Гледайте online bTV

Само за полезни връзки
Заключено
Muzi
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 5:39 am

Гледайте online bTV

Мнение от Muzi »

ian
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 2:43 am

Мнение от ian »

mnogo e dobro
petrova
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 6:24 pm

Мнение от petrova »

naistina kachestvoto e dobro,
no kak da go gledam na cial ekran?
Аватар
Таратор
Мнения: 1006
Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 4:04 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Таратор »

Като увеличиш картината, качеството се разваля.
Изображение ... и в темите също!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Кое му е доброто бе? :shock: На мен нищо не ми показва, освен едно предаване на Бон апети и то върви с прекъсвания та нищо не му се разбира... :(
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Joy, mozhesh da namalish maximalno zvuka i da go ostavish da se nalee. Kato svarshi predavaneto, si go puskash da tragne otnachalo i veche nyama prekasvaniya.
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Абе хора, аз съм на модем (дайл ъп) и това нещо не ще да тръгне.
Идеи?
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

clio написа:Абе хора, аз съм на модем (дайл ъп) и това нещо не ще да тръгне.
Идеи?
ами дай на пауза поне 1 час докато се изтегли и тогава го пусни. Иначе прекъсва постоянно-тъкмо Славо почне вица и той спре :D
Иначе се питам каква му е далаверата на тоз Малинчо така да ни пуска free всичко това :wink:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

sasho71 написа:Иначе се питам каква му е далаверата на тоз Малинчо така да ни пуска free всичко това :wink:
Като разгледах сайта, занимава се с много разнообразна търговия и нашите мейли са в базата му :wink:
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
petrova
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 6:24 pm

Мнение от petrova »

Bihte li mi kazali kak
tochno gledate btv na cial
ekran?
Merci predvaritelno!
Аватар
Optimist Creed
Мнения: 325
Регистриран на: Пет Май 21, 2004 11:40 am
Местоположение: Вече далеч от Quebec :-)

Мнение от Optimist Creed »

petrova написа:Bihte li mi kazali kak
tochno gledate btv na cial
ekran?
Merci predvaritelno!
Ami няма гледане на цял екран ( както при новините на Канал 1).
То и плъзгача май не работи ( за превъртане напред/назад).
А бе има какво да подобряват.
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
Аватар
Optimist Creed
Мнения: 325
Регистриран на: Пет Май 21, 2004 11:40 am
Местоположение: Вече далеч от Quebec :-)

Мнение от Optimist Creed »

clio написа:
sasho71 написа:Иначе се питам каква му е далаверата на тоз Малинчо така да ни пуска free всичко това :wink:
Като разгледах сайта, занимава се с много разнообразна търговия и нашите мейли са в базата му :wink:
Преди време имаше скандал ,че някои от предаванията на Мърдок=ефир 2 имат вмъкнати кадри на сатанинска тема.

Мърдок е в горните нива на пирамидалната йерархия на сатанинската секта. :idea: .
Ловът на нови души = още по-голямо издигане в йерархията. :wink: .
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Браво на бТВ и малин4о, оправили са сайта откъдето могат да се гледат предавания на бТВ. Ето новия адрес: http://www.neterra.net/index.html?merge ... nline.html.
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Заключено