К А Л Г А Р И - 17-18-19 септември 2016

Интересни търговски или други оферти.
zornica
Мнения: 601
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:01 pm
Обратна връзка:

К А Л Г А Р И - 17-18-19 септември 2016

Мнение от zornica »

https://www.facebook.com/REIKI-Meditati ... 739154758/"

К А Л Г А Р И - РЕЙКИ - МЕДИТАЦИИ - РЕГРЕСИИ

17 Септември 2016, събота 12.30ч, 5924 18 Ave NE, Calgary
Медитация АКАШОВИ ЗАПИСИ - $10.

След груповата медиатция-персонални срещи за трите дни :
17 септ- събота (след 13ч) -18 септ-неделя (цял ден) и 19 септ-понед до 15 ч.

Информация за Калгари: Станислав - (403) -383-5972

Тур-Организатор: Монреал: Канадско-български културен център "Зорница" (514) 629 6951, spirituel.zornica@gmail.com

*Основната ми практика е да уча хората как да изчистват от себе си стреса, страховете, неща, които им пречат в ежедневието.
Има много методи. Методите, които аз съм изпитал на собствен гръб и мога да дам 100 % гаранция, че са ефикасни - това са методите - Рейки, Медитация, Регресия.

*РЕЙКИ - Енергийна система, но действа едновременно и на физическо, и на емоционално, и на ментално, и на духовно ниво.
При по-високите степени и на кармично ниво.

* Система за Личностно развитие. Когато работи с Рейки, човек осъзнава истински важните неща за себе си - разбира, че
Гнева, всякакъв вид Агресия, Ревността, Алчността не му носят полза.
Тези, които са го обидили или са опитали да го обидят да им прощава. Вдигаме самото ниво на съзнание.

* А когато един Ученик е готов, появяват се и съответните Учители.

* Създателят обича еднакво всички свои деца, независимо от кармата.

* Бих искал да подчертая, че аз не се занимавам с Лечение, а с Обучение.

* МЕДИТАЦИЯТА е абсолютно пълно отпускане и на Физическото, и на Емоционалното тяло, и най-вече на Ума.
* РЕГРЕСИЯ - Когато се връщаме там е не за да видим само кои сме били тогава, а за да разберем какво трябва да отработим в този живот.

* Реалността е такава, каквато ние си я създадем.

*Когато имаме Силно Желание, Природата ще ни подреди така нещата, че да се получи резултата.
Приемете хората каквито са, защото Помощ Насила не се дава и така може да ги Отдалечим от нас.

Всеки избира КАК да живее и съответно носи Отговорност за този Избор.

По желание и други медитации:
1.За изчистване на всякакви колебания и придобиване на увереност
2. За привличане на повече финансови средства
3. Сътворяване на собственото си бъдеще
4. Прошка
5. Подмладяване
6. Изчистване на осъзнати и неосъзнати страхове
******************************************************************

След Медитациите, всеки ще има възможност за персонална среща с г-н Кирил Стоянов във връзка със 7-те процедури, изписани по-долу.

За следните 7 процедури може да получите информация
за Записване и Заплащане за всяка процедура, моля, звънете на Станислав- (403) -383-5972 или
Ива - (514) 629 6951, емейл: spirituel.zornica@gmail.com

Тук може да прочетете в прикачен файл word-формат Интервю
и да чуете Видео-Интервю с г-н Кирил Стоянов,
Учител по личностно развитие, работещ в Европа, Азия и Америка, ученик на Сатя Сай Баба

1. Инициации в Традиционно Рейки и Сила+Рейки или "Как да се лекуваме сами?"

2. Посвещения в Рейки символи на Новото време

3. Индивидуални и групови медитации

4. Регресия, като процедура и обучение (желаещи се научават как да правят Регресия на други хора)

5. Консултации

6. Специални еднодневни антистресови програми от Изтока,
подходящи за абсолютно всички, които имат нужда и желание

7. Посвещение в специална Mантра за щастие
и вътрешна хармония, придружена със символ за защита и увеличаване на ендорфините
(хормоните на щастието)

Тур-Организатор: Монреал: Канадско-български културен център "Зорница" (514) 629 6951, spirituel.zornica@gmail.com

**********************************
““Здравейте,
Голяма част от хората вече са убедени, че животът има видима и невидима страна.

Кирил Стоянов има намерение да ни насочи към още по-задълбочено търсене на невидимата страна, която има безкрайни измерения. Самият той казва: „Основната ми практика е да уча хората как да изчистват от себе си стреса, страховете - неща, които им пречат в ежедневието.
Има много методи. Методите, които аз съм изпитал на собствен гръб и мога да дам 100 % гаранция, че са ефикасни - това са методите - Рейки, Медитация, Регресия“

Каним всички, които искат да обогатят познанията си или усъвършенстват опита си в тези методи да присъстват на срещите с Кирил Стоянов на (17 и 18 септември)

Срещите започват на 17 септември 2016 от 10 часа на адрес 5924 18 Ave NE в къщата на Руми Колева-Лобело, която беше така любезна да стане домакин на събитието.

Първоначално ще се проведе групова медитация, след което ще се направи програма за индивидуални срещи по желание на участниците. Видът на услугите и цените ще бъдат дискутирани в началото на срещите. Медитацията само е 10 долара на човек.

На следващия линк можете да видите повече информация за Кирил Стоянов
https://www.facebook.com/REIKI-Meditati ... 8/?fref=nf"

Координатор на срещите е Станислав Станимиров. За повече подробности можете да се свържете с него на телефон 403-383-5972
Местата са ограничени поради това, че срещата няма да бъде в зала, а в къща.““

Благодаря ви. Руслан Бенов, Калгари


facebook.com/REIKI-Meditation-Regression-personal-Development-Kiril-Stoyanov-278819739154758/
Публикувай отговор