Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

Don't say I didn't warn you...

Faisal Hussain ID'd as gunman in deadly Danforth attack, Special Investigations Unit says

https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/ ... -1.4757566"
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от jet »

prace написа:
jet написа:Присмял се хърбел на щърбел, а още не сте почнали да си купувате оръжие:

Трима са загинали и 22-ма са ранени при катастрофи през денонощието
https://www.24chasa.bg/spravochnik/article/6973930"

Само като четеш заглавията и се хващаш за главата:
https://www.blitz.bg/intsidenti/katastrofi"
Е, да де.. Ама ние знаем, че живеем в ада...а Вашето защо е рай?
Нали вие разправяхте, че сте избягали от ада Канада и сте се върнали в софийския рай (някои в Русе). А трети ни раправят, че рая еБанско. Ада бил в Канада ама ние не сме разбрали.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

изтрепахте се като кучета в тая канада.мине не мине седмица и поредната новина за улична престрелка с десетки жертви,ако не е престрелка то 10-20 убити премазани с ван или камион от някой пъпчив не.оебан зомбиран олигофрен на най оживената канадска улица.ако не е на тинейджърска възраст ще е друг зомбиран наркозависим идиот убил майка и трите и деца от ревност.
и всичко това плод не на някакви терористически дейности или крими разчистване на сметки м/у различни банди и други крими и мафиотски структори,а сътворено от зомбирани и изкукоригали канадски граждани жертва на жестоката канадска действителност.
много луд народ и още по вече ще стават.няма да се учудя ако зпочнат да ви раздават бронежилетки и каски още на излизане от еърпорта :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от myhata II »

Pavel M написа:изтрепахте се като кучета в тая канада.мине не мине седмица и поредната новина за улична престрелка с десетки жертви,ако не е престрелка то 10-20 убити премазани с ван или камион от някой пъпчив не.оебан зомбиран олигофрен на най оживената канадска улица.ако не е на тинейджърска възраст ще е друг зомбиран наркозависим идиот убил майка и трите и деца от ревност.
и всичко това плод не на някакви терористически дейности или крими разчистване на сметки м/у различни банди и други крими и мафиотски структори,а сътворено от зомбирани и изкукоригали канадски граждани жертва на жестоката канадска действителност.
много луд народ и още по вече ще стават.няма да се учудя ако зпочнат да ви раздават бронежилетки и каски още на излизане от еърпорта :lol:
си ибало мамата батка, водката свърши и ликерстора затвори.. !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

ivandaman написа: Канадска криминална хроника
И все пак в района, където живея, както и централните части на Монреал, се чувствам по-спокоен, отколкото се чувствах в централните части на София - от Лъвов мост до Медицинска Академия.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

klisurov написа:
ivandaman написа: Канадска криминална хроника
И все пак в района, където живея, както и централните части на Монреал, се чувствам по-спокоен, отколкото се чувствах в централните части на София - от Лъвов мост до Медицинска Академия.
това какво означава.не съм още прочел че в централната част на софия за последните 6 месеца да е имало най малко 6 престрелки от които загиналите случайно намиращи се на местото им хора броят им да е 30 а на ранените около 100 души както се случва това в торонто за последните 6 месеца.
а колко още убити чийто брой е незначителен за канадската преса и не се съобщава на широката общественност няма информация.
дали са 1000 или 2000 само можем да гадаем
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kan_Tangra »

klisurov написа:
ivandaman написа: Канадска криминална хроника
И все пак в района, където живея, както и централните части на Монреал, се чувствам по-спокоен, отколкото се чувствах в централните части на София - от Лъвов мост до Медицинска Академия.
Това е поредното потвърждение на тезата ми, че тези, които са живели в гетата в България, най-много възхваляват Канада.
Лъвов мост си е гето! Кой кога е казал друго!?
Има доста цигани и араби.

Премести се в бял квартал в София първо, пък тогава мисли за емиграция.
За другото българският народ е казал: "През куп за грош".
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от optics »

Kan_Tangra написа:Това е поредното потвърждение на тезата ми, че тези, които са живели в гетата в България, най-много възхваляват Канада.
Ти още малко и ще се изкараш потомствен Банкя-лия ;-) или Банк-Илия
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от klisurov »

Kan_Tangra написа:
klisurov написа:
ivandaman написа: Канадска криминална хроника
И все пак в района, където живея, както и централните части на Монреал, се чувствам по-спокоен, отколкото се чувствах в централните части на София - от Лъвов мост до Медицинска Академия.
Това е поредното потвърждение на тезата ми, че тези, които са живели в гетата в България, най-много възхваляват Канада.
Лъвов мост си е гето! Кой кога е казал друго!?
Има доста цигани и араби.

Премести се в бял квартал в София първо, пък тогава мисли за емиграция.
За другото българският народ е казал: "През куп за грош".
Щом казваш, навярно е така, знам ли.
Роден съм и съм израснал на Найчо Цанов и Кирков (това пък къде е, питай старите софиянци).
По Татово време десетина години живях на Пазар "Георги Кирков" (BTW етажа от къщата е за продан).
Последно живях в над 100 кв. (зад входната врата, с тераси, таван и мазе не съм гледал колко е) тухла срещу Арката на Медицинска Академия.
Вече неведнъж съм ти писал: Нищо чудно стандарта ми в София преди да тръгна за Канада да е бил по-висок от твоя в момента.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
klisurov написа:
ivandaman написа: Канадска криминална хроника
И все пак в района, където живея, както и централните части на Монреал, се чувствам по-спокоен, отколкото се чувствах в централните части на София - от Лъвов мост до Медицинска Академия.
това какво означава.не съм още прочел че в централната част на софия за последните 6 месеца да е имало най малко 6 престрелки от които загиналите случайно намиращи се на местото им хора броят им да е 30 а на ранените около 100 души както се случва това в торонто за последните 6 месеца.
а колко още убити чийто брой е незначителен за канадската преса и не се съобщава на широката общественност няма информация.
дали са 1000 или 2000 само можем да гадаем
А ти к’во общо имаш със София и Канада ? Кажи нещо за Руси, влашките цигани и други неща, от които отбираш ... :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Kan_Tangra написа:Премести се в бял квартал в София първо, пък тогава мисли за емиграция.
За другото българският народ е казал: "През куп за грош".
То така ако ставаше, решаваш и се местиш. И аз бих искал да се преместя в Уест Ванкувър, ама съм много “нерешителен” за там. :lol:
И цяла България може ли да се премести в тия “бели софийски квартали”, дори и да имаше финансовата възможност ? И ако да, нямаше ли това автоматично да ги превърне в гета ?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
Kan_Tangra написа:Премести се в бял квартал в София първо, пък тогава мисли за емиграция.
За другото българският народ е казал: "През куп за грош".
То така ако ставаше, решаваш и се местиш. И аз бих искал да се преместя в Уест Ванкувър, ама съм много “нерешителен” за там. :lol:
И цяла България може ли да се премести в тия “бели софийски квартали”, дори и да имаше финансовата възможност ? И ако да, нямаше ли това автоматично да ги превърне в гета ?

това "нерешителен" аз лично си го превеждам като миришат ми чорапите :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
roumensp написа:
Kan_Tangra написа:Премести се в бял квартал в София първо, пък тогава мисли за емиграция.
За другото българският народ е казал: "През куп за грош".
То така ако ставаше, решаваш и се местиш. И аз бих искал да се преместя в Уест Ванкувър, ама съм много “нерешителен” за там. :lol:
И цяла България може ли да се премести в тия “бели софийски квартали”, дори и да имаше финансовата възможност ? И ако да, нямаше ли това автоматично да ги превърне в гета ?

това "нерешителен" аз лично си го превеждам като миришат ми чорапите :lol:
Хименно. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от myhata II »

:rofl:

Кво ви пука бе, ударете го на едене и пиене и тия 3 неща !! :rock: :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от jet »

леле Гоша да внимава за трите работи.
А вие в БГ като не се стреляте, не умирате, никой не бега, всички идват - защо ви намалява населението?!
Макар според Боко и Жоро даже нараствало.

PS: информацията ми е стара - оказало се, че и при вас се стреля:
http://www.plovdiv24.bg/news/805006.html"
Публикувай отговор