Агенции за Легална емиграция в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
svetoslavdimitrov
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Дек 28, 2017 11:55 am

Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от svetoslavdimitrov »

Здравейте .Можете ли да ми дадете информация за една агенция за легална емиграция в Канада .Агенцията се намира във Варна , а жената с която комуникирам Мария Даракчиева . Мога ли да и имам доверие . Попълних един въпросник и нещата вървят добре. Аз съм семеен с две малки деца и ми каза ,че това е плюс за мен понеже имало програми за млади семейства . Съпругата ми подхожда с недоверие та въпроса ми е някой ползвал ли е нейните услуги . Цялата процедура траяла около 2 години което за мен е напълно реално.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от optics »

Ми добре. Мисля да хвърля боб да видим каква е тая агенция. Сайт има ли? Име на фирма?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от ablood »

Агенциите могат да ти спестят време, ако си зает и имаш излишни пари, но не могат да ти увеличат шансовете за емиграция. Даже е за предпочитане сам да си подготвиш документите.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
svetoslavdimitrov
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Дек 28, 2017 11:55 am

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от svetoslavdimitrov »

Агенцията я намерих във Фейсбук , но не мога да разбера нито името на агенцията нито сайд на фирмата ( явно е измама и благодаря на оптикс ,че ме подсети за тези неща да проверя) . Днес ми написаха ,че аз и моето семейство отговаряме на критериите за Легална емиграция.Комуникираме чрез имеил но днес ми поиска телефонен номер за уточняване. Това наистина ме озадачи ,че няма сайд на фирмата и вече и аз си мисля ,че е измама . За пари все още не е станало въпрос но след като отговорих на въпросника (и отговарям на критерия) трябвало да сключим договор за действията който се извършват след това. Дали наистина Канада има програми за семейства с малки деца ,не знам. Единственото което знам е ,че жената се казва Мария Даракчиева (така се представя) и ,че се намира във Варна. Това исках да попитам дали някой някога е ползвал услугите на човек с такова име от Варна за да знам дали да продължавам да комуникирам. А и не съм нито черен нито хомосексуалист ,сбъркан и т.н. значи да не се надявам за Канада.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от roumensp »

Няма специална програма за млади хора и хора с деца, но получаваш допълнителни точки, ако сте под определена възраст. Вземи се стегни и си подай документите сам, вместо да вярваш на измислени консултанти и българи осрали се в Канада, прибрали се обратно в БГ, но продължаващи да драскат глупости в канадски форум.

В тоя форум първите два раздела са специално за имиграция, задавай си там въпросите по отношение на процедури и документи и ще се справиш сам. И не влизай в бизнес отношения с хора, за които не можеш да прочетеш мнения на клиенти (това важи особено за България).
svetoslavdimitrov
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Дек 28, 2017 11:55 am

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от svetoslavdimitrov »

Благодаря за бързите отговори . От тук нататък ще се опитам сам да подготвя документи.Сигурно защото бях обнадежден след като ми написаха ,че отговарям на изискванията.До каква възраст получаваш точки , в момента съм на 32 а съпругата на 30 дечицата на 8 и 3.Ще се поразровя във форума за да разбера как да подготвя документи.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от roumensp »

svetoslavdimitrov написа:Благодаря за бързите отговори . От тук нататък ще се опитам сам да подготвя документи.Сигурно защото бях обнадежден след като ми написаха ,че отговарям на изискванията.До каква възраст получаваш точки , в момента съм на 32 а съпругата на 30 дечицата на 8 и 3.Ще се поразровя във форума за да разбера как да подготвя документи.
Съветвам те да си получаваш информацията предимно от https://www.canada.ca/en/immigration-re ... anada.html" и да питаш тук само когато нещо не ти е ясно.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от prace »

svetoslavdimitrov написа:Благодаря за бързите отговори . От тук нататък ще се опитам сам да подготвя документи.Сигурно защото бях обнадежден след като ми написаха ,че отговарям на изискванията.До каква възраст получаваш точки , в момента съм на 32 а съпругата на 30 дечицата на 8 и 3.Ще