Заслужава ли си да подаваме за Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор

Залужава ли си?

Анкетата свършва на Съб Яну 26, 2019 8:54 am

1. Да, елате повече
8
24%
2. Не, стойте си в София
16
48%
3. Елате, пробвайте, па се върнете
9
27%
 
Общо гласове: 33
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Vedren »

Агент Озо ти сам каза в тази тема че ние не знаем колко си посрещал.
Не съм чел във форума някой да ти благодари че си го посрещнал но нека да допуснем че има такива. Да кажем 5-10-20 човека
Въпроса сега е колко от тях могат да се похвалят с някакъв прогрес ако има такива изобщо.

Отговора е за да не залитне някой да получава помощ от теб че после я на строежа я в социалните служби трябва да го търсим.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Pyrelight »

Aма, Озо, ти и по офиси на успели ли си ги развеждал? :o
И що? Да не би да сте ходели на оглед на зоната за почистване? И откъде ги намери тия успели българи в Монреал? На мен, доколкото ми е известно повечето са цървули. Ако има то те се броят на пръсти и със сигурност не пишат във форума или пък ходят на общите чествания на празници, така че няма откъде да ги познаваш. |(
А то за да опрат до теб да им помагаш по процедурите за имиграция, си представям какви галоши са били! :tmi:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Vedren »

Е как да помога Озо по процедурата като на той самия не е могъл да я мине и е имал нужда на него да му помгат. А сега раздава голями съвети във форума.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Pavel M »

agent Ozo написа:Аха, верно е, Бистре. И всички те бяха създадени с едничката цел да предизвикат смъртта на този форум. Поради което и ти не закъсняваше да се развихриш в тях, след като от тук биваше изритвана многократно.
Тези форуми вече умряха, ти ще бъдеш отново изритана, рано или късно, а форумът ще продължи да си живее. Гарантирам ти го. :)
А не,не съм съгласен.Ако ще гоните Бистрието поне изчакайте до световното по футбол 2022 в Катар щото имам две хобита,да гледам световен футбол и да чета бисери във форума.
Изгоните ли Бистрието сега до световното оставам на сухо. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от agent Ozo »

Няма страшно, батка, тя пак ще се върне - "под вънкашност чужда и с име ново".
Като Левски е нашата любимка Бистрето. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от agent Ozo »

Vedren написа:Е как да помога Озо по процедурата като на той самия не е могъл да я мине и е имал нужда на него да му помгат. А сега раздава голями съвети във форума.
Абе нали това питам и аз. Какъв ти е проблема дали давам съвети, било то големи или малки, след като никой не ми обръща внимание щото съм (по твоите приказки) социаладжия и работник по строежите? А всички те гледат теб и слушат внимателно какво им казваш, щото си успял бузинесман и всяка твоя дума струва колкото килограм злато. Примерно. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Pyrelight »

agent Ozo написа:Няма страшно, батка, тя пак ще се върне - "под вънкашност чужда и с име ново".
Като Левски е нашата любимка Бистрето. :)
Ха, не бъди толкова сигурен! :D
А ти, защо се прекръсти? Помня имаше един образ, дето навремето ти викаше Ликно. Явно е оценил подобаващо гимнастиката на езика ти. :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Vedren »

А обръщат ти внимание. Хора току що регистирали се с едно мнение.
Айде няма да допускам че сам се регистрираш и хвалиш.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от agent Ozo »

Vedren написа:А обръщат ти внимание. Хора току що регистирали се с едно мнение.
Айде няма да допускам че сам се регистрираш и хвалиш.
Ами що пък да го изключваш това допускане? Смятай, че аз самият се регвам с нов ник за да хваля сам себе си.
А пък и кой го е еня за мнението на някакъв си нов ник с едно мнение в сравнение с ник с 170 мнения, какъвто е твоя? Никой.

Пак се пита в задачката - кое те кара да излизаш от кожата си само при гледката на моя ник, особено ако е споменат в позитивен смисъл? Та нали аз съм толкова нищожен спрямо собствената ти величава персона. А? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Pavel M »

Павел написа:
Pyrelight написа:
agent Ozo написа: На мен ми е безразлично дали някой ще ми повярва, или не. От тая работа заплатата ми няма да се промени. Просто никога не си позволявам да давам непроверена и неподкрепена с цитат от нормативен документ информация. Или, в другия случай, да подчертая, че инфото трябва да бъде проверено. И затова хората ми вярват.
Ма кой му дреме за твоите нормативни документи?
Покажи прогрес! Не, свил се в някакъв мишкарник под наем, работещ работа, от която е съмнително дали плащаш някакви данъци, едвам скърпващ положението до пенсия, но затова пък раздаващ щедро съвети като от последна инстанция.
Аз ако съм нов имигрант ще търся някой, който приказва по-малко, но не е лузър.
От слушане на приказки няма да ми се оправи положението, като се има предвид повечето булгаристанци какви галоши са! |(

Озо, поправи се и покажи прогрес като Стрина :rofl: :rofl: - вземи пример от нея и престани непрекъснато да раздаваш щедро съвети като от последна инстанция :rofl: :rofl:

Аз ако съм един нов емигрант, ще търся съвет от някой, който приказва по-малко, пак като Стрина :rofl: :rofl: ; от някой, който като е пристигнал в Канада, се е справял сам с първоначалните трудности, пак като Стрина :rofl: :rofl: , за разлика от теб Озо, дето си разчитал на тате :rofl: :rofl:
Ако аз съм един нов емигрант, ще търся съвет не от лузъри, а от неуспели да заършат дори за инженери, чертожнички на кенефи, наети по милуст от мъжо си :rofl: :rofl:

Аз ако съм един нов емигрант ще търся съвет от хора с интегрити, пак като Стрина, които няма и да си помислят да пишат по разни форуми нон-стоп през работно време, крадейки по този начин работодателя си :rofl: :rofl:

Всеки който не ходи на безплатна почивка при тате-перникстанец е галош-булгаристанец :rofl: :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl:
ма те кенефите са също много важни,като хляба и салама :lol:
и все трябва и тях някой да ги чертае за де не остават кафеви точки и черти по долните гащи :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
bgmtl
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 20, 2017 5:17 pm

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от bgmtl »

Ведрен и Пирлайт съвсем сте изпростели хора, ужас, много ви е ниско нивото. А този Пирелайт, или тази(щото я наричат Бистра) е зациклил/а, ама яко. Толкова безсмислени коментари и злобни, без никакъв смисъл, написани като от някой каруцар/ка на уж диалектен български, ама толкова евтино звучи и толкова изтъркано, че чак ми се догадя и като си добавяте смеещи се емотикони това още повече говори колко сте зле, а иначе уж да подсилите ефекта. Боже проста работа.
Аз не съм Агент Озо и не съм регистриран от вчера.
Ужас, каква простотия, пази Боже от успели български селяни. То е жалко щото си избивате комплексите тука, докато канадската действителност ви го набива изотзад и единствено ви остава да се разтоварвате тук. Супер се кефя, да гледам как отворени българи си трайкат и го поемат, щото знаят , че тук има ред и газ пикаят, и единственото място, където идват да серат е в този форум, щото никой местен не ги бръсне за слива. Ще спазвате правилата и ще си държите езиците зда зъбите, щото иначе ще плащате като поп, като ви осъдят за голяма уста. Жалка картина българска. Толкова се раздвам, че ви познавам само виртуално през този форум и не се налага да говоря на български като изляза отвкъщи.
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Vedren »

Аз пък се радвам че много хора ме търсят и ме познават лично.
:D
БгМтл като навъртиш 16 годни стаж във форума и си седял с доста хора от форума очи в очи ще говорим пак.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от agent Ozo »

Vedren написа:Аз пък се радвам че много хора ме търсят и ме познават лично.
:D
БгМтл като навъртиш 16 годни стаж във форума и си седял с доста хора от форума очи в очи ще говорим пак.
Трябваше да допълниш, Хълка, че за тези 16 г. трябва да бъде и изритван няколко пъти от този форум. След което трябва да се регва с нови никове и да се прави дори на жена за да може да влиза и да се самовъзхвалява или да плюе по неприятните нему съфорумци. Този ник Vedren, имаш ли представа кой ти е по ред? :)
Едва тогава би могъл да седне и да говори като равностоен с теб. Нали така?

Ама ти пак ще си много по-напред от него в тази област, та затова не го съветвам да се пробва. Ти си и ще си останеш най-великия, Хълка. Евалата! :D
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Vedren
Мнения: 1552
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2012 5:15 am
Местоположение: Hull City - срещу премиера

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от Vedren »

Как да ти обясня Линко.
И Сталин е пращал много хора в концлагери, били са гонени и преследвани но в крайна сметка историята показва кой крив и кой прав. И правдата наделява.
Сталин вече е умрял, умряла е идеята му. В учебнициете се описва като диктатор мразещ можещите и знаещите. Противник на частната собственост и частния бизнес. И ти вървиш по неговия път Линко.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Заслужава ли си да подаваме за Канада?

Мнение от agent Ozo »

Няма как да не се съглася с теб, Хълка - правдата винаги надделява. Е, понякога се налага да минат десетки години за да се преодолеят митовете, наложени от лъжливи учебници, но това е живота.
Днес Сталин се ползва с огромна популярност сред населението в Русия.

Почему популярность Сталина только растет?

Популярность Сталина достигла максимума за 16 лет


И да ти кажа една народна мъдрост - човек живее, докато е жив споменът за него. Ти Сталин не го мисли, нито пък мен. Аз вече имам 3-ма преки наследници и 2-ма внука от тях, които ще ме помнят поне още някое и друго десетилетие. Може да се каже до следващия век.
Ти колко имаш и кой ще те помни след като умреш? Офисите ти ли? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор