Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от htris »

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2817231&nopassportcheck

Вятърът на промяната.....Малко по малко един по един всеки по реда си.Наистина сериозен отпор срещат всички новости и промени в милата ни родна картинка.Здраво окопани бонзи си мислят че ще векуват.Но на всяка бонза се намира тайкун.
А как ви се струва на вас?
Аватар
Aribu
Изгонен от форума
Мнения: 1276
Регистриран на: Нед Юни 28, 2009 10:39 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от Aribu »

Стува ми се, че започвате да проумявате отново...но каква файда след като са способни пак да ви излъжат със следващ герой :lol:
:"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".

http://maps.google.ca/maps/ms?hl=en&ie= ... bee5e7dfbb
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от htris »

Е Арибу,от времето на Рим нищо не се е променило.Нали трябва да намират работа на хората,нека очакват,нека се надяват,това последно ще им остане.Поне малко да ги позамажат тези структури,че да не се виждат от пръв поглед и най-вече да слушат морския шепот на западния вятър.И в прехвалената Канада е същото,но не се говори на тези теми никъде,от което хората си вадят грешният извод,че е по-различно.Човекът на това е способен и това е измислил.Като създадем перфектен човек,тогава той ще създаде перфектна организация,дотогава да живей труда!
Аватар
Aribu
Изгонен от форума
Мнения: 1276
Регистриран на: Нед Юни 28, 2009 10:39 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от Aribu »

В Канада било същото...в САЩ пак в целия свят е все едно...а-така...няма справедливост, всички са мъскари...от вас нищо не зависи, вие сте роби, надупете се и чакайте да го усетите..
Това ли проповядваш...кого устройва това?

--------==============

Няма да защитя Дянков не защото не е прав или защото Гоце не е долен.
Няма да го защитя, заради това, че следващия професиноалист, какъвто и да е щом си позволи лукса да влезе в съзаклятие с престъпници да знае какво ще го последва и как ще бъде оставен на тези кучета да го разкъсат.
:"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".

http://maps.google.ca/maps/ms?hl=en&ie= ... bee5e7dfbb
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от gt_2006 »

"Президентът ми заби нож в гърба", обяви премиерът вчера, след като видя стенограмата от 30-минутната среща на Симеон Дянков на “Дондуков” ---------- Вицепремиерът отиде при Георги Първанов в 10 часа заради конфуза с "младия милиардер" в "Шоуто на Иван и Андрей". Водещите се позоваха в понеделник на несъществуващ цитат от Дянков, в който той казвал, че Първанов е "млад милиардер". Финансовият министър първо отрича да е казвал подобно нещо, но на въпроса "млад милиардер" ли е държавният глава той отговаря "не е млад". http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=402489 А ето и вътрешният министър Ц.Цветанов в "Панорама". http://bnt.bg/bg/news/
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от tonich »

gt_2006 написа:"Президентът ми заби нож в гърба"
А нима ББ не е очаквал подобно нещо от агент на ДС? :^)
Изненадан съм...
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от optics »

Момент,
айде да сме обективни. Гоце може да е агент и определено преиграва с твърдението че е било подготвена атака,
но пък Дянков се държи като хлапак и то наивен и невъзпитан хлапак.
Като си поискал среща - отиваш и се извиняваш. Ако си много сигурен че ти си прав, въобще не отиваш. Така стоят мъжки нещата.
Аналогично - ако си сигурен че е милиардер - казваш - да милиардер е, имам доказателства и т.н.
Ако не си сигурен - казваш - не мога да коментирам този въпрос и толкоз.
А той кво - били го натискали три пъти опосумите да им отговори за милиардера и понеже било шоу рекъл да се измъкне шеговито...
Еми хлапашка работа е това.
И въобще идеята да ходи при президента но не за да се извини е хлапашка без значение дали е негова или Бойкова.

Аз ако бях на гоцевото място бих казал същите приказки (от стенограмата) с изключение на тази за подготвената атака.
Ако беше подготвена атака щеше да им даде някакви ползи на подготвителите. В момента както върви се вижда далеч по-елементарно
обяснение - че министъра е глупав и едни не дотам умни шоумени с лекота го уплитат като пиле в кълчища.

