Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от SFBG82 »

Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от SFBG82 »

Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от SFBG82 »

Изображение
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от SFBG82 »

Изображение
Аватар
SFBG82
Мнения: 2368
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от SFBG82 »

Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

Стърги, аз сакам да живея без да работя в тропиците. Някакви полезни съвети ? :D
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от 7George »

roumensp написа: Вто Юли 27, 2021 6:14 pm Стърги, аз сакам да живея без да работя в тропиците. Някакви полезни съвети ? :D
:D Ти какво се оплакваш – нали вече имаш климатик? И в четвъртък ще падне почти на 20 С максимални...

Има прогнози, че северните територии скоро ще станат хит: а народа от негодните за живеене тропици ще се юрне насам... Трюдо ще отвори границите и ще заслужи титлата спасител на народите.... ;
Embrace your climate change!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

7George написа: Нед Авг 01, 2021 12:13 am
roumensp написа: Вто Юли 27, 2021 6:14 pm Стърги, аз сакам да живея без да работя в тропиците. Някакви полезни съвети ? :D
:D Ти какво се оплакваш – нали вече имаш климатик? И в четвъртък ще падне почти на 20 С максимални...

Има прогнози, че северните територии скоро ще станат хит: а народа от негодните за живеене тропици ще се юрне насам... Трюдо ще отвори границите и ще заслужи титлата спасител на народите.... ;

Това че имам климатик не може да ми пресъздаде илюзията, че живея в тропиците. :D

BTW последната седмица температурите в София са поне 5-6 градуса над това, което някога съм виждал в Хавай. Софиянци по имат нужда от Blackface The Saviour, отколкото хавайци и подобни. :lol:
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от Pavel M »

roumensp написа: Нед Авг 01, 2021 3:39 pm
7George написа: Нед Авг 01, 2021 12:13 am
roumensp написа: Вто Юли 27, 2021 6:14 pm Стърги, аз сакам да живея без да работя в тропиците. Някакви полезни съвети ? :D
:D Ти какво се оплакваш – нали вече имаш климатик? И в четвъртък ще падне почти на 20 С максимални...

Има прогнози, че северните територии скоро ще станат хит: а народа от негодните за живеене тропици ще се юрне насам... Трюдо ще отвори границите и ще заслужи титлата спасител на народите.... ;

Това че имам климатик не може да ми пресъздаде илюзията, че живея в тропиците. :D

BTW последната седмица температурите в София са поне 5-6 градуса над това, което някога съм виждал в Хавай. Софиянци по имат нужда от Blackface The Saviour, отколкото хавайци и подобни. :lol:
казвал съм ти го много пъти.сменяй провинцията.тук при нас последните дни много захладня.торомзят ни почти арктически температураи от 22-23 по Ц.ама от другата седмица прогнозата е да се позатопли и темп. да скочат до невижданите 27-28 по Ц. надявам се да го преживеем някак си.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

Ти колко мислиш, че е било при мен ? Не знам защо на някой му хрумна, че се оплаквам от жега, ако се оплаквах щях ли да търся тропици ? :lol:
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от 7George »

roumensp написа: Пон Авг 02, 2021 1:56 pm Ти колко мислиш, че е било при мен ? Не знам защо на някой му хрумна, че се оплаквам от жега, ако се оплаквах щях ли да търся тропици ? :lol:
Сега виждам, че не искаш да работиш. Просто трябва да се пенсионираш. Ама в нещо едноетажно, билдингите се сриват от вятъра и евтино изпълнение. Колиба на някой остров.
Embrace your climate change!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от roumensp »

7George написа: Пон Авг 02, 2021 7:10 pm
roumensp написа: Пон Авг 02, 2021 1:56 pm Ти колко мислиш, че е било при мен ? Не знам защо на някой му хрумна, че се оплаквам от жега, ако се оплаквах щях ли да търся тропици ? :lol:
Сега виждам, че не искаш да работиш. Просто трябва да се пенсионираш. Ама в нещо едноетажно, билдингите се сриват от вятъра и евтино изпълнение. Колиба на някой остров.
Ако мислех, че имам достатъчно пари още утре да съм го направил, ама като се знам как харча … :D
То зависи и къде искаш да живееш, за БГ имаме предостатъчно, ама за Канада ни трябват повечко. Общо взето съм вързан с Америка, освен ако на детето не му скимне нещо в бъдеще …. което не би ми пречело няколко месеца тук, няколко там (където и да е това) и т.н.
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от 7George »

Конфликт Македонии с Болгарией набирает обороты, Большой мир
https://youtu.be/UWslF0I9bEE
Чудя се, дали трябва да ни пука, какво пишело в Македонските учебници по история? Или трябва да се зациклим на национален патриотизъм и показване на "мускули" какви значими фактори сме ние в ЕС? Вместо да се концентрираме върху важните за БГ проблеми и аспекти, като изграждане на независима енергийна система и атомна електроцентрала, боеспособна армия с не най-скъпото оръжие за най-бедната страна и тнт.

Да, и този ЕС вече е достигнал предела си на разширение. Трябват ли ни още членки с тяхните проблеми? Трябва ли ни експанзия в азиатските степи и анадолските чукари с народи, с които все по-трудно ще достигаме консенсус без да мачкаме безжалостно нечий национален интерес?
Embrace your climate change!
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от snakeplissken »

7George написа: Съб Авг 07, 2021 10:26 am Конфликт Македонии с Болгарией набирает обороты, Большой мир
https://youtu.be/UWslF0I9bEE
Чудя се, дали трябва да ни пука, какво пишело в Македонските учебници по история? Или трябва да се зациклим на национален патриотизъм и показване на "мускули" какви значими фактори сме ние в ЕС? Вместо да се концентрираме върху важните за БГ проблеми и аспекти, като изграждане на независима енергийна система и атомна електроцентрала, боеспособна армия с не най-скъпото оръжие за най-бедната страна и тнт.

Да, и този ЕС вече е достигнал предела си на разширение. Трябват ли ни още членки с тяхните проблеми? Трябва ли ни експанзия в азиатските степи и анадолските чукари с народи, с които все по-трудно ще достигаме консенсус без да мачкаме безжалостно нечий национален интерес?
Когато пишат за Българският Фашистки окупатор, и когато посочват за македонци хора които сами са се определяли като българи, мисля че България няма право да стои безучастна и да се съгласява с наведена глава с това което пишат комунетата в Северна Македония.

На България никога повече няма да бъде позволено да има силна и добре въоръжена армия, щото като дадеш на българина оръжие, и той рано или късно почва да бие. А когато българина бие, бие много лошо.

Колко процента от българската енергетика е руска собственост?
Горбачов може и да е изтъргувал Източна Европа в политически план, но руснаците никога не са се отказвали от енергийния контрол върху България.

Разширяването на ЕС по коридора АлМаБул няма как да бъде спряно, това е американски проект. Франция беше категорично против Македония и Албания да започват преговори с ЕС, но Макрон клекна по някакви причини.
My name's Plissken......
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Македония. И краят на ТОЗИ ЕС

Мнение от 7George »

snakeplissken написа: Съб Авг 07, 2021 2:01 pm ===
Колко процента от българската енергетика е руска собственост?
Горбачов може и да е изтъргувал Източна Европа в политически план, но руснаците никога не са се отказвали от енергийния контрол върху България.

Разширяването на ЕС по коридора АлМаБул няма как да бъде спряно, това е американски проект. Франция беше категорично против Македония и Албания да започват преговори с ЕС, но Макрон клекна по някакви причини.
Тоест и ти си принципа "да внасяме ток от чужбина", ама да не наливаме евра в руската хазна? Тоест, приемаме безрезервно американската геополитика? Викаш, той Макрон клекна, та ние ли?
Не си много патриот ти Янков, нищо, че си падаш по народните танци... Тва ни остава, начи: да се заяждаме с Македонците по безобидни за ЕС въпроси... Иде нова власт в София, може тя да е по-ербап? Ако на Слави не са му съвсем спаружени топките вече...
Embrace your climate change!
Публикувай отговор