Естествен прираст в Бг

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от ablood »

Исуновявайи дете не даваш живот, а си купуваш. Като домашен любимец.

И какво лошо има в това, че навремето са имали по много деца "неволно"? Ти дишаш, ядеш, и се радваш благодарение на това несъзнателно размножаване на човечеството. Шанс, който категорично си решила да не даваш на 4-тото си дете.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Павел »

По много деца имат обикновено много бедните или много богатите семейства. Първите щото са прости и безотговорни, вторите щото могат да си го позволят.
Аз лично не бих осиновил по ред причини. Също много се съмнявам, че ако имаш собсвено и осиновено, ще ги обичаш еднакво. Всеки който твърди обратното е или лицемер, или ненормалник като Анджелина Джоли.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Rall »

Аха ще се претопи любимата на А Блъд арийска раса ама само белите са си виновни. Да не би чернилките или арабите да са ни наложили тоя стил на живот? Кариери, моргиджи, бизнеси, .... кинти та кинти... А ония шебеци си дремат под палмата, чакат да падне банан за закуска и междувременно бацат дечурлига па ние им се подиграваме че си немат и-фончета и 3д телевизори. Ама те нещата постепенно си идват на място.
Dead Eyes See No Future
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от cocose »

Павел написа:По много деца имат обикновено много бедните или много богатите семейства. Първите щото са прости и безотговорни, вторите щото могат да си го позволят.
Аз лично не бих осиновил по ред причини. Също много се съмнявам, че ако имаш собсвено и осиновено, ще ги обичаш еднакво. Всеки който твърди обратното е или лицемер, или ненормалник като Анджелина Джоли.
Дай боже на всекиму такъв ненормалник :$ (или както там му се вика в женски род...)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Павел »

Дали на всеки? Оня ден четох някакво допитване до мъже - кой биха предпочели, обърни внимание, само за чукане, не за семеен живот - Дж. Анистън или А. Джоли - към 70% бяха за първата, щото анорексичката ги плашела.

А иначе белите наистина са си сами виновни, щом така лесно раздават зелника:

http://www.segabg.com/online/new/articl ... id=0000134
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от prace »

А блъд ти колко деца имаш? И колко плануваш да имаш?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от ablood »

2 и водя свирепа борба за 3-то.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Странджата »

Успех в борбата Блъди! :y: В случая ,борбата ти е много сложна,защото ,за да успееш трябва да заиграеш в един отбор с противника. ;)
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от cocose »

Не знам защо, ама тука така на запад почва да се прокрадва мнението че един мъж трябва да е....аве МЪЖ, който като се върне от работа, да нашляпа децата, да нае..... жената, да ремонтира колата, след което да захърка сладък сън :rofl: :rofl: :rofl: В крайна сметка, не е ли това което всяка една жена иска??? Другото там, метро-моно-гей-сексуалното....ми то това същество никога не е, и никога няма да бъде само техен, да не говориме че секса иска блъскане, а не "разбиране", "изслушване", и "ронене на сълзи" :rock:
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Rall »

А те така :y:
Dead Eyes See No Future
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от pavelyankov »

[quote="ablood"]2 и водя свирепа борба за 3-то.[/quote]
:y: :y: :y:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от IFF »

ablood написа:2 и водя свирепа борба за 3-то.
Най-важното е накрая да не го вадиш!
cocose
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 1054
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 9:58 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от cocose »

IFF написа:
ablood написа:2 и водя свирепа борба за 3-то.
Най-важното е накрая да не го вадиш!
Чий край? А като дойде краят, трябва ли да викам: ВНИМАНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Omega3 »

Rall написа:Аха ще се претопи любимата на А Блъд арийска раса ама само белите са си виновни. Да не би чернилките или арабите да са ни наложили тоя стил на живот? Кариери, моргиджи, бизнеси, .... кинти та кинти... А ония шебеци си дремат под палмата, чакат да падне банан за закуска и междувременно бацат дечурлига па ние им се подиграваме че си немат и-фончета и 3д телевизори. Ама те нещата постепенно си идват на място.
Наскоро чух за един слуцай в Онтарио и два в Кебек, кьдето родители си забравили децата в колата докато вьртяли бизнес и кариери.
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от hadministratora »

cocose написа:Не знам защо, ама тука така на запад почва да се прокрадва мнението че един мъж трябва да е...
Каквооооо?!? "Напоследък"? "Започва да се прокрадва"?
Аз имам чувството, че това е манталитет тук (и не само тук де).
А една от причините за изчезването на бялата раса вероятно е факта, че се налага да се води борба за това да се зачене и роди дете (без значение кое по ред). Другите цветове просто действат.....
Публикувай отговор