Театъра на ББ и компания

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от pavelyankov »

.....И го беше казал Бай Ганьо ли?
Мерси за поправката, MrGeeK :) Мухича е готин, незлоблив, ама много се самонавива за хорските дела :D
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от myhata II »

Я дай как да не се САМО навивам ? :D
Трябва ли някой да ме навива ? :o
Ти не се ли навиваш,душа не носиш ли,чувства нямаш ли ? :o :^) 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от pavelyankov »

Ако си ХЪШ, те разбирам напълно. Ама за добро или лошо днес действителността е друга. Отдавна спрях да се интересувам от политика (дори и за обща култура). Гледам семейството да е щастливо, да не съм душманин на никого, да не раздавам оценки на прима виста за хорските работи, гледам да се усмихвам повече.......
BTW, мислиш ли, че който не харесва другите, не харесва най-вече себе си?
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от MrGeek »

Изображение
В телефонно интервю за Нова телевизия премиерът на България коментира колажа в интернет, на който физиономията на Тодор Живков, кадър след кадър, постепенно се превръща в лицето на бившия му охранител Бойко Борисов. Запитан за тази прилика, Борисов не само не се разграничи, но и стори дълбок поклон на диктатора, като изрази дълбокото си уважение към него.

“Сравняват Ви с един предишен управник. Това е картинка от Фейсбук. Дали ви ядосва или ви радва? В тази картинка има малко носталгия, има малко шега. Може би има и малко опозиционни намеци. Виждате ли я?

- Виждам я, но тя е некоректна към Тодор Живков, защото една стотна от това, което е построил той за България и което е направено за тези години, да достигнем икономическия ръст на тогавашната държава, би било огромен успех за всяко едно правителство.

Харесва ли Ви, че ви сравняват с Тодор Живков?
- Не, не ми харесва, защото сме несъизмерими.

Мислите, че той е по-голям от вас?

- Фактът, че 20 години след падането му от власт никой не го е забравил показва, че доста неща са били направени. А е и факт, че 20 години ние приватизираме, ние само приватизираме това, което е построено до тогава.”
Някакави коментари на горното от тези, които се радваха на изборната му победа?
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от Linko »

Че какво има да се коментира тука? Така си е. :)
Днес само хотели и жилищни кооперации строят ударно. А една магистрала я влачат с десетки години.
Пък за магията на бригадирския труд и съзидателната мощ на КЕЧ-а вече само могат да мечтаят днешните управници. ;)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от MrGeek »

Линко, въпросът ми беше по-скоро към онези, дето се радваха преди година и нещо и бяха твърдо убедени, че мутрата представлява алтернатива на Триглавата Ламя. Всъщност далеч по-интересни неща за сериозен анализ стават в областта на укрепването на руските енергийни интереси на територията на РъБъ или пък напъните за национализация на частни фондове, обаче това не занимава интереса на матр'яла (по находчивото определение на самия премиер). Иначе например в Германия все още се ползват като основи старите бетонни магистрали, построени от Хитлер през Втората световна война, но на нито един нормален германец не му идва на акъла да го възхвалява за това.
Единствено ми е жал за мухЪтЪ, явно ще трябва да се прости с мечтите си за яденето и пиенето. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от IFF »

MrGeek написа:Линко, въпросът ми беше по-скоро към онези, дето се радваха преди година и нещо и бяха твърдо убедени, че мутрата представлява алтернатива на Триглавата Ламя. Всъщност далеч по-интересни неща за сериозен анализ стават в областта на укрепването на руските енергийни интереси на територията на РъБъ или пък напъните за национализация на частни фондове, обаче това не занимава интереса на матр'яла (по находчивото определение на самия премиер). Иначе например в Германия все още се ползват като основи старите бетонни магистрали, построени от Хитлер през Втората световна война, но на нито един нормален германец не му идва на акъла да го възхвалява за това.Единствено ми е жал за мухЪтЪ, явно ще трябва да се прости с мечтите си за яденето и пиенето. :D
Само скришом :rofl:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от MrGeek »

"Това да мачкаш Цветанов, е все едно с голо дупе таралеж да мачкаш". Така премиерът Бойко Борисов отговори на въпрос дали вътрешният министър Цветанов не дава прибързани оценки на разследвания и за критиките към него от страна на "Синята коалиция" и бившия главен прокурор Никола Филчев. Той направи изказването си, след като поздрави Върховния касационен съд за 130-годишнината му.
Всъщност мухЪтЪ изобщо не е прав да озаглави по този начин темата. Тук въобще не става въпрос за никакъв театър, а за най-долнопробна чалгарска продукция. Не е за вярване, но е факт. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Vladislav
Мнения: 256
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:31 am
Местоположение: Montreal

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от Vladislav »

Интервю с Александър Морфов
Да не би да сте приятел с премиера, който аплодира неотдавна вашия спектакъл “Хъшове”, после ви поздрави и зад кулисите?

- Не, премиерът за мен е един нискоинтелигентен охранител, който по стечение на обстоятелствата стана премиер на България. Което ми е малко неудобно за българския народ, но това е факт. Често си мисля, че не съм част от този народ. Хората, които вършат цялата тази свинщина наоколо, не са моят народ. Същият той, който си хвърля боклуците от балкона и слуша чалга, си избра и този премиер. Това не е моят премиер. Но нямам друг избор, освен да го търпя, защото мнозинството го е определило за такъв.
Цялото интервю е тук:
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=688583"
Човек е това, което мисли.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от IRA »

Това е интересно

http://dnes.dir.bg/news/fond-zemedelie- ... 11241?nt=4"
Един вика фалшива, тя твърди че не е. :o А според мен тоя спор би трябвало да се води преди да я назначат.
Бившата шефка до последно кри бременността си, представяйки болнични листове с друга диагноза. Прекият й началник - министърът на земеделието научи новината за бременността й от БНР. На 7 октомври Управителният съвет на държавен фонд "Земеделие" освободи от длъжност Илиева и избра на нейно място Светослав Симеонов.
Интересна личност.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от myhata II »

Крави и телета в Германия не вървят ,парички може ама са на много високо ниво,та няма нищо интересно щом охранител е премиер на България

копирам го от Стими

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=688583"




........

- Да не би да сте приятел с премиера, който аплодира неотдавна вашия спектакъл “Хъшове”, после ви поздрави и зад кулисите?

- Не, премиерът за мен е един нискоинтелигентен охранител, който по стечение на обстоятелствата стана премиер на България. Което ми е малко неудобно за българския народ, но това е факт. Често си мисля, че не съм част от този народ. Хората, които вършат цялата тази свинщина наоколо, не са моят народ. Същият той, който си хвърля боклуците от балкона и слуша чалга, си избра и този премиер. Това не е моят премиер. Но нямам друг избор, освен да го търпя, защото мнозинството го е определило за такъв.

- Не ви ли поласка признанието на Бойко Борисов, аплодирайки “Хъшове” и обещавайки зад кулисите 10 млн. лв. повече за културата?

- Това беше обикновен популистки ход. Какви пари, това са празни думи, хвърлени на вятъра - нито ги отпусна, нито ще ги отпусне. Чудя се не му ли привикна вече народът, не разбра ли, че тук става дума за оперетен артист, който обича да се показва по телевизиите, да говори сърдито, но нищо не върши.

- Свободен ли е българинът 21 г. след промените?

- Българинът си остана толкова несвободен, колкото си беше и преди. Просто едната система се смени с друга. Именно с това се занимава нашият спектакъл - всяка една система с течение на времето се изражда, самоизопачава, защото започва да манипулира. Дори комунизмът в основата си е една добра утопична идея, в която човекът няма господар, всеки получава за труда си онова, което е изработил, всички сме с еднакви права. Но това се изроди в тоталитаризъм. А нашето днес е балканска източна псевдодемокрация - всеки може да използва законите и правата си по начин, който му е удобен. На еволюционно ниво сме много ниско, за да искаме някакво хуманно развитие. Ние сме на предишното стъпало, преди стъпалото на общество, готово за демокрация.

- Не сме ли готови за свобода?

- Не сме. Ние сме податливи и жадуващи за тоталитаризъм. Все по-убедено си мисля, че му е времето за едно военно положение. За една хунта, която ще сложи нещата по местата им. Но само за известно време - докато този режим не реши, че е време и той да се облагодетелства от равновесието, което е постигнал.

.
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от Linko »

...Дори комунизмът в основата си е една добра утопична идея, в която човекът няма господар, всеки получава за труда си онова, което е изработил, всички сме с еднакви права. Но това се изроди в тоталитаризъм.
Когато преди време казах абсолютно същото нещо тук, бях обявен за непоправим комунист и профан. Очаквам и Морфов да бъде обвинен в същото. ;)
А нашето днес е балканска източна псевдодемокрация - всеки може да използва законите и правата си по начин, който му е удобен.
Това също е и мое виждане. И е основната причина да се махна от тази държава.
Но това не означава, че за всички останали аз не съм поредният тръгнал да гони успехът в Канада. Като това понятие всеки си го разбира по свой си начин. И отказва да приеме каквато и да е друга теза. :)
Щото може би болшинството наистина са хукнали да го гонят този "успех" или поне си мечтаят за него. ;)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от myhata II »

Ти си знаеш Линко,успех е многозначна дума и за всеки е различно :!:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от Linko »

Tочно така, Муха, аз най-добре си знам.
Само дето се намират много хора, които да ми обясняват, че те по-добре от мен знаят какво мисля и какво правя. :)
И с теб е същото предполагам.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Театъра на ББ и компания

Мнение от myhata II »

Точно така ,Линко !!!
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор