Дата и час: Чет Мар 21, 2019 1:30 am

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 2:46 am 

Не не. Никой не ми е искал пари. Местният приятел ме свързва с работодателя, там от място. Не съм наивник. Не разчитам на празни обещания, нито на неподписани документи. Рано е за тези процеси. От 2 седмици са пуснати документите в Канадските служби. Просто имах въпроси който не са ми ясни, и реших да питам вас. Не бих рискувал да си завлека децата чак там, и да се окажа измамен. А иначе и на мен рак ми обясни приятеля, че ако нещо не ми е ОК и не ми хареса, мога да си тръгна когато реша. Само не мога да сменя работодателя в срока, за който ще ми бъде извадена визата. Надявам се всичко да бъде наред.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 3:28 am 
Модератор
Аватар

Не е задължително да тръгваш веднага с жената и децата. Отиваш сам, наемаш апартамент, освестваш се в обстановката и те идват тогава. Кой град?

2 юни 2012, budtel

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 4:04 am 

Ами в случая работодателя изкарва виза на всички. Такава ни е уговорката. Квартирата също е осигурена. За Лондон(Онтарио) става въпрос.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:41 pm 
Модератор
Аватар

То по принцип е така - семейството има право на визи щом ти си с работна. Но не е задължително да дойдат веднага. Може след месец може след два. Но след като има апартамент и доход, не е проблем и веднага. Важното е да имате положителна настройка от една страна, а от друга - реализъм (да не чакате звезди да падат от небето). Във форума има няколко трола които кажи речи за всеки град могат да се включат с кофти коментари. Не им обръщай внимание. Френда ще ви даде чинии, това онова като за начало и ще тръгне работата.

2 юни 2012, budtel

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 2:54 pm 

От 15 години съм в чужбина. Ясно ми е, че едни са ОК, други са супер негативни. Не ме плашат. Важното е да сме живи и здрави. Засега съм положително настроен, но и съвсем ясно преценявам рисковете. Дано всичко стане, както го говорим. Благодаря за помощта.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC - 5 часа [ DST ]