Toronto работа

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
MatriXa
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Яну 07, 2018 2:41 pm

Toronto работа

Мнение от MatriXa »

здравейте в Torontо съm искам да помоля, ако някой може да ми помогне с работа в цех ,склад ,строителството .. благодаря.

1-855-966-5656
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Toronto работа

Мнение от Marto »

Пич, този телефонен номер е toll free номера на някаква компания за сим карти според Гугъл.
Последно промяна от Marto на Чет Юли 25, 2019 1:37 pm, променено общо 1 път.
MatriXa
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Яну 07, 2018 2:41 pm

Re: Toronto работа

Мнение от MatriXa »

Marto написа:Пич, този телефонен номер е toll fee номера на някаква компания за сим карти според Гугъл.

това е някакъв временен ваучер които купих от летището за да имам интернет и е с неограничени разговори . ако някой може да помогне с работа сърдечно благодаря.
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Toronto работа

Мнение от Marto »

Добре, но този номер (855...) е номера на компанията, която ти е продала този ваучер. Ако някой се обади на него, няма да звънне твоя телефон, а ще му "вдигне" customer support на СИМ Канада.

Между другото, с какъв статут си в Канада? Ако си дошъл безвизово като посетител, ще е доста трудно да си намериш работа.
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Toronto работа

Мнение от Marto »

Да ти го кажа по начин, който ще ти е по-лесен да разбереш.

Каца сомалиец в София и си купува от летището ваучер или сим карта от Vivacom.

После пуска обява във форума на сомалийците в България, че търси работа и телефона му е "123" или "0800 10 101"

Сега прочетох предишните ти мнения. Мисля, че си се набутал яко с колкото пари ти е струвал полета и парите, които ще изгориш тука докато ти дойде ума и се върнеш.
MatriXa
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Яну 07, 2018 2:41 pm

Re: Toronto работа

Мнение от MatriXa »

Marto написа:Да ти го кажа по начин, който ще ти е по-лесен да разбереш.

Каца сомалиец в София и си купува от летището ваучер или сим карта от Vivacom.

После пуска обява във форума на сомалийците в България, че търси работа и телефона му е "123" или "0800 10 101"

Сега прочетох предишните ти мнения. Мисля, че си се набутал яко с колкото пари ти е струвал полета и парите, които ще изгориш тука докато ти дойде ума и се върнеш.
на летището има само временни ваучери,след като ми изтече ще си купя с другa.
за работата ако някой остави номер ще се обадя аз не е проблем
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Toronto работа

Мнение от roumensp »

MatriXa написа:здравейте в Torontо съm искам да помоля, ако някой може да ми помогне с работа в цех ,склад ,строителството .. благодаря.

1-855-966-5656
Нали щеше да минаваш границата и ходиш в Щатите, за какво ти е тая работа в канадски "цех" ? :lol:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Toronto работа

Мнение от ablood »

Батката се включва с нова метаморфоза.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Toronto работа

Мнение от Pavel M »

ablood написа:Батката се включва с нова метаморфоза.

шушуминга :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
J&V
Мнения: 140
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2011 3:23 pm
Местоположение: Québec City

Re: Toronto работа

Мнение от J&V »

Ти му казваш, че като звъниш на номера, не му звъни, той ти обяснява как ще си вземе нова карта. В същото време, тази сегашната карта е с неограничени разговори.
Нали имаше авери от Русия и Чикаго, защо търси работа тука.
Те процедурите за филтриране на имигрантите не са измислени само, за да намерят работа на държавните служители.
Ние нали сме по-хитри. Туй, че има балами да минават по официалния път, имали пари бол дали ги. Пич-а само се качил на самолета и велик.
Не знам защо модераторите пропускат филтрирането на подобни постове.
Ние си чешем езиците, ама хората си вярват.
DCS-Виена-23.05.2011г.
Акюзе-17.01.2012г.
Писмо изч. на интервю-15.06.2012г
CSQ-10.04.2013
Док.до Н.Скотия-07.05.2013г.
Баркодове-11.07.2013г.
Покана за медицински-04.09.2013г.
Визи - 02.10.2013г.

"Les courageux avancent, les peureux reculent!"
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Toronto работа

Мнение от Pavel M »

абе шушуминги,кво се ебавате с човека.законен,незаконен вас кво ви е.бе.
дошъл да изкара някой леф и търси помощ и то не къде и да е а в български форум с основна мисия взаимопомощ м/у българи в канада в чийто правилник никъде не съм прочел да се прави някаква разлика м/у законни и незаконни български граждани на територията на северноамериканската страна.
то като си шушуминга,маргаритко,мушморок или таласъм ,а не пич/човек/ кво значение има статута на пребиваващия бил той законен или незаконен.
айде у лево. :devil:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
bgmtl
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 20, 2017 5:17 pm

Re: Toronto работа

Мнение от bgmtl »

Pavel M написа:абе шушуминги,кво се ебавате с човека.законен,незаконен вас кво ви е.бе.
дошъл да изкара някой леф и търси помощ и то не къде и да е а в български форум с основна мисия взаимопомощ м/у българи в канада в чийто правилник никъде не съм прочел да се прави някаква разлика м/у законни и незаконни български граждани на територията на северноамериканската страна.
то като си шушуминга,маргаритко,мушморок или таласъм ,а не пич/човек/ кво значение има статута на пребиваващия бил той законен или незаконен.
айде у лево. :devil:
Ако имаш проблем с "шушумингите" се обърни към тях директно, а не използвай поста на човека, за да изразиш фрустрацията си спрямо тях.
И друго, ти като голЕм Пич, какво да направи за човека, като много те е.бе за него?
MatriXa
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Яну 07, 2018 2:41 pm

Re: Toronto работа

Мнение от MatriXa »

5875767619. това ми е номера но утре по някое време ще го сменя с друг щото ваучера изтича. Anyway power of ask guys. в момента хора които не са българи и знаят с каква виза съм се опитват да ми помогнат )
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Toronto работа

Мнение от Pavel M »

bgmtl написа:
Pavel M написа:абе шушуминги,кво се ебавате с човека.законен,незаконен вас кво ви е.бе.
дошъл да изкара някой леф и търси помощ и то не къде и да е а в български форум с основна мисия взаимопомощ м/у българи в канада в чийто правилник никъде не съм прочел да се прави някаква разлика м/у законни и незаконни български граждани на територията на северноамериканската страна.
то като си шушуминга,маргаритко,мушморок или таласъм ,а не пич/човек/ кво значение има статута на пребиваващия бил той законен или незаконен.
айде у лево. :devil:
Ако имаш проблем с "шушумингите" се обърни към тях директно, а не използвай поста на човека, за да изразиш фрустрацията си спрямо тях.
И друго, ти като голЕм Пич, какво да направи за човека, като много те е.бе за него?
мисля,че е достатъчно да не се гавря с човешките съдби,айде да го наречем проблеми
ако не си в състояние да направиш некому добро не му прави зло.
симпъл.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Toronto работа

Мнение от Rall »

MatriXa написа:5875767619. това ми е номера но утре по някое време ще го сменя с друг щото ваучера изтича. Anyway power of ask guys. в момента хора които не са българи и знаят с каква виза съм се опитват да ми помогнат )
Дано не са ти взели пари за услугата :(
Dead Eyes See No Future
Публикувай отговор