Намиране на БГ партньор/ка в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от Павел »

Pyrelight написа:
Павел написа:
Pyrelight написа:
optics написа:
Val написа:Мерси, arci.
Ама не, тук не става въпрос за брак по сметка - момчето не е толкова закъсало или на 50, примерно. :!:
Говорим за любов, сродни души и още нещо... ;)
Амче тя 30-годишна, това си е отвсякъде на сметка!
И аз така си мисля. Подхожда му супер по възраст. 4 години разлика са си направо мечта! А и не е стара да му роди дечица.
На 34 години да си търси 20 годишна си е меко казано нахално. 20 годишните не се заглеждат чак по толкова дърти. |(
Дали?

Е ти сега мен ме искара нахалник на квадрат, щото на 38 се загледах в 18 годишна, тя се загледа обратно и след две година каза ДАааааа :D :D

Ако 4 годишна разлика е мечта, 20 годишна разлика си е направо дрийм :D :D
За кого? За теб вероятно, но не и за нея....Представи си тя като е на 38, ти ще си на 58....Ами горе-долу на тази възраст майка ми се омъжи за 4 години по-млад от нея. Дрийм, а? ;)

Абсолютно - като съм на 58 ще си седя в къщи и няма да излизам с приятели по мъжки по барове за да ѝ кръшкам, както правят поне 50% от мъжете. Финансово съм я подсигурил така, както никой неин връстник, когато беше на 20 години, нямаше да я подсигури. Платил съм ѝ колеж и университет, за да не изплаща заеми цял живот като 90 % от студентите в Америка. Само любов на гол задник не става. Почнат ли паричните проблеми, любовта се изпарява.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от ivandaman »

Павка ти си по свиреп "Канадски Вълк" и от мен бре..
Разликата между мен и Латинка е само 13 години.. Не можах да подобря рекорда на баща ми.. Между него и майка ми са 14 години разлика..
Да са живи и здрави все още са заедно и си тровят живота един друг :clap:
Ти обаче ни дрънна всички у паважа :D :y: :handshake:
_____

Иначе The Date Scene в Канада си е проблем просто защото няма избор на качествен продукт.. (за женитба)
Само разни чуждоземки от абсолютно несъвместими култури, а пък отгоре на всичкото и са расисти..
Аз съм "излизал" с 3 индийки (По случайност и трите бяха с корени от Фиджи а не точно от Индия) и те си ми го казаха директно в очите.. "Нашата връзка няма бъдеще"

Едната която между другото беше и от мюсулманско семейство заяви:
"My family will NEVER accept you because you're a white guy" ..
Не че на мен ми пукаше де.. Аз взех това което търсех от нея.. Семейството и въобще не ме интересуваше. Между другото беше голяма красавица.. Зеленоока и екзотична ама айде да не се отвличам..

На едната брат и, който ми беше и колега ми намекна че в тяхната култура ако някоя жена в семейството ги "омерзи" ще я свитнат и нея и мерзавеца.. Ние криехме от него за аферата но той явно беше се усетил..

Както и да е да се върна на темата..

Дейтинг в Канада е сложно нещо защото избора е доста ограничен.
От мой личен опит Рускините, Украинките, Полякините са най-подходящите за нас като култура..
Имах сериозна приятелка Полякиня.. Беше невероятно момиче и като външност и като характер.
Най-вероятно щях да се задомя с нея ако не бях отишъл в Коста Рика, Тя дори дойде там при мен за малко но не и хареса. Не искаше да започва живота си отначало, защото вече беше добре установена във Ванкувър от професионална гледна точка.

Имам една позната Румънка. Красива руса синеока жена, която има 30 годишен син. Един ден ми показа приятелката му - Индийка . И сподели че нямали възможност да се оженят защото техните не одобрявали и дори и да го одобрят трябвало да празнуват 14 дни защото такава била традицията от кастата на тази.. А за това трябвало "много пари"

Казах и директно.. Кажи на сина ти да не се занимава с глупости ами да си ходи в Румъния и да си намери девойка там.
През Март месец си заминаха.. Не знам какво се е случило но съм доволен че го спасих от огромна грешка.

Един поляк, познат на моята полякиня (спомената по-горе). много страдаше. Беше вече на години.. 37 и беше отчаян да се задоми и не намираше никой. А беше , високо симпатично момче. Добре сложен. По професия механик, финансово подсигурен. Сподели че мислил да си търси японка защото били "добри и традиционни жени".

Същото посъветвах и него: Андрю (Анджей на полски) . Не се излагай да се жениш за "извънземна" .. Прибери се в Полша и си намери момиче от там. Човека така и направи, отиде си за няколко месеца в Полша, намери си прекрасно девойче, доведе си я обратно във Ванкувър и вече имат син.. може и друго дете да имат не знам.. Не съм му се обаждал отдавна.

От втора и трета ръка съм чувал за много поляци и млаади полякини родени в Канада които са направили същото. Много от тях дори са се върнали за постоянно в Полша..

Сеа малко за местните бели Евро-Канадки.. Първото което е поне в БК те са "изчезващ вид" (Endangered Species) А тези които са останали повечето от тях са татуирани, с пиърсинг, пият, дрогират се пушат и са абсолютни курви.
Такова животну просто няма как да го заведеш при родители те си.. Стават за секс и извращения но за нищо друго..
Попадал съм на свестни но те обикновено вече са заети или изискванията им са толкова високи че шансовете да я "омаеш" в сериозна връзка is next to zero..

Сеа.. ако някой се е вманячил и иска точно бяла Евро Канадка бих препоръчал .... Нюфъндленд. Когато преди много години пристигнах там, много от нашенците се задомиха с местни девойки.. Някои от тях приличаха на Barbie Dolls .. За такива красавици става дума. Доколкото знам първите заселници на острова са били викинги и може би заради това имат такива гени.
Не всички са красиви де.. Има и доста затлъстели каки, но ако ги изловиш в млада възраст и преди да затлъстеят и да се пропият .. потенциала е налице.

Един друг мой познат (Киро) замина за манитоба и там намери една Канадка от уркаински произход с чипо носле и перфектни черти като нарисувана.. Просто прекрасна.

Друг мой познат Българин се ожени за учителката си по английски и тя от украински произход и вече четвърт век си живеят щастливо.

Така че.. възможности има, но човек трябва да знае какво търси и да не се отчайва и да скача на първият влак който спре на гарата.

След дългогодишният ми личен опит и наблюдения над мои познати съветът ми е следният.

Човек не може да избяга от това което е. Желателно е човекът който изберете да е от същата или близка култура. В най-лошият случай (като моя) от съвместима култура.

Както е добре известно съпругата ми е латиноамериканка и след 17 годишен успешен брак и двамата си признаваме че не е лесно да живееш с човек от друга култура и ако трябва да дадем съвет на някой не бихме ги посъветвали да последват нашите стъпки..

Аз винаги съм считал латиноамериканците като съвместима (compatible) култура. И това е така. Говорят европейски език, Католици/Християни, Кухята им е "нормална". Топли хора и дори бих казал по-близки до нас като манталитет от западно-европейците ..

И въпреки това.. разликите в манталитета и разбиранията се усещат. Жена ми е абсолютна Българофилка.. Дори я бъзикаме че в предишният си живот най-вероятно е била Българка, и въпреки това разликите в културата, манталитета се усеща..

Така че внимавайте с избора, особено в днешно време. Народа е изтрещял тотално. Превърнали сме се в егоисти и всички си мислим че заслужаваме повечеи никога не сме доволни на това което имаме.
Трудно е да се намери "подходящ" партньор и ако го срещнете не го изпускайте.
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от the_coach »

Малиии,
Иване :D

Аз лично с “канадски слон” не бих дейтвал ;)

Между другото Деръл има теория за една (!!! Казвам една!!!) от причините за насаждането на мултикултурализма в Канада. Според него в Канада 80% от жените искат само 20% от мъжете. Затова и има толкова много хомосексуализъм, самотни хора, и канадки с мангали.

Инъче за мангалските етноси си прав - не си дават жените на белия човек....

Имам приятелка тук, Шарлът, с най-стегнатото дупе на света, от Фиджи ама е полинезийка, не е индийка, с нея сме се бъзикали че може само секс да правим, не и да бъдем двойка :)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от ivandaman »

the_coach написа:Малиии,
Иване :D

Аз лично с “канадски слон” не бих дейтвал ;)

Между другото Деръл има теория за една (!!! Казвам една!!!) от причините за насаждането на мултикултурализма в Канада. Според него в Канада 80% от жените искат само 20% от мъжете. Затова и има толкова много хомосексуализъм, самотни хора, и канадки с мангали.

Инъче за мангалските етноси си прав - не си дават жените на белия човек....

Имам приятелка тук, Шарлът, с най-стегнатото дупе на света, от Фиджи ама е полинезийка, не е индийка, с нея сме се бъзикали че може само секс да правим, не и да бъдем двойка :)
Е ти ме запозна веднъж с нея не помниш ли??

П.С.
Тва дето ти го е казал Деръл за 80/20 е абсолютно верно, но не е причина за насаждането на мултикултурализма. ..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от Kpetrov »

ivandaman написа:
the_coach написа:Малиии,
Иване :D

Аз лично с “канадски слон” не бих дейтвал ;)

Между другото Деръл има теория за една (!!! Казвам една!!!) от причините за насаждането на мултикултурализма в Канада. Според него в Канада 80% от жените искат само 20% от мъжете. Затова и има толкова много хомосексуализъм, самотни хора, и канадки с мангали.

Инъче за мангалските етноси си прав - не си дават жените на белия човек....

Имам приятелка тук, Шарлът, с най-стегнатото дупе на света, от Фиджи ама е полинезийка, не е индийка, с нея сме се бъзикали че може само секс да правим, не и да бъдем двойка :)
Е ти ме запозна веднъж с нея не помниш ли??
Ама вие и баджанаци ли сте!? ;)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от the_coach »

Не :)
Просто имаме афинитет към красиви жени ;)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от Pyrelight »

the_coach написа:Според него в Канада 80% от жените искат само 20% от мъжете.
То да беше валидно само за Канада!... |(
Упс, забравих, че имало разделение на енергиите на мъжка и женска. :lol:
Така че в този ред на мисли за младежа на 34 години...Той може и да иска българка, ама сигурен ли е, че българките го искат него? :?:
Може и те да са придирчиви.|(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от jovani »

Извинявам се на "собственика" на темата за спама...

Принципът "80/20"

Може да се обобщи - във всяко едно място и време около 80% от индивидите от един пол предпочитат 20% от индивидите от другият.

Което е и принцип в икономиката, както и в много други науки - например 80% от резултата се постига с 20% от усилията и т.н.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от Marto »

jovani написа:Извинявам се на "собственика" на темата за спама...

Принципът "80/20"

Може да се обобщи - във всяко едно място и време около 80% от индивидите от един пол предпочитат 20% от индивидите от другият.

Което е и принцип в икономиката, както и в много други науки - например 80% от резултата се постига с 20% от усилията и т.н.
аka https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pareto_principle"

Разбирам да искаш сходна душа, общ език и култура, но в крайна сметка опира до човека. Това, че ти е сънародник не гарантира особено много.
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Намиране на БГ партньор/ка в Канада

Мнение от Rall »

Ей таз бугарска злоба ей... голем зор да го бракувате момчето, здраво и право... :rofl:
Dead Eyes See No Future
Публикувай отговор