Работна виза от Канадски работодател

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Zaneff
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Юли 11, 2018 5:50 am

Re: Работна виза от Канадски работодател

Мнение от Zaneff »

Не не. Никой не ми е искал пари. Местният приятел ме свързва с работодателя, там от място. Не съм наивник. Не разчитам на празни обещания, нито на неподписани документи. Рано е за тези процеси. От 2 седмици са пуснати документите в Канадските служби. Просто имах въпроси който не са ми ясни, и реших да питам вас. Не бих рискувал да си завлека децата чак там, и да се окажа измамен. А иначе и на мен рак ми обясни приятеля, че ако нещо не ми е ОК и не ми хареса, мога да си тръгна когато реша. Само не мога да сменя работодателя в срока, за който ще ми бъде извадена визата. Надявам се всичко да бъде наред.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Работна виза от Канадски работодател

Мнение от optics »

Не е задължително да тръгваш веднага с жената и децата. Отиваш сам, наемаш апартамент, освестваш се в обстановката и те идват тогава. Кой град?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Zaneff
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Юли 11, 2018 5:50 am

Re: Работна виза от Канадски работодател

Мнение от Zaneff »

Ами в случая работодателя изкарва виза на всички. Такава ни е уговорката. Квартирата също е осигурена. За Лондон(Онтарио) става въпрос.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Работна виза от Канадски работодател

Мнение от optics »

То по принцип е така - семейството има право на визи щом ти си с работна. Но не е задължително да дойдат веднага. Може след месец може след два. Но след като има апартамент и доход, не е проблем и веднага. Важното е да имате положителна настройка от една страна, а от друга - реализъм (да не чакате звезди да падат от небето). Във форума има няколко трола които кажи речи за всеки град могат да се включат с кофти коментари. Не им обръщай внимание. Френда ще ви даде чинии, това онова като за начало и ще тръгне работата.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Zaneff
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Юли 11, 2018 5:50 am

Re: Работна виза от Канадски работодател

Мнение от Zaneff »

От 15 години съм в чужбина. Ясно ми е, че едни са ОК, други са супер негативни. Не ме плашат. Важното е да сме живи и здрави. Засега съм положително настроен, но и съвсем ясно преценявам рисковете. Дано всичко стане, както го говорим. Благодаря за помощта.
Публикувай отговор