Федерални избори 2019

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

Pyrelight написа: Пон Окт 21, 2019 5:46 pm
Павел написа: Пон Окт 21, 2019 4:21 pm
the_coach написа: Пон Окт 21, 2019 1:33 pm Гласувахте ли вече :D
Гледам, затишие тук, сигурно сте на опашки пред урните :D
След малко взимам детето от у-ще и отиваме да гласуваме - то иска лично да пусне бюлетина срещу чорапа :D :D
В нашето семейство не промиваме мозъци, а отваряме очи :D :D
Justin! Justin! Justin! :party: :rock:
Нали не гласуваше за Justin, или пак лъжеш както винаги?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Федерални избори 2019

Мнение от IRA »

Системата на гласуване им е много сбъркана на Канада. На места е направо безмислено да се гласува.Трябва да въведат пропорционалната система. Това което имат в моента е далече от реалния вот.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Pyrelight »

Kpetrov написа: Вто Окт 22, 2019 10:26 am
Pyrelight написа: Пон Окт 21, 2019 5:46 pm
Павел написа: Пон Окт 21, 2019 4:21 pm
the_coach написа: Пон Окт 21, 2019 1:33 pm Гласувахте ли вече :D
Гледам, затишие тук, сигурно сте на опашки пред урните :D
След малко взимам детето от у-ще и отиваме да гласуваме - то иска лично да пусне бюлетина срещу чорапа :D :D
В нашето семейство не промиваме мозъци, а отваряме очи :D :D
Justin! Justin! Justin! :party: :rock:
Нали не гласуваше за Justin, или пак лъжеш както винаги?
Не. Това беше само за да дразня. 8) Не е ли видно ?
Аз не лъжа. Само се шегувам. ;)
При нас спечелиха Блок кебекуа, както обикновено, така че няма никакво значение, за кого съм гласувала аз. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Федерални избори 2019

Мнение от optics »

IRA написа: Вто Окт 22, 2019 10:49 am Системата на гласуване им е много сбъркана на Канада. На места е направо безмислено да се гласува.Трябва да въведат пропорционалната система. Това което имат в моента е далече от реалния вот.
Съгласен!
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

optics написа: Вто Окт 22, 2019 11:30 am
IRA написа: Вто Окт 22, 2019 10:49 am Системата на гласуване им е много сбъркана на Канада. На места е направо безмислено да се гласува.Трябва да въведат пропорционалната система. Това което имат в моента е далече от реалния вот.
Съгласен!
Нали имахме референдум на провинциално ниво преди година и не я поискахме. Аз гласувах за, ама бях малцинство.

А като гледам финалните резултати по провинции е очевидно, че за втория мандат на чорапа трябва да благодарим най-вече на Онтарио.

https://www.theguardian.com/world/2019/ ... ll-results
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Федерални избори 2019

Мнение от IRA »

Ами аз следващия път направо ще гласувам за Блок Кебекоа. Като ще е гарга да е рошава :rofl:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Федерални избори 2019

Мнение от IRA »

roumensp написа: Вто Окт 22, 2019 12:22 pm
optics написа: Вто Окт 22, 2019 11:30 am
IRA написа: Вто Окт 22, 2019 10:49 am Системата на гласуване им е много сбъркана на Канада. На места е направо безмислено да се гласува.Трябва да въведат пропорционалната система. Това което имат в моента е далече от реалния вот.
Съгласен!
Нали имахме референдум на провинциално ниво преди година и не я поискахме. Аз гласувах за, ама бях малцинство.

А като гледам финалните резултати по провинции е очевидно, че за втория мандат на чорапа трябва да благодарим най-вече на Онтарио.

https://www.theguardian.com/world/2019/ ... ll-results
При вас много за НДП-то. Да бяха по малко и Кебекатата щяха да са решаващата сили и тогава гледай цирк.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

IRA написа: Вто Окт 22, 2019 12:53 pm
roumensp написа: Вто Окт 22, 2019 12:22 pm
optics написа: Вто Окт 22, 2019 11:30 am
IRA написа: Вто Окт 22, 2019 10:49 am Системата на гласуване им е много сбъркана на Канада. На места е направо безмислено да се гласува.Трябва да въведат пропорционалната система. Това което имат в моента е далече от реалния вот.
Съгласен!
Нали имахме референдум на провинциално ниво преди година и не я поискахме. Аз гласувах за, ама бях малцинство.

А като гледам финалните резултати по провинции е очевидно, че за втория мандат на чорапа трябва да благодарим най-вече на Онтарио.

https://www.theguardian.com/world/2019/ ... ll-results
При вас много за НДП-то. Да бяха по малко и Кебекатата щяха да са решаващата сили и тогава гледай цирк.
Ние сме единствената провинция, в която всеки има някакъв шанс. Тоя път най-много взеха консерваторите, вкл. и в моя избирателен район. А за НДП си права, без нас щяха да са само 13 човека.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Федерални избори 2019

Мнение от the_coach »

Румба, стига си му викал Чорап :D
Хомофоб такъв..... :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Федерални избори 2019

Мнение от MrGeek »

ivandaman написа: Вто Окт 22, 2019 10:13 am LOL :D :D
Мр. Гийк,
Не ти ли е неудобно да се пъчиш и ежиш като кантонерски петел.. От около 10на години съм в този форум и нито едно твое пресказание не се е "осъществило".. НИТО ЕДНО .. Not a single fucking one.. :x

Да ти напомня последното твое "пророчество". За другите не ми се рови ама и те са добре документирани..
MrGeek написа: Чет Сеп 19, 2019 1:31 am Шареният чорап е пътник. :D :rofl:


Ти съвсем си се побъркал! :facepalm: Я виж какво си цитирал и не е ли точно този цитат, който идеално опровергава това, с което ме нападна в началото? Ти ставаш за трол толкова, колкото Чорапа става за blackface - и двамата сте пълна пародия. :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Федерални избори 2019

Мнение от Kpetrov »

Излиза моя, малкия (не този) от стаята, към дест вечрта, поглежда телевизора и въздъхва - Оооохх no way, are red liberals?!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

MrGeek написа: Пон Окт 21, 2019 10:56 pm
ivandaman написа: Пон Окт 21, 2019 10:19 pm Е ба ти демокрацията братче...
Какъв ти е проблема пък точно на теб с демокрацията, нали гласува за Троянския кон? :D
Аз също гласувах за "Троянския кон", но това не промени нищо, защото в моя район консерваторите (за които гласува жена ми) спечелиха убедително и без моя помощ.

А Шиър, който е и една от причините да напусна CPC и да стана член на PPC, е мекотело неподходящо за лидер и трябва да си подаде оставката след това фиаско.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Федерални избори 2019

Мнение от MrGeek »

roumensp написа: Вто Окт 22, 2019 3:04 pm А Шиър, който е и една от причините да напусна CPC и да стана член на PPC, е мекотело неподходящо за лидер и трябва да си подаде оставката след това фиаско.
Тук съм напълно съгласен с теб!
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Федерални избори 2019

Мнение от ivandaman »

roumensp написа: Вто Окт 22, 2019 3:04 pm
MrGeek написа: Пон Окт 21, 2019 10:56 pm
ivandaman написа: Пон Окт 21, 2019 10:19 pm Е ба ти демокрацията братче...
Какъв ти е проблема пък точно на теб с демокрацията, нали гласува за Троянския кон? :D
Аз също гласувах за "Троянския кон", но това не промени нищо, защото в моя район консерваторите (за които гласува жена ми) спечелиха убедително и без моя помощ.

А Шиър, който е и една от причините да напусна CPC и да стана член на PPC, е мекотело неподходящо за лидер и трябва да си подаде оставката след това фиаско.
Във вашият район .. УйтРок/Саут Съри, както и в Клоувърдейл/Ленгли и Пит-Медоуз/Мейпъл Ридж спечелиха консерваторите..

What is the common denominator? Преобладаващо население от европейски произход..
Не е тайна че малцинствата от не-европейски произход масово гласуват за либерали, социалисти, комунисти и тем подобни изтърсаци.

Поредното солидно доказателство че DEMOGRAPHY IS EVERYTHING и че мултиКУЛТито е тумор за обществото..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Федерални избори 2019

Мнение от roumensp »

ivandaman написа: Вто Окт 22, 2019 6:00 pm Не е тайна че малцинствата от не-европейски произход масово гласуват за либерали, социалисти, комунисти и тем подобни изтърсаци.
Не и китайците. И двата избирателни района на Ричмънд се печелят от консерваторите.
Повечето китайци са пестеливи, дори бих казал стиснати, и мразят когато говърнмънта почне да им бърка в джоба по-дълбоко от необходимото. ;)
Публикувай отговор