Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Казах ли ви, че цирка ще стане изключително забавен с наближаването на изборите? :D :rofl:

Всяка прилика с лица и събития не е случайна - стенограма на записите, които замесиха Борисов, Найденов и Кокинов

Аудиото е просто култово и е изпъстрено с цветущ език, от който човек си задава единствения въпрос: абе тия топ държавници ли са или улични бандити?
***
ББ: Какъв гей, той е откровен пeдераст.
НК: Умно момче.
ББ: Те всички педали са умни. И аз почвам да викам, че съм пидал, за да мислят, че съм интелигентен. Кольо Филчев ми разказа цялата му история. Нали го знаеш, че е като CD. Като му щракнеш копче и почва да разправя с години, с дати, ръкописна мисъл има.

***

Какво правиш?
...
С Бареков как беше, тоя капут?
...
Мхм. Той за тотев явно го
...
Те днеска ще обябяват това от подслушването
...
Пфу. Нямам представа за период, просто знам това са основните обвинени. В единия пък има останали записи, които не са ги слушали още, но няма документ, че са водени. Затова си мисля дали тея не са си бръмчали ей така да си изкарват напред-назад. Трябва все пак да имаш някаква готовност. Да видим какво ще кажат, ей това са основните нарушения - не излизат по пътни книжки маршрутите с разхода на горивото и единият шеф на екип е изтрил и то това е интересното, че е имал 50-годишнина и когато чува за проверката става отива и изтрива едните вечерта, а сутринта в 7.58 часа, а от 8.30 му е работното време, отива и изтрива всичко.

И ако тоя къдет казваш дали заместник знае нещо и им е казал
...
Не го знам и кой е м...а му да е.а
...
Кой Драгомир?

Не, въ.просът е този сигнал, примерно тука сега стои и ме слуша на мойта къща къде отива?
...
Добре, просто да го имаш предвид. Айде
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Independent »

Хаха, форума още ли продължава автоматично да замества "п-ст" с "младеж"?
Иначе не го слушах това, че ме мързеше да си вадя слушалките. Ама прочетох стенограмата и... м-та си е-ло.

Аз обаче се хващам на бас, че това са го пуснали целево, да повлияят на скорошните избори. И също си мисля, че въпреки всичко доста народ ще гласува за Бате Бойко. Едни напук, други щото "не може да е вярно".
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от speedy »

...а третата половина - "ми щото бат Бойко наше момче приказва кат нас"
Independent написа:Хаха, форума още ли продължава автоматично да замества "п-ст" с "младеж"?
Иначе не го слушах това, че ме мързеше да си вадя слушалките. Ама прочетох стенограмата и... м-та си е-ло.

Аз обаче се хващам на бас, че това са го пуснали целево, да повлияят на скорошните избори. И също си мисля, че въпреки всичко доста народ ще гласува за Бате Бойко. Едни напук, други щото "не може да е вярно".
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

Independent написа:Хаха, форума още ли продължава автоматично да замества "п-ст" с "младеж"?
Хахаха, това го бях пропуснал. Оправено е вече, не може току-така да се цензурира цветущия език на бившия премиер, ама ха. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от davidT »

Нищо не редно не виждам.
Даже напротив ,тея мафиотчета се пообъркаха.Първо лансираха идеята че Цветанов и Борисов подслушвали всички в държавата и МБР работело за тях, пък те излизат записи само на тях :D Да си сменят сценариста :D
Прожектират на мат'ряла слабо качествена продукция която вече сме я гледали
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

davidT написа:Прожектират на мат'ряла слабо качествена продукция която вече сме я гледали
T.e. убеден си, че това аудио шоу е скалъпено, а участниците са фалшиви или какво по-точно? Всъщност участващия в шоуто прокурор вече си подаде оставката, което дори не се нуждае от коментар.
Иначе дори да се абстрахираме от просташкия език, в случая имаме една изключително интересна ситуация от гледна точка на цял раздел в Наказателния кодекс. Бивш премиер, бивш министър и понастоящем обвиняем се срещат с настоящ (по времето на разговора, макар и в момента вече бивш) градски прокурор и обсъждат разни идеи как да се замажат една камара текущи разследвания. Наистина слабо качествена продукция, защото изглежда изобщо няма да повлияе на мат'ряла.
Комичното в цялата ситуация е, че главните подслушвачи падат в собствените си капани. Да припомним само, че съвсем доскоро цялата власт беше в ръцете на единия главен герой (този с най-цветистия език), като самият той беше дългогодишен милицонерски кадър, а бившия главен милиционер, отговорен лично за целия този инструментариум през всичките години във властта (трябва ли да припомням всички случаи със съмнително проведени записи, които лично милиционерът вадеше от трибуната на НС), му се пада дясна ръчица. Комичното идва най-вече от това, че тези хипергениални убавци създадоха един мегаинструментариум за противозаконно слухтене, който съвсем логично се пропука, защото няма как при такива мащаби да поставиш навсякъде и във всяка точка по веригата верни твои пазванти. Ако някой си мисли обаче, че това е кулминацията, много се лъже. Това е още така да се каже загрявката. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

myhata II написа:Изобщо не позна ,стягат БСПто пак за власт !

Гайка запореден път излезнах прав,много имате да ме черпите с Коко,и друг шпът да слушате ПО УМНИТЕ И ПО ОБРАЗОВАНИ ХОРА ОТ ВАС !!

Може да научите нещо ! ;) :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от MrGeek »

myhata II написа:и друг шпът да слушате ПО УМНИТЕ И ПО ОБРАЗОВАНИ ХОРА ОТ ВАС !!
:rock: :D :rofl:
По-умните и по-образовани би трябвало да знаят поне как се пишат тези сравнения. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от Omega3 »

Мммда.

След 23 години ''демокрация'' и 5 години в ЕС, Бьлгария е или на пьрво или на последно място в всичките му там класации и статистики сред членовете на ЕС, и често даже сред всичките дьржави в Европа.

По мои данни, даже и комунистите преди 90 година не са унижили бьлгарският народ до такава степен.

Имайки предвид че изборьт в момента е измежду бивши комунисти категория 1 и бивши комунисти категория 2, трябва да стане някакво чудо за да се вьзвьрне доверието на бьлгарите в капацитета на бьлгарското общeство да произведе политици способни да сьздадат дьржавност, така както това понятие се разбира на западно европейско ниво.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от ablood »

Omega3 написа:
Имайки предвид че изборьт в момента е измежду бивши комунисти категория 1 и бивши комунисти категория 2...
:y:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от yahoo »

myhata II написа:Аре бе ,че ми писна да вися в тая Канада,айде тръгвай си да се приберем и ние най накрая .... :rock:
Върна ли се вече или сега условието се е променило? По мойто време аксиомата беше, че най-хубавите жени са в Пловдив, но докато ти се върнеш ще са останали само мургави такива :lol:
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от davidT »

:D :D

Изображение
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от ivandaman »

Ситуацията с политиката в БГ е като в задънена улица.... НЯМА ИЗХОД...

Не съм съгласен с Гийк... Това не е цирк а кошмар... Дори и за нас които гледаме отстрани, и не ни засяга директно
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от the_coach »

Мазохистично :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Айде Бойко,кога ще си одиш най накрая

Мнение от myhata II »

Тема за размисъл и изводи.... 8)
http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... dnevnik.bg"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор