имам 4 коли и от къв уй трябва да плащам едни 120 кинта екстра следващата година когато пътищата им ще са все така ебани и по никакъв начин няма да си намаля разходите си за подмяна на шарнири,биалетки и носачи
тогава защо да им ги плащам,за черните им очи ли
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

Ти се радвай, че още не са се усетили при вас за toll roads. При нас като подменят някой мост с нов и сложат 3 или повече кинта, за да го преминеш и ето ти ги минимум 120-150 месечно, ако е по пътя до работата ти и нямаш задоволителен алтернативен маршрут.
А като бях в Орландо Флорида, останах с впечатлението, че близо половината им магистрали имат toll ... Калифорния също имат немалко. Ние още нямаме пътища с toll, само мостове, но Онтарио май имат няколко.
Последно промяна от roumensp на Съб Дек 05, 2015 1:33 pm, променено общо 1 път.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от pumpy »

Pavel M написа: то тъй,това не е проблем,онова не е проблем ,някакви си дребни кинти екстра за тоава и онова и докато се усетиш са ти го набутали бавно и плавно без вазлин
аз имам 4 коли и от къв уй трябва да плащам едни 120 кинта екстра следващата година когато пътищата им ще са все така ебани и по никакъв начин няма да си намаля разходите си за подмяна на шарнири,биалетки и носачи
тогава защо да им ги плащам,за черните им очи ли
Ей батка, усещат се властите и искат да ти вземат едно две мъниста от броеницата, а ти не даваш.....
Няма как и 10 % данък и да не го плащаш и да имаш хубави пътища....всичко на този свят струва пари и като имаш 4 коли, които ти позволяват да си "въртиш сиджимката" ще плащаш.
Започва ли да ти заприличва на тръстика малко по малко :lol:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от roumensp »

Пумпи е прав, 10-те процента плосък данък трябва да се избива отнякъде, нали. Не може милионерите да плащат 10 процента и да искаш да има пари за нещо без допълнителни данъци и такси.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:Пумпи е прав, 10-те процента плосък данък трябва да се избива отнякъде, нали. Не може милионерите да плащат 10 процента и да искаш да има пари за нещо без допълнителни данъци и такси.

е да де,ама аз не съм милионер за мое лично съжаление и вървя по ръба на бръснача/разбирай ценова политика/ и за да мога да съществувам трябва да калкулирам и разхода с повишената цена на винетката
ма като дойдат гостите от хамерика да ми ползват услугата ме псуват и ми викат главорез ,а не се съобразяват с новата финансова политика на правителството
мен псуват,а не тях
защо
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от pumpy »

Pavel M написа:
roumensp написа:Пумпи е прав, 10-те процента плосък данък трябва да се избива отнякъде, нали. Не може милионерите да плащат 10 процента и да искаш да има пари за нещо без допълнителни данъци и такси.

е да де,ама аз не съм милионер за мое лично съжаление и вървя по ръба на бръснача/разбирай ценова политика/ и за да мога да съществувам трябва да калкулирам и разхода с повишената цена на винетката
ма като дойдат гостите от хамерика да ми ползват услугата ме псуват и ми викат главорез ,а не се съобразяват с новата финансова политика на правителството
мен псуват,а не тях
защо
батка, как така бе ?
За какво "ги руча жабетата на тръстиката " ако не да се прибереш милионер в България ?
За каква сидижма говорим ако не е подплатена с кинти ?
Твоето, дето е на ръба, ми звучи много на тръстика отново, ама европейско/ориенталска, разбирай България. Да не вземеш да се появиш в Каната преди времето за пенсийка да е дошли ?
Публикувай отговор