Естествен прираст в Бг

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от JoroF »

ablood написа:2 и водя свирепа борба за 3-то.
Аблудката ако има нужда от помощ казваи не се срамваи,помагам с каквото може ,ако требе да се прави дете казваи.
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от ablood »

Можеш да помогнеш!
Отиваш в агенцията където тя работи, късаш нервите на шефа и, той намразва българите и започва да тормози жена ми. Впоследствие тя решава да излезе майчински за да си почине от работа.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Omega3 »

Аблуд, мисля че ЖороФ няма изобщо предвид това което ти искаш да направи за да се здобиеш с още едно дете. :rofl: :rofl: :rofl:
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Omega3 »

Vladislav написа:
В 39 села и махали във Великотърновска област вече не живее никой, сочат данни на Териториалното статистическо бюро.
Не е на добре това.
Източник в.Борба


Ето с какво ще може да се заселят тези села и махали. http://novini.dir.bg/news.php?id=6945368
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от ablood »

Omega3 написа:Аблуд, мисля че ЖороФ няма изобщо предвид това което ти искаш да направи за да се здобиеш с още едно дете. :rofl: :rofl: :rofl:
За приятната работа с готина жена помощ не искам. :nod:
Ако ми потрябва дете от съседката отдясно ще съм готов да приема всякаква помощ. Аз толкова не мога да изпия.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от gt_2006 »

Ето с какво ще може да се заселят тези села и махали. http://novini.dir.bg/news.php?id=6945368
Хубаво,ама май няма да стане,още повече ще запустяват! Вижте какво е станало с нежелаещите ги от Франция неинтегрирани гости! :D http://neverojatno.wordpress.com/2010/0 ... mment-2697
Българските роми отвлякоха самолета с който ги експулсираха от Франция!

Седемдесет български роми, качени на самолет боинг 737 и изпратени обратно за България са успели да го превземат, като са принудили пилота да им се подчинява. Френските власти заявиха, че не са очаквали такава стъпка от експулсираните за родината си роми и затова не са осигурили охрана в самолета.....
А за интеграцията и "културната идентичност" на циганите http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3207371
Има и един известен цитат, който принадлежи на генерал Чарлз Нейпиър: "Казвате, че е ваш обичай да изгаряте вдовиците? Много добре. И ние имаме обичай: когато един мъж изгори жива една жена, му връзваме въже на врата и го обесваме.

Направете си погребалната клада, а до нея моите дърводелци ще издигнат една бесилка. Ще може да изпълните вашия обичай, но после ние ще изпълним нашия".
chevvybg
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 8:01 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от chevvybg »

IRA написа:Земята е пренаселена. Има нужда от намаляване на населението, все едно от коя раса.
Това е вярно. Аз не мога да разбера като почнат да се тръшкат, че населението някъде намалявало. Ми защо трябва да се увеличава? земята ще си съществува и без нас, а и ние вече родените, сме за малко тук. Толкова ли е трудно да се прозре?
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Guinness »

anxeli написа:
ablood написа:А как очакваш да е добре? Колко деца имаш?

Казвал съм го многократно - еманципацията заличава бялата раса (и не само нея).
Еманципация, ако жена ти спре да работи представям си колко щастлив и доволен ще станеш :tmi: ...
Изобщо няма нито доволен ,нито щастлив-ще трябва се хване на работа :devil: :devil: и да спре да пише във форума :@ :@ :@
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Жени »

Според мен земята никак не е пренаселена. Пренаселени са определени региони. Местата, където климатът е добър за живеене са сравнително балансирано населени за момента. Тоест има въздух за всеки да диша все още. ;)

Проблемът е в хиперконсумацията. Всички искат да работят 40 часа на седмица, а да се наслаждават на благата на модерния свят 168 часа.

И така много хора от прекалено населените региони, знаейки къде ще намерят мекото на хляба са се запътили към по-хладен климат, щото какво му пречи на човек, че навън е -30 като климатикът му в колата и парното у дома му правят климат какъвто му се нрави.

А че бялата раса изчезва, то е очевидно. Другоцветните са с по 5-6 дечица, сигурно няма да сбъркам ако кажа 7-8 дори. А белите с по две, три най-много!
seeker
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 8:37 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от seeker »

И проблемът не е в емиграцията, а в това, което я причинява.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от roumensp »

Демографските данни показват, че българската нация изчезва, каза проф. д-р Петър Иванов, съставител и научен редактор на сборника „Демографската катастрофа”.
http://dnes.dir.bg/news/naselenie-demog ... iv-6975746
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Omega3 »

Тия дето в един даден момент са станали много големи и са започнали да папат много, природата се е погрижила да ги елиминира. Като почнем от динозаври, та минем през египтяни, гьрци,римляни, та сега явно е редьт на западната култура.

Нема нищо лошо. Природата си знае работата. На римляните като им е замряла империята, та какво, да не е спряла земята да се вьрти. Нещата се променят и винаги са се развивали, в крайна сметка, кьм по нещо по добро.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от ablood »

Omega3 написа:На римляните като им е замряла империята, та какво, да не е спряла земята да се вьрти.
Не, ама представи си къде щяхме да сме, ако не беше западнала!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от Rall »

къде?
Dead Eyes See No Future
abozhilov
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 9:34 am

Re: Естествен прираст в Бг

Мнение от abozhilov »

Omega3 написа:Ето с какво ще може да се заселят тези села и махали. http://novini.dir.bg/news.php?id=6945368


Не разбирам защо си го написал това. Ирония, радост че България си прибира боклуците или нещо друго което пропускам. Честно казано ако зависеше от мен, подобни програми като интеграция на боклуците в обществото нямаше да има. Тук в България циганите постоянно се оплакват как не можели да бъдат равнопоставени, конкурентно способни и прочие. Все едни и същи глупости. Не разбирам защо държавата трябва да отделя пари за да превъзпитава хора които са 20+ години. Подобен човек няма как да се възпитава на тази възраст. Трябвало е някой да го свърши много преди това. Постоянно се дават безвъзмездно пари на подобни елементи за тяхната интеграция. Най-лошото е че тези пари се дават от хората които работим и чинно си плащаме данъците и всички останали задължения, към всякакви пирамидални дружества. Аз лично съм съгласен да ги давам тези пари, но поне да вършат нещо тези хора. В момента например се достроява магистрала Тракия. Защо трябва да се плащат главозамайващи суми за работници, при положение че има толкова много цигани на които им се дават пари да стоят в тях и да са инкубатори за неграмотни деца? Много ще ми хареса всички ей такива търтеи държавата да им намери работа и като се приберат в тях да не могат да си кажат името от умора. Толкова ли е сложно всички да разберат, че няма безплатен обяд...

А поведението на Франция, не искам да го коментирам. Държавата приют на сган от целия свят се сети, че нашите цигани не били за там. Еми за какво са ги държали там толкова време? Толкова ли не им светна някой червен фенер още в самото начало?
Публикувай отговор