Дянков веднъж се държи неадекватно в шоуто и втори път на срещата с президента.
Отделно че се явява неподготвен. Взел бил стенограмата от шоуто, а за изтеглените пари като го питат говори празни приказки.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от MrGeek »

На мен пък ми прави впечатление този изключително уникален прецедент. Държавен глава публикува ултраекспресно пълната стенограма от двустранна среща без знанието на другата страна. Изключително интересен похват (няма да спомена откъде идва). Тук изобщо не е важно кой какви глупости говори, защото дори на среща между кралски особи могат да се чуят доста глупости, ако разговора се предаде едно към едно. Интересен е просто този прецедент, сътворен от институцията на държавен глава. Искам да окуража Гоце и да го подканя да продължи в същия дух, изваждайки стенограмите от всички двустранни срещи, като лично аз най-голям интерес проявявам към стенограмите от срещите му с товарища Путина - убеден съм, че те ще бъдат абсолютен хит. То всъщност май други значими срещи Гоце не е имал, но и това би било предостатъчно. :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
gt_2006
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:34 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от gt_2006 »

Кого подкрепяте?

От няколко дни се разразява поредния скандал из върховете на българската власт, този път между Симеон Дянков и Георги Първанов. Поводът е изказването на Дянков в тв шоу. Последният, за сега, етап приключи с визита на Дянков в Президенството. На официалния сайт на Президентството е публикувана стенограмата от разговора, която може да видите тук (president.bg).

Какъв ще бъде изходът от този конфликт и кой е Вашият фаворит? http://versus.bg/?ff=64
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от htris »

Това,което прави много сериозно впечатление е че нито Гоце отрича да е милиардер,нито Дянков отрича Гоце да е милиардер.Щом и двамата опоненти са на едно мнение е ясно ,че то сигурно е вярно,но за какво друго може да е тази бутафория,освен да се задържим още на върха,но стола се клати отдавна.А че в България става по български с подмятания и подхвърляния в това спор няма.Че разговора на двамата е супер идиотски на много ниско ниво говори зле и за двамата.Аз досега нито един политик не съм чул да говори нормално,интелигентно,последователно,логично и смислено.Да ги върнем да доучват.
Само Банкера с банката каза,че Гоце няма начин да е милиардер,но го каза по скоро за да замаже очите на слепите,един Маркос от бедните Филипини направи луди милиарди,та за Гоце ли ще е невъзможно,седнал на петролните и газови тръби....Ей прав беше бай Тошо,че много имало за влачене в тая държава.
Аватар
Aribu
Изгонен от форума
Мнения: 1276
Регистриран на: Нед Юни 28, 2009 10:39 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от Aribu »

Импийчмънт!
:"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".

http://maps.google.ca/maps/ms?hl=en&ie= ... bee5e7dfbb
Аватар
Aribu
Изгонен от форума
Мнения: 1276
Регистриран на: Нед Юни 28, 2009 10:39 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от Aribu »

Флаш-моб акция "Свещ за Гоце"

За мъртвите - или добро или нищо.
За политическия труп Гоце Първанов - нищо.

Място на акцията - шадравана пред президентството
дата - неделя, 7-ми март
час - 17.30 ч.

Нека всеки да дойде с 3 свещи (от тези малките), запалка или кибрит, и 3 чаши за кафе - пластамсова, за еднократна употреби. Всеки идва, пали си свещите, поставя ги на ръба на шадравана и си отива.
:"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".

http://maps.google.ca/maps/ms?hl=en&ie= ... bee5e7dfbb
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от pavelyankov »

Не мога да ви разбера вас, дето сте отатък океана. Кво ги дъвчете тия гадове толкоз.
Смени се властта и едни групировки се мачкат за сметка на други. Верно е , че по цял свят има корупция и се краде, но там комисионните под масата едва ли надвишават 5-6%. Тук обаче нашите пичове директно си искат 30-40%. че и половината понякога. Нали знаете - чуждата кокошка, патка се вижда :)
Бойко не е по-различен от Станишев, Доган, Царчето, Костов и всичката тази сган.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
htris
Мнения: 73
Регистриран на: Пет Окт 02, 2009 5:57 pm

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от htris »

Blaster нали не си мислиш че нета и форумите са измислени за наш кеф от добрите самаряни американците?
Нали помниш как бае ти Бойко ходи до Чикаго за предизборна агитация.Сигурно защото е на края на света и от тях нищо не зависи ,а и на него му се разхождаше с парите от заеми....
Има един лаф-Бий самара да се сеща магарето!
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Милиардера Гоце срещу хилиардера Дянков

Мнение от pavelyankov »

Ейй, верно че ви излъга най-нагло миналата година. Та и по няколко часа на опашки висяхте та да гласувате за него.
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Публикувай отговор