Съдът узакони грабежите на Доган!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от MrGeek »

Съдът не видя конфликт на интереси при хонорарите на Доган
Съдиите са постановили парламентът да плати на Доган разноските по делото. Адвокатът му Румен Еленски искаше 48 хил. лв., но магистратите са решили, че ще получи само 150 лв.
Как не ги е срам бе! Как може тия да определят разходите на адвоката за само 150 лв?!! Това е подигравка.
Както се казва, на печелившите честито! :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Vladislav »

За това пък други незнайни забогатяха рязко :D

http://dnes.dir.bg/news/tzvetan-tzvetan ... 86233?nt=4"
Човек е това, което мисли.
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от 7George »

Ми няма как да стане, засега: той е творил повечето сегашни закони в оная страна. Едни там все ще са прави, други - наведени и сгънати в кръста. Ти май очакваш да прочетеш в пресата, как Сокола влачи пранги с раирани дрехи в някоя каменоломна?
Embrace your climate change!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от MrGeek »

7George написа: Ми няма как да стане, засега: той е творил повечето сегашни закони в оная страна. Едни там все ще са прави, други - наведени и сгънати в кръста. Ти май очакваш да прочетеш в пресата, как Сокола влачи пранги с раирани дрехи в някоя каменоломна?
Разбира се, че не съм очаквал подобно нещо, Джордж. Просто ми стана изключително смешно решението на съда, че Парламента трябва да изплати всички разходи по делото, обаче в същото време смъкват хонорара на адвоката до 150 лв. :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

Доган в затвора?
Това е все едно хамстерът и котката ми да се обединят и да поставят под въпрос правото ми да имам кола, а те не.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от Omega3 »

Гиика, не може обаче да не признаеш, че интелигентността на Доган превьзхожда многократно тази на всеки друг бг политик. Супер реализирал се имигрант.
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от loginn »

Omega3 написа:Гиика, не може обаче да не признаеш, че интелигентността на Доган превьзхожда многократно тази на всеки друг бг политик. Супер реализирал се имигрант.
Доган не е нищо повече от една хищна птица. Днес "лети нависоко и вижда надалеко", утре някой "ловец" ще го гръмне. Имаше един друг като него също много интелигентен дето много обичаше луканка, ама го няма веч. Ако ли пък не успеят да го уцелят, алкохола ще го довърши. Между другото, като е пиян става още по-интелигентен. http://www.ndt1.com/article.php/20090209100605458"
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

loginn написа:Доган не е нищо повече от една хищна птица.
Разбира се, че не може да се мери с теб по интелект, милиарди $, влияние и уважение.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от kill_u »

Така наречения интелект, се дължи единствено на многочисления му електорат, който в повечето случаи е ниско образован. Обаче и въпросния електорат взе да дига глава и да се светва, че сокола за толкова години успя да си купи хеликоптери, докато електорато търси как да вързва двата края.
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от martatabs »

Съгласен съм с kill_u.Който каквото иска да си приказва Доган много сериозно се облажи.Да не забравим,че 8 години имаше пряк достъп до властта,до парите и т.нат.Абе,и нанего ще му дойде времето,вече са хвърлели поглед на поста му.Изтърваха му края на Ахмедчо,ама да видим до кога.
Електората му kill_u не е многоброен,а е манипулиран.Просто хората нямат добра "алтернатива" на Доган,него това го устройва.Но си прав,че на хората им писва.Ходил съм в такива села и ги виждам.
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от loginn »

ablood написа:
loginn написа:Доган не е нищо повече от една хищна птица.
Разбира се, че не може да се мери с теб по интелект, милиарди $, влияние и уважение.
Милиарди спечелени чрез съсипване на човешки животи, влияние над първосигнални маси и уважение от същите, явно това са ценностите в живота за теб. Като прибавим и това че си апологет на хомосексуализъм и педофилия, картинката става съвсем ясна.
От известно време забелязвам че си търсиш някой с който да се конфронтираш. Явно нещо те яде отвътре. Хора от форума бяха разтревожени за твоето душевно здраве. Виждал съм и по-нормални изказвания от теб, но напоследък нещата се влошиха сериозно. И аз стигам до заключението че не е зле да се посъветваш с психолог, ако е нужно и с психиатър... Вслушай се в съветите за твое добро...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от ablood »

loginn написа:
ablood написа:
loginn написа:Доган не е нищо повече от една хищна птица.
Разбира се, че не може да се мери с теб по интелект, милиарди $, влияние и уважение.
Милиарди спечелени чрез съсипване на човешки животи, влияние над първосигнални маси и уважение от същите, явно това са ценностите в живота за теб...
Тука имаше един друг като теб. Подписа му беше "Човек е голям, колкото са мечтите му". Сякаш постиженията нямат значение. Гроздето е кисело. ;)

А колкото до обидите ти...
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от apple »

Я виж ти заради тоя чак и през океана възникват спорове и лични нападки. Ами вижте го колко е успешен и в други сфери, завиждайте и дерзайте :lol: Явно феновете му са навсякъде. За мен е психопат и деградант и гаден двоен, а защо не и троен агент/доносник/ - спрямо своите,спрямо нас и спрямо българската държава като цяло. Ма пък убавец и сладострасник бъррррр :puke: лепят му се жените с тоя личен чар и обаяние......
СВЕТЛА СТЕФАНОВА

Последната законна съпруга на лидера на ДПС - Ширин Карнобатлъ, изкарва прехраната си като продавачка в столичен мол. Плевенската красавица продава златни бижута на щанд, разположен върху стълбите към най-горните етажи.

Без да е дегизирана, почти никой не я разпознава - облечена е скромно и очевидно води семпъл начин на живот.

Средната заплата на продавачка в мола е около 700 лева, тъй като става дума за магазин за бижута и работата е отговорна, вероятно нейната заплата е малко по-висока.

На обяд отива да си купи сандвич, изглежда добре за своите 37 години, но далеч няма блясъка на политическа държанка. Нито носи чанта “Прада”, нито обувки на “Диор”.

Не се забелязва и някакъв пайнеринг по снагата й.

Красива, общителна и любезна. Държи се ненатрапчиво, но е доста убедителна, когато продава. Школата на театралната академия си личи. А в кризата продавачките на луксозни стоки трябва да бъдат особено убедителни, за да върви бизнесът.

Карнобатлъ е майка на Демет Доган, дъщерята на лидера на ДПС.

Детето, което е вече тийнейджърка, е поверено на Алтен Алиева - бившата манекенка, която сега живее в сараите. Ширин Карнобатлъ е разделена с Доган от 2002 г.

Двамата са разведени, а детето е присъдено на лидера.

Ширин Карнобатлъ е втората законна съпруга. Тя е от Плевен, завършила е ВИТИЗ и е била сред първите стипендиантки на ДПС, изпратени в Турция на обучение. Нейният чичо Мустафа Карнобатлъ през 90-те е областен лидер на движението.

Бракът започва като династичен - Доган я иска от родителите й, но се оженват без много излишен шум. Подписват в младежкия дом “Лиляна Димитрова”, а кум е Йордан Йорданов от “Мултигруп”. По-късно той ще стане шеф на т.нар. бизнес център на ДПС.

Има тържество в тогавашния хотел “София”, днес “Радисън”, то е сравнително скромно.

Предната сватба - с варненката Айсехел Руфи, е като на падишах

По помпозност на събитието то съперничи само на концерта на Лепа Брена на стадион “Васил Левски”. Всъщност истинската сватба с Айсехел е във Варна в Шведския хотел, който вече е собственост на близката до сърцето на Доган “Мултигруп”. Кумуват тогавашният вицепремиер Евгений Матинчев и неговата покойна съпруга. В легендарното интервю пред Валерия Велева от 1995 г. Доган казва: “Получих партийно поръчение, че трябва да се оженя преди края на годината. И трябваше да го изпълня. ... партийни структури настояваха да е на стадиона в Исперих с изпълнения и народно веселие... Ден преди да сключим брак, до късно вечерта аз исках да се откажа от подписването. Тогава моите приятели ме молеха да не направя още един гаф, като вече съм извършил един, избирайки такава булка.” Но въпреки колебанията на жениха Айсехел е облечена в златотъкан тъмносин атлазен кафтан, возят се на файтон, на капрата на който стои бодигардът Ерол - огромен мустакат мъж. Свири Ибряма, на стадиона е Константин Тренчев, Румен Биков, а масрафът по тържествата е поет от Дончо Димитров, бъдещия депутат от Бизнесблока, известен с прякора Провадиеца.

Айсехел е племенница на Емин Хамди - вече политически противник на Доган. Той е лидер на малко влиятелна турска партия.

Самата Айсехел има семейство и нормална кариера, въпреки че в онова интервю Доган я бе обвинил, че има връзка с жена. Дълги години Айсехел Руфи работи във варненското издание на “Труд”, после е медиен съветник на министър Петър Димитров в правителството на тройната коалиция. Днес работи в сайта на Бареков.

Колкото е пищна сватбата с Айсехел, толкова е зрелищна и раздялата им, а разказите за гащичките и други интимни подробности остават част от политическия фолклор.

При втората си сватба Доган е доста по-дискретен.

Жени се стилно в хотел “София”, а хоро на сватбата му играе самият Желю Желев.

Гостуват покойният Стефан Савов и Анастасия Мозер, турският посланик и Феим Чаушев, по онова време известен като Петър Чаушев.

Отново свири Ибряма. Бракосъчетанието става в края на 1995 г. - на 27 ноември, а ДПС се е обърнало към десните и предстои да подкрепи ОДС преди провала на Жан Виденов. Двамата млади заживяват заедно. Въпреки някои проблеми по време на бременността Ширин ражда красиво и интелигентно момиченце - Демет, което на български означава китка. Няколко години - поне докато детето става първокласник, Ширин и Доган остават заедно. Последните им публични снимки са от 2002 г. Същата година те се развеждат в шуменския съд, детето Демет е при Доган.

Два любопитни факта са показателни за бита на политическата класа у нас. Дъщерята на Доган е съученичка със сина на отявлен политически противник - д-р Лъчезар Иванов, а с последната му официална спътница в живота Алтен Алиева го запознава друг яростен критик - днешният министър на културата Вежди Рашидов. Рашидов е бил в журито на конкурс за красавици, където е участвала и Алтен, и той му я представя. Тя е родена в Балчик, но родителите и живеят в София. Баща й е учител, а майка й се занимава с реклама.

В живота на Доган има още две важни жени - Таня Желязкова - неговата спътница от студенстките години. Тя му е вярна, докато е в затвора.

С нея основават ДПС, майка е на сина му Демир. Момчето бе представено на последната национална конференция на ДПС, след като се дипломира в солунския Сити колидж.

С Таня Доган се разделя пред 1990 г., по-късно тя е директор на бившия пионерски дворец в София.

Другата жена е Айтен Терзи - негова сътрудничка в началото на 90-те години, от която има син Айан Терзи, разкрит наскоро от седмичника “168 часа”. Момчето е на 15 г. и живее с майка си в Дулово.

КЪДЕ СА ДРУГИТЕ БИВШИ

Айсехел Руфи е първи зам. главен редактор на сайта “Бинюз”, който се ръководи от Николай Бареков.

Тя има дълга и успешна кариера на журналист - работила е във варненското издание на “Труд” и като пиар на министър Петър Димитров.

Таня Желязкова е студентската любов на Доган. Тя доскоро ръководеше Центъра за работа с деца в София, бившия пионерски дворец в т.нар. циганско НДК на бул. “Константин Величков”.
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от loginn »

ablood написа:Тука имаше един друг като теб. Подписа му беше "Човек е голям, колкото са мечтите му". Сякаш постиженията нямат значение. Гроздето е кисело. ;)

А колкото до обидите ти...
Явно при теб са много объркани ценностите. Постиженията на мафиота, постиженията на филантропа, няма значение, важното е пара да пада и да има кой да ти се кланя.
Незнам кой е тоя с подписа ама като гледам твоя подпис и псевдонима и аватара ти се притеснявам наистина много за теб.
И къде ги видя тия обиди бе човек? Аз съм загрижен за теб, що не ми вярваш? Имаш нужда от помощ. Обаче незнам дали някой от този форум би могъл да ти помогне.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Съдът узакони грабежите на Доган!

Мнение от MrGeek »

apple написа:За мен е психопат и деградант и гаден двоен, а защо не и троен агент/доносник/
Една лека поправка само. Ахмед Доган е щатен агент на най-елитното Първо главно управление на ДС (тук умишлено не ми се иска да слагам определението "бивша"), казано на разбираем език тогавашното външно разузнаване. Старателно създадената му изкуствена биография, включително престоя зад решетките е била с цел внедряването му в Турция по тогавашни задачи на външното разузнаване. Промените в края на 89-та обаче превръщат Доган и вече изградената му "биография" в идеалния инструмент на ДС за изпълнение на новата си програма по трансформацията на властта и активите в България. Така, че в тази си роля последното нещо, което му е необходимо на Доган е да играе като двоен и троен агент. От чисто прагматична гледна точка. Всъщност Доган никога не е имал нищо общо с турските държавни интереси, дори напротив. Чудесно потвърждение на този факт, беше презрителното отношение на настоящия министър-председател на Турция към Доган и кликата му при скорошното му посещение в България.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Публикувай отговор