Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от roumensp »

pumpy написа:Е как да не се притеснявам: КОЙ ПЛАЩА за стената, защото ако е Мексико всичко е тип топ. Ако е американския бюджет (тоест и аз) ....
Ами щом предпочиташ да плащаш за разходите покрай нелегалните, ти си знаеш. Само не ни ги пращайте насам, а си ги дръжте.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pyrelight »

ivandaman написа:
The TRUTH sounds like HATE to those who HATE the TRUTH
Малей! Такива изречения си пишехме по лексиконите до 4-ти клас :facepalm:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

ivandaman написа:
pumpy написа: Познатия език на омразата ...
Омраза my ass.. It's the truth Pumpy and the the truth hurts because ..
The TRUTH sounds like HATE to those who HATE the TRUTH

Бла-бла-бла, кажи за "половината еврейн по бащина линия"..аз търпеливо чакам. Защото ако такава ти е истината, то можеш да си представиш колко и какво ме бОли от нея....
А твоята истина цялата е такава - една ЛЪЖА.
И след като чухме, че хитлер и войната са измислици, стената е измислица и истината боли, да видим какво ще последва вместо отговор на горе поставения въпрос :lol: :lol: :lol:
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Нека да е лъжец за теб бе, Пумпи. Поне може да се радваш, че не си гласувл за него и да си обещаеш, че пак няма да гласуваш на следващите президентски избори. Друго не можеш да направиш.
Е, може и да си го плюеш по форуми колкото ти душа иска. Малко ли е? :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Ivan1007 »

roumensp написа:
pumpy написа:Е как да не се притеснявам: КОЙ ПЛАЩА за стената, защото ако е Мексико всичко е тип топ. Ако е американския бюджет (тоест и аз) ....
Ами щом предпочиташ да плащаш за разходите покрай нелегалните, ти си знаеш. Само не ни ги пращайте насам, а си ги дръжте.
Откакто Дръмпф взе да дрънка за стена, дето Мексико уж щяло да я плати, броят на нелегалните емигранти в Канада от САЩ се увеличи значително от пренебрежимо малък до тогава.
Същевременно броят на нелегалните емигранти в САЩ си намалява от началото на века.
Друг въпрос е кой на кого плаща - на нелегалните емигранти в САЩ ли плащат или те подпомагат значително икономиката на САЩ, в това число и фирмите на Дръмпф.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Каква стена бе?! Никаква стена не може да построи Тръмп, щото няма кой да чу даде пари за нея. Нъл тъй рекохте форумните либерасти-кицомани още в самото начало на мандата му. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:
ivandaman написа:
pumpy написа: Познатия език на омразата ...
Омраза my ass.. It's the truth Pumpy and the the truth hurts because ..
The TRUTH sounds like HATE to those who HATE the TRUTH

Бла-бла-бла, кажи за "половината еврейн по бащина линия"..аз търпеливо чакам. Защото ако такава ти е истината, то можеш да си представиш колко и какво ме бОли от нея....
А твоята истина цялата е такава - една ЛЪЖА.
И след като чухме, че хитлер и войната са измислици, стената е измислица и истината боли, да видим какво ще последва вместо отговор на горе поставения въпрос :lol: :lol: :lol:
добре де това ,че си половин евреин по майчина линия ,а не цял го разбрахме.
ма колкото,толкова.едва ли някой би имал претенции
проблем би възникнал,ако си половин стоматолог по професионална линия ,а не цял
тогава жална им майка на пациентите :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Павел »

roumensp написа:
pumpy написа:Е как да не се притеснявам: КОЙ ПЛАЩА за стената, защото ако е Мексико всичко е тип топ. Ако е американския бюджет (тоест и аз) ....
Ами щом предпочиташ да плащаш за разходите покрай нелегалните, ти си знаеш. Само не ни ги пращайте насам, а си ги дръжте.
Аз на няколко пъти му обяснявам супер елементарни неща - зъботехник да беше, щеше да схване :D

1. Похарчените над 30 млн долара за разследването на измислената връзка, спокойно можеха да отидат за стената.
2. Most illegal immigrants in US receive government benefits, costing taxpayers billions: experts. A FAIR study in 2017 found illegal immigrants are a net consumer of taxpayer benefits worth more than $100 billion a year, not including the cost of enforcing the border. https://www.foxnews.com/us/the-cost-of- ... ons-a-year"
3. NJ Governor signs bill allowing free tuition for illegal immigrants. https://video.foxbusiness.com/v/5783183 ... show-clips"
4. Ето къде отиват парите ти, заблудени ми Пумпи: 270 000 000 за обучение на нелегалните: New York Democrats prioritize college aid for illegal immigrants over gold star kids "
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Павел »

Ivan1007 написа:
roumensp написа:
pumpy написа:Е как да не се притеснявам: КОЙ ПЛАЩА за стената, защото ако е Мексико всичко е тип топ. Ако е американския бюджет (тоест и аз) ....
Ами щом предпочиташ да плащаш за разходите покрай нелегалните, ти си знаеш. Само не ни ги пращайте насам, а си ги дръжте.
Откакто Дръмпф взе да дрънка за стена, дето Мексико уж щяло да я плати, броят на нелегалните емигранти в Канада от САЩ се увеличи значително от пренебрежимо малък до тогава.

Елементарно - откакто Тръмп го постави на либерастите без вазелин, ставайки президент, те не се спряха да го съботират и спонсорират, с помощта на Шорош, караван, след караван. На тълпите-пришълци им се обяснява, че Тръмп скоро ще врътне кранчето и ако не побързат, ще изпуснат последния влак за САЩ.

Същевременно броят на нелегалните емигранти в САЩ си намалява от началото на века.
Друг въпрос е кой на кого плаща - на нелегалните емигранти в САЩ ли плащат или те подпомагат значително икономиката на САЩ, в това число и фирмите на Дръмпф.

Най-тлъстата либерастка лъжа, точно като за малоумни дзифтари!
Истината:
Most illegal immigrants in US receive government benefits, costing taxpayers billions: experts. A FAIR study in 2017 found illegal immigrants are a net consumer of taxpayer benefits worth more than $100 billion a year, not including the cost of enforcing the border. https://www.foxnews.com/us/the-cost-of- ... ons-a-year"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

Не знам какво позлват нелегалните имигранти, но в работата си имам две категории на медикейд:
- работливи мексиканци и
- white trash;
За съжаление траша е безотказно повече. Сменил съм през годините няколко офиса за медикейд пациенти, където правя хирургии и винаги траша е повече от мексиканците.
Къщата ми е чистят 3 мексиканки. Още утер съм готов да наема някой бял американец, но все не мога да намеря същото качество за 10 кинта на час.
Доколкото съм чувАл и оранжевия буфон ползвал по обектие си нелегални за работна сила. Или това ще да е фалшива новина. Сигурно и поредната гейша за която се е оженил и тя не е имигрантка, но и това е друг въпрос. Изобщо президент за подражание. Добре, че аз лично (ози това за теб) имам избор и не ми пука. Да му мислят милионите тъпанари, които живеят тук и нямат избор.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Абе интересно защо винаги така се получава, че най-много реват и плюят по Тръмп онези, които заявяват, че имат избор и не им пука от неговите решения?! Нещо не се връзва тая работа. :)

Ето, Пумпи както изглежда, се е загрижил най-вече, че няма да може да си намери кой да му чисти къщата за 10 кинта на час, ако Тръмп сложи край на нелегалната имиграция. ;) 8)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

agent Ozo написа:Абе интересно защо винаги така се получава, че най-много реват и плюят по Тръмп онези, които заявяват, че имат избор и не им пука от неговите решения?! Нещо не се връзва тая работа. :)
Знам че ти е трудно да го разбереш, но свободния човек има избор. И понеже има избор има и мнение и не го е страх да го изказва публично.
Аз разбирам, че твоя армейски опит е такъв на подчинение и послушание. Разбирам, че така е по-лесно и за началника и за нисшестоящия: не се иска да мислиш, да разсъждаваш, а само да командваш/изпълняваш заповеди. Разбирам, че се чудиш и маеш как някой, още повече еврейн може да си позволява да има мнение и да го изказва.
Разбирам, че това очакваш от всички около теб, защото на това си научен, Но има и друг свят: този на хората, които са свободни, имат мнение и имат "нахалството" да го изразяват. Това съм го казвал и преди.
Сигурно някой ден ще го разбереш, ако искаш и можеш да "освободиш" и себе си. Чуството е невероятно.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:Още утер съм готов да наема някой бял американец, но все не мога да намеря същото качество за 10 кинта на час.
Да беше започнал направо с това.
Означава ли това, че си и за намаляване стандарта на живот на средната класа в страната?
И защо се стемим към 10 на час, не може ли до долар на час да го докараме?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от agent Ozo »

Въпросът е не дали имаш право или не да плюеш Тръмп, бе Пумпи. А защо го правиш, след като заявяваш, че не ти пука. Тъй като си имал някакъв избор.
Ей това ми е интересно. :)

Пък свободата да го плюеш никой не ти я оспорва. Не знам защо ги изпляска тука всичките тези тъпи клишета. Че и антисемит ме изкара, на всичкото отгоре.
И не ти хрумва изобщо, че ако наистина бях такъв какъвто ме изкарваш, аз отдавна щях да пея в хора на либерастите срещу Тръмп. А не да го подкрепям.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kpetrov »

agent Ozo написа:Че и антисемит ме изкара, на всичкото отгоре.
И не ти хрумва изобщо, че ако наистина бях такъв какъвто ме изкарваш, аз отдавна щях да пея в хора на либерастите срещу Тръмп. А не да го подкрепям.
Да, много интересно и никой не реве за каквато и да е било израелска връзка - collusion за която има многобройни факти. Това обаче, че Русия предпочитала един или друг президент и вадела новини и кирливи ризи е голяма работа!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Публикувай отговор