ArenaBg - линк

Само за полезни връзки
Публикувай отговор
Light
Мнения: 120
Регистриран на: Вто Май 04, 2004 1:52 am
Местоположение: Montreal

ArenaBg - линк

Мнение от Light »

За всички очакващи нетърпеливо арената ето линк:

http://kalin.org:1111/ - зарежда директно сайта.

Феникса възкръсна.
Дано скоро да отмине патърдията около сайта и да можем спокойно да си теглим.

Всякакви изрази на благодарност са разрешени :D
gab40
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Фев 04, 2007 11:34 pm

Мнение от gab40 »

Огромно благодаря!

Тъкмо се ядосвах на борбата против престъпноста в БГ или тоест как изместват вниманието на хората...като немогат да издадат една ефективна присъда за убийство, вдигат голяма патардия около пиратията или "Ето вижте ни как ефективно се борим с "престъпноста""...

Още веднъж Благодаря!
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
БЛАГОДАРСКО
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
ralitop
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 10:35 am
Местоположение: Перник-Авиньон-Монреал

Мнение от ralitop »

Благодаря ти, Light! :haplio: :haplio: :haplio:
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Мнение от haimana »

Благодаря
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Стига сте крали бе, хора, не ви ли е неудобно така. :) Аз примерно давайки 13$ за кино от една страна се кефя на обстановката/ звук, пуканки, кило Спрайт/, от друга не ме е яд за парите, защото съм ги дал на тези, които са ми любимци /примерно Джон Траволта, Шарлийз Терън/, демек "спонсорирал" съм им банковите сметки. Ама какво от това, който може го може, де да можех и аз да си докарвам пари само от това някой да ме гледа 8)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

sasho71 написа:Стига сте крали бе, хора, не ви ли е неудобно така. :) Аз примерно давайки 13$ за кино от една страна се кефя на обстановката/ звук, пуканки, кило Спрайт/, от друга не ме е яд за парите, защото съм ги дал на тези, които са ми любимци /примерно Джон Траволта, Шарлийз Терън/, демек "спонсорирал" съм им банковите сметки. Ама какво от това, който може го може, де да можех и аз да си докарвам пари само от това някой да ме гледа 8)
Саше, пак си в грешка, приятелю. От тези $13 мноооого малка част отива в джоба на Джон Траволта и Шарлийз Терън. Все пак те са си същите наемни бачкатори като всички останали, с тази разлика, че пейчека им е с повече нули. Обаче каймака отива другаде. Оставям те сам да се сетиш къде. ;) :lol:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

abe и ти си в малка грешка- напоследък ми прави впечатление че тези наемници дет викаш, след като се напечелят, примерно 5 филма*20 милиона, почват да стават едновременно сценаристи, режисьори, продуценти, че и главната роля играят... и всичкото пара май отива в техния джоб :D Вземи приемрно Том Круз, Жим Кери, Харисън Форд, Сандра Бълоц...тези отдавна не са наемници, а взимат дебелия чек+ процент от печалбата
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

sasho71 написа:abe и ти си в малка грешка- напоследък ми прави впечатление че тези наемници дет викаш, след като се напечелят, примерно 5 филма*20 милиона, почват да стават едновременно сценаристи, режисьори, продуценти, че и главната роля играят... и всичкото пара май отива в техния джоб :D Вземи приемрно Том Круз, Жим Кери, Харисън Форд, Сандра Бълоц...тези отдавна не са наемници, а взимат дебелия чек+ процент от печалбата
Доближаваш се малко до истината. Продуцентите са на горните стъпала, но не на най-горното. Освен това тези метаморфози са по-скоро изключение, а не правило. Големите пари обаче отиват към онези именца, които се появават още в самото начало на филма, преди да се появи заглавието му. ;) :lol:
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

При оная кака с факлата ли? или за ремонта на оня фар? а не, май за зоб за оня кон бягащия или за дъртата лисица
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Публикувай отговор