Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от myhata II »

kikolilokiko написа:друг съфорумец ме обвинявам, че само пускам статии без да ги коментирам :) вземете се разберете :rofl:
а аз ги пускам, защото са абсурди и бисери
даже тема направих, че да не пълня форума с отделни :)
а щом чак ти казваш, че е мрънкане трябва да се замисля ;)
Ми защо още от началото не писа че тази статия е АБСУРД ,ние тука влакове взривяваме :lol: :rofl: :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от filipne »

Linko написа:filipne, не е мрънкач този, който взема мерки за да промени ситуацията от която е недоволен. В случаят kikolilokiko все още не може да се нарече мрънкач след като е предприел процедура за емиграция от България. Той просто е недоволен от живота там като човекът е взел мерки за да промени нещата. Мрънкач щеше да бъде ако не предпреамеше нищо а само недоволстваше.
Та и ти ще престанеш да си мрънкач когато си купиш еднопосочен билет за България или за някоя друга държава, не и преди това.
Не разбирам защо трябва да си купувам билет за където и да било ???
Нима за теб има само две положения - стоиш и славословиш всичко, било то хубаво или лошо или напускаш ?

Времето на комунизма и армейските порядки отдавна е минало дори и за теб. Вече няма или или .. Живота е доста по-богат и многообразен от опростенческата схема - или си доволен от абсолютно всичко или се махаш.

Много елементарно !
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от kikolilokiko »

трябва да има и елементарни хора :) не може всичките да са сложни :rofl:
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от Linko »

Билета е като олицетворение на предприето действие насочено към промяна на статуквото. Естествено можеш да направиш и много други неща - да основеш партия или пък да се включиш в такава и започнеш борба за промяна на дразнещите те правила и порядки в държавата, или пък да започнеш да пишеш статии по вестниците или дори книга за да разпространяваш светлината чрез словото и т.н. Аз просто ти предложих най-лесното, но ти като праволинеен и елементарен човек с комунистическо мислене го прие буквално и еднозначно. Като команда един вид, та дори си се почувствал и все едно с в казармата. Не си бе, няма вече такова чудо, споко! :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Все повече българи се лишават от храна и лекарствa

Мнение от filipne »

Linko написа:Билета е като олицетворение на предприето действие насочено към промяна на статуквото. Естествено можеш да направиш и много други неща - да основеш партия или пък да се включиш в такава и започнеш борба за промяна на дразнещите те правила и порядки в държавата, или пък да започнеш да пишеш статии по вестниците или дори книга за да разпространяваш светлината чрез словото и т.н. Аз просто ти предложих най-лесното, но ти като праволинеен и елементарен човек с комунистическо мислене го прие буквално и еднозначно. Като команда един вид, та дори си се почувствал и все едно с в казармата. Не си бе, няма вече такова чудо, споко! :)
Благодарско за предложенията старши ама си ги запази за себе си.
Ти така и не можа да вденеш, че може да има хора недоволни от определени неща от канадската действителност и въпреки това да не смятат да напускат. Ей тоя комунизъм и тая фуражка яко промиват мозъка. Никога не съм бил и няма да бъда безкритично просълзил се от умиление пред каквото и да било.
Публикувай отговор