Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pyrelight »

Ivan1007 написа:
optics написа:От това което виждам по български форуми - хората се шегуват, никой не се притеснява - какво толкова, какво като ми имат данните и пр. Така че кака ви не е изключение. Толко си може.
СЛЕД КАТО ВИДЯХА ДОХОДИТЕ НА 5 МИЛИОНА БЪЛГАРИ, ХАКЕРИТЕ СЕ ИЗВИНИХА И ЗАПОЧНАХА БЛАГОТВОРИТЕЛНА КАМПАНИЯ ЗА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА.
:lol:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
SFBG82
Мнения: 2377
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

NATO Continues Maritime Exercise in Bulgaria

July 18, 2019



Изображение

NATO's maritime exercise, Breeze 2019, is underway in Bulgaria.

Commodore Josee Kurtz from Canada, in command of the naval exercise, told reporters Wednesday in the port city of Varna that they are in the Black Sea to be with their partners and allies. "Russia also has a coastline bordering the Black Sea. We expect them to be here, they also know that we are here... So both sides are operating in accordance with the law and practice of good seamanship," she said.

Kurtz, who is also NATO Maritime Group Two commodore, said Turkey is "making a very significant contribution" to the exercise.

Turkey is participating in the exercise with the vessel TCG Turgutreis.

The naval exercise is being conducted off the shore of Varna with the participation of 27 vessels from 12 countries, five fighter jets, five helicopters and 2,250 military personnel.

The exercise will continue until Sunday.
https://www.novinite.com/articles/19865 ... n+Bulgaria"
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ablood »

Господин "И на края една добра новина",

Почвам да рапортувам автоматичните ти постове, които копи/пействаш без да коментираш и дори без да четеш. Абсолютен бот, генериращ спам.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Pavel M »

ablood написа:Господин "И на края една добра новина",

Почвам да рапортувам автоматичните ти постове, които копи/пействаш без да коментираш и дори без да четеш. Абсолютен бот, генериращ спам.

един дол дренки сте.
ако си мислиш,че теб някой те взема насериозно. :D
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
SFBG82
Мнения: 2377
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

Pavel M написа:
ablood написа:Господин "И на края една добра новина",

Почвам да рапортувам автоматичните ти постове, които копи/пействаш без да коментираш и дори без да четеш. Абсолютен бот, генериращ спам.

един дол дренки сте.
ако си мислиш,че теб някой те взема насериозно. :D
Всеки има право на мнение, но човекът е решил да докладва това, че поствам и коментирам новини от БГ.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво се случва в България?

Мнение от ablood »

А не ми слагай думи в устата! Проблемът не е, че коментираш, а обратното - постваш спам без никакъв коментар, като автоматичен бот.
Я виж на какъв процент от последните постове си си дал труда да коментираш!
Copy/Paste/Post
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
SFBG82
Мнения: 2377
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Какво се случва в България?

Мнение от SFBG82 »

От началото на годината България няма месец с отрицателно салдо по текущата сметка. :)

ПЛАТЕЖЕН БАЛАНС Май 2019 г.
http://bnb.bg/bnbweb/groups/public/docu ... _a1_bg.pdf"

Да видим и как се справя България спрямо съседните страни:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Vedren »

Пълни глупости от страна на пропагандатора.
Лошо обслужване навсякъде. Пълно невежество.
Една банка в която имах сметка се продала на друга. Сега работи ама понеже след 2 месеца няма да я има и не са им сигурните работните места хората работят с апатия, намусени, тъжни.
Днес не им работил сервера, вчера нямаха достатчно пари да си изтегля.
Налага се да обикалш по други клонове да си изтеглиш личните пари и да си губиш времето.

Налага ми се да ходя до Община, НОЙ, и други институции нищо не се е променило. Налепили 100 листа по стените и там клиентите се гъзят и клякат за да прочетат каково пише на листовете хартия на по долния ред.

Цените на имотите падат. Способните хора имигрират на запад. В София скоро ще има повече имоти от колкото хора.
Строят като обезумяли. Няма място за паркиране, няма място да ходиш нормално защото паркират колите навсякъде.
Абе трагедия. Ама те си мислят че това е хубаво и красиво.
Последно промяна от Vedren на Нед Юли 21, 2019 11:52 am, променено общо 1 път.
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Vedren »

agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Какъв "НОЙ"(?!), каква "Община", какви институции, какви 5 лева бе, Хълка? С какво тези неща го касаят един канадски гражданин, който има собствен имот от другата страна на реката срещу резиденцията на канадския прайм-министър? :)
Остави ги тези нещастници българите да се мъчат в тяхната държава. Ти нали нямаш нищо общо с тях.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Vedren »

Коментираме голямия прогрес на България както ни го представят тук.
Както SFBG82 може да има мнение така и аз мога.

А в НОЙ, общини, банки и други институции имаш работа като имаш възрастни родители в БГ.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Абе тези родители, които са отказали да се преместят в райската земя Канада, значи са тъпи идиоти като всички останали булгаристанци и си заслужават участта.
А и кому са нужни тези мизерни левчета, за които се гъзиш да четеш листчетата из разни институции? Не се излагай бе, Хълски! Това за теб са нищожни пари, по-малко и от застраховката или наема на новата ти кола. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Какво се случва в България?

Мнение от optics »

ВЕРБАЛНA ХОМЕОПАТИЯ!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Vedren »

Тоя пак не разбрал. Аз не се гъзя аз искам да мина ама тези дето се гъзят пречат на всички които искат да минат. Как пък тук в общината няма 100 листа налепени по стените.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Добре бе, да го кажем другояче - защо ти е да ходиш да се блъскаш в разни задници из българските институции за някакви мизерни левчета? Които са по-малко от месечната зстраховка или наема на колата ти. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор