Кеворк Кеворкян-какво е било НРБ за мен

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Кеворк Кеворкян-какво е било НРБ за мен

Мнение от roumensp »

pumpy написа: Вто Сеп 22, 2020 9:32 am
Павел написа: Пон Сеп 21, 2020 12:57 pm Детската градина на детето, за която първоначално плащахме 1100 на месец, последната година станаха 1300, се намираше в едно начално у-ще, което беше пълно с плъхове с размер на котки. Въпреки постоянната борба от страна на екстерминаторите, всяка сутрин учителките намираха rat droppings по матраците, на които децата спяха. От мивките течеше само студена вода, поради което ръцете и бяха постоянно напукани, G7 my ass. Тук дори за снимка не могат да барнат у-щата
човек започва да се пита в коя Канада живеете, с горните описания ??? В един "изостанал" Нунавут, населен само с "индианци" :D :D :D училищата са нови и като за снимка. В Монреал училището на сина ми беше около 1300 на месец и нямаше нищо общо с описанията погире. Понякога става малко по-малко ясно защо се чувствате така в Канада .....
Кви са тия 1300 на месец за училище, ние говорим за пъблик у-ща. :facepalm: Има си хас частно училище да е мизерно.

А че нямаш представа колко струва и какво представлява детска градина извън Квебек е ясно на всички.

ПП
Според мен смотаните училища са предимно в централната част на няколкото големи града, в събърбите има по-читави и по-нови.
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Кеворк Кеворкян-какво е било НРБ за мен

Мнение от Marto »

roumensp написа: Пон Сеп 21, 2020 12:18 pm...човек почва да се пита за какво точно потъват парите от данъци.
pumpy написа: Вто Сеп 22, 2020 9:32 am В ... Нунавут, ... В Монреал у...
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Кеворк Кеворкян-какво е било НРБ за мен

Мнение от pumpy »

Marto написа: Вто Сеп 22, 2020 2:39 pm
roumensp написа: Пон Сеп 21, 2020 12:18 pm...човек почва да се пита за какво точно потъват парите от данъци.
pumpy написа: Вто Сеп 22, 2020 9:32 am В ... Нунавут, ... В Монреал у...
:y: :y: :y: :y: :y: . Всичко на този свят си има цена. За да си втората по територия страна си струва също. Или искате Китай да ви е на северната граница ???
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Кеворк Кеворкян-какво е било НРБ за мен

Мнение от pumpy »

roumensp написа: Вто Сеп 22, 2020 1:17 pm
А че нямаш представа колко струва и какво представлява детска градина извън Квебек е ясно на всички.
щом казваш сигурно е така ;) Нито в Кебек, нито в Денвър съм плащал за детска градина за децата си. Винаги съм бил на 7 долара субсидирана в Кебек, никога нищо друго.....
Публикувай отговор