Големи опашки след като марихуаната в Канада стана законна

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Големи опашки след като марихуаната в Канада стана закон

Мнение от agent Ozo »

Пумпи, ти ако наистина се приемаш като родоотстъпник, това не означава, че всеки един емигрант се вижда като такъв.
И никой в нищо не те убеждава и не те насилва да се връщаш в родината си или да правиш каквото и да било. Просто ти се демонстрира нагледно, че един емигрант не е задължително да е и българомразец. Ако и част от сотечествениците му да го наричат родоотстъпник. Те не знаят какво приказват.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Големи опашки след като марихуаната в Канада стана закон

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:Пумпи, ти ако наистина се приемаш като родоотстъпник, това не означава, че всеки един емигрант се вижда като такъв.
И никой в нищо не те убеждава и не те насилва да се връщаш в родината си или да правиш каквото и да било. Просто ти се демонстрира нагледно, че един емигрант не е задължително да е и българомразец. Ако и част от сотечествениците му да го наричат родоотстъпник. Те не знаят какво приказват.
Ако аз съм родоотстъпник, ми е интересно ти какво си ? И каква е разликата меджу нас двамата по този параграф ?
Или аз съм родоотстъпник, а пък ти си измекярин ?
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Големи опашки след като марихуаната в Канада стана закон

Мнение от agent Ozo »

pumpy написа: Ако аз съм родоотстъпник, ми е интересно ти какво си ? И каква е разликата меджу нас двамата по този параграф ?
Или аз съм родоотстъпник, а пък ти си измекярин ?
Точно така е. Прав си. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор