Защо Канада не е добро място за живеене?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Павел »

Pyrelight написа::rofl: Кой те излъга това, Павеле? :rofl:
Нямаше я "долната Глория Олред" (щото не е по всеки джоб жълтица) да защитава нечии права, та правата си останаха още "неживяни, непразнувани,. само в зрачни сънища сънувани.", както се е изразил поетът-пролетарий...Венсеремос! :lol: :party: :rock:
Септември ще бъде май,....ама на кукуво лято! ;)
П.П. Сори, сега ти видях и другия пост!
Свършиха поправителните сесии. И моята роля на квестор, надявам се. Сега мога да спя спокойно. :)

Никой не ме е излъгал, а ти както винаги, си неосведомената - ако някое доказателство не бъде предоставено на другата страна преди делото, не се зачита
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Павел »

Pavel M написа:
Павел написа:
Pyrelight написа:
agent Ozo написа:Излиза, че за Бистра умението да си намериш партньор в живота е по-важно от всяко друго умение. Направо се чувствам поласкан, в този смисъл. ;) :)
Ахъм! :handshake: ...И да го задържиш.
Не бих се чувствувала толкова поласкана на твое място. Ти един вид си минал на поправителен, също както пред кебекската имиграция... |(
Преди да се присмиваш на другите, погледни в собственото си семейство - колко пъти баща ти минава на поправителен :rofl: :rofl: :lol: :lol:
тя Галошка я е шубе тати да издържи поправителния този път и да си вземе някоя млада засукана мама която ще го надживее и тогава от двете къщи във флорида и в канада и милионите в банковата сметка на тати Галошка ще види дуки. :lol:
:rofl: :y: :y:
Как съ жив сещаш :clap:
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pyrelight »

Павел написа: Никой не ме е излъгал, а ти както винаги, си неосведомената - ако някое доказателство не бъде предоставено на другата страна преди делото, не се зачита
Ми, значи, още по-зле за Сульо, пардон Пульо! Пече му се яйце на задника, а черните пандизчии следят процеса с интерес и се облизват като след вечеря със...суши. :rofl: :D
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

Павел написа:
Pavel M написа:
Павел написа:
Pyrelight написа:
agent Ozo написа:Излиза, че за Бистра умението да си намериш партньор в живота е по-важно от всяко друго умение. Направо се чувствам поласкан, в този смисъл. ;) :)
Ахъм! :handshake: ...И да го задържиш.
Не бих се чувствувала толкова поласкана на твое място. Ти един вид си минал на поправителен, също както пред кебекската имиграция... |(
Преди да се присмиваш на другите, погледни в собственото си семейство - колко пъти баща ти минава на поправителен :rofl: :rofl: :lol: :lol:
тя Галошка я е шубе тати да издържи поправителния този път и да си вземе някоя млада засукана мама която ще го надживее и тогава от двете къщи във флорида и в канада и милионите в банковата сметка на тати Галошка ще види дуки. :lol:
:rofl: :y: :y:
Как съ жив сещаш :clap:
еле той и Щерю цял живот няма да го играе балък.
отбиха голямата,сега като поотрасне и малкия и него да го отбият от цицката идва реда и на Галошка
вярвай ми ,че деня да бъде подменена с някоя по млада и засукана идва съвсем скоро :lol:
тогава Галошка от два стола е на земята :lol:
а ние,ние само ще си стоим отстрани и ще и гледаме сеира :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от jet »

Осрахте позициите/темата бе.
Озо, да не би да си и модератор?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

ivandaman написа:Пумпи, Павката всъщност ти е спестил една друга незначителна подробност..

Джуси Стинки не е само черен, гнусен, лъжлив, fudge packer ами е и половин Евреин (по бащина линия)

......
И хитлер е ползвал тази квалификация за да определя някои за евреи. Не, че ги е затварял и избивал по лагери, това не се е случвало, просто е ползвал и той тази методология. И аз не знам за какво му е трябвало да знае кой еврейн и кой не, ама вярвам ти ще ме светнеш и за това.

Та да се върнем на "половин еврейн по бащина линия"..... е такова животно нема. Иначе и моите деца щяха да са "половин евреи" ама не са. Както и аз не съм половин, само защото майка ми е от "избрания народ", а баща ми не е. Цял чифутин съм си, но с мен се свършва, успокой се.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

jet написа:Осрахте позициите/темата бе.
Озо, да не би да си и модератор?
ми тя Галошка си пада по осирането.там и е силата
и по кенефите също
в личен и професионален аспект :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10073
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:
ivandaman написа:Пумпи, Павката всъщност ти е спестил една друга незначителна подробност..

Джуси Стинки не е само черен, гнусен, лъжлив, fudge packer ами е и половин Евреин (по бащина линия)

......
И хитлер е ползвал тази квалификация за да определя някои за евреи. Не, че ги е затварял и избивал по лагери, това не се е случвало, просто е ползвал и той тази методология. И аз не знам за какво му е трябвало да знае кой еврейн и кой не, ама вярвам ти ще ме светнеш и за това.

Та да се върнем на "половин еврейн по бащина линия"..... е такова животно нема. Иначе и моите деца щяха да са "половин евреи" ама не са. Както и аз не съм половин, само защото майка ми е от "избрания народ", а баща ми не е. Цял чифутин съм си, но с мен се свършва, успокой се.

докторе вече сме май.ти нали края на април още трябваше да си в затвора на нанавут да вадиш зъби
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

Pavel M написа: докторе вече сме май.ти нали края на април още трябваше да си в затвора на нанавут да вадиш зъби
И защо там да няма интернет ? А сме май, кога цъфнат цървулите.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

pumpy написа:
ivandaman написа:Пумпи, Павката всъщност ти е спестил една друга незначителна подробност..

Джуси Стинки не е само черен, гнусен, лъжлив, fudge packer ами е и половин Евреин (по бащина линия)

......
И хитлер е .....
Пумпи .. а да не ме "дърпаш за опашката".. :D Типично в еврейски стил, като нямате легитимни аргументи вадите "The Hitler card"
2019 година сме. Истината отдавна е излязла наяве.
Повечето хора които имат малко мозък в черепа и все още са способни да мислят, въобще не вярват на холивудските измишльотини и fairy tales за втората световна война..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

ivandaman написа:
pumpy написа:
ivandaman написа:Пумпи, Павката всъщност ти е спестил една друга незначителна подробност..

Джуси Стинки не е само черен, гнусен, лъжлив, fudge packer ами е и половин Евреин (по бащина линия)

......
И хитлер е .....
Пумпи .. а да не ме "дърпаш за опашката".. :D Типично в еврейски стил, като нямате легитимни аргументи вадите "The Hitler card"
2019 година сме. Истината отдавна е излязла наяве.
Повечето хора които имат малко мозък в черепа и все още са способни да мислят, въобще не вярват на холивудските измишльотини и fairy tales за втората световна война..
Познатия език на омразата и както обикновено, никакъв смислен отговор на поставения въпрос:
"половин еврейн по бащина линия" :rofl:
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Kpetrov »

pumpy написа:
Pyrelight написа:
Павел написа:
Галошке - искаш да кажеш - НЕ СЕ ЛЕЖИ. Един измислен "актьор" имаше престъпното намерение да набеди бели привърженици на един велик президент, че са извършили хейт крайм, като той самият извърши такъв, за което не лежа и една минута в затвора, като фактите, че е либераст, изказвал се многократно срещу същия този велик президент, както и че е черен хомосексуалист и протеже на черните Обамови и че една черна прокурорка, спонсорирана от злодея Шорош, дропна всичките 16 обвинения срещу този черен либераст, нямат абсолютно никакво отношение към суровото наказание което получи - леко пляскане по меката му китка :rofl:

Всекидневно, в продължение на 15 години, ти доказваш, че мисленето не ти се отдава - бегай да снимаш градски кенефи и да тръскаш дебели балдъри по латински седенки - само там си добра :lol:
Ха-ха-ха говори ги тия на коня на терасата си!
Тия наш'те татуирани педали (цитирам Озо, щото той ги определи като такива) ще си го излежат като 2 и 2 - четири! После ще ги изритат обратно у Булгаристана (без право на връщане) да си се правят там на велики!...Така е като ти го вкарват без вазелин (предполагам си гледал класиката "Калигула", ти си интелигентно момче...) и те подпечатват за цял живот. Предполагам Кубрат - Пульо е следващият. ;)
В твоя чест ще си сипя една тортичка. Ми така де, трябва да се гледам, няма да си късам нервите, че не се харесвам на двама -трима противляка, я! :D
И ако това е изкана за един "не хейтър", просто лошо ми става. Вие хора четете ли изобщо какво ви излиза под пръстите, преди да натиснете "изпрати".
Омразата блика от всеки един червен ред по-горе, а после други са либерасти и хейтъри ???
Нещо съвсем се обърка света и черното стана бяло. И Мексико започна да плаща за стената :rofl: :rofl: :rofl:
И какво им излиза из под пръстите... истината? Това да наричаш с истинските му имена този който е извършил реално престъпление от омраза ли е омраза.
И не се притеснявай за стената. Друго си е да отстрелвате на една друга стена от упор тийнейджъри с белезници на ръцете зад гърба и превръзки на очите.

Павка, той измисления "актьор" дори не е останал само с намерението. Престъплелението е извършено и доказано.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от Pyrelight »

pumpy написа: Познатия език на омразата и както обикновено, никакъв смислен отговор на поставения въпрос:
"половин еврейн по бащина линия" :rofl:
Не се хаби с него! Не виждаш ли, че е расист и неграмотник? Няма да се учудя, ако и от работа са го изхвърлили и сега се чуди на кого да си го изкара... |(
Добре, че в Канада е забранено носенето на оръжие, щото такива неудачници инициират mass shootings! :whew:
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от pumpy »

Kpetrov написа: И не се притеснявай за стената. Друго си е да отстрелвате на една друга стена от упор тийнейджъри с белезници на ръцете зад гърба и превръзки на очите.

Павка, той измисления "актьор" дори не е останал само с намерението. Престъплелението е извършено и доказано.
Е как да не се притеснявам: КОЙ ПЛАЩА за стената, защото ако е Мексико всичко е тип топ. Ако е американския бюджет (тоест и аз), вашият любимер е ЛЪЖЕЦ, защото той обеща Мексико да плати за стената. Та аз затова питам.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Защо Канада не е добро място за живеене?

Мнение от ivandaman »

pumpy написа: Познатия език на омразата ...
Омраза my ass.. It's the truth Pumpy and the the truth hurts because ..
The TRUTH sounds like HATE to those who HATE the TRUTH
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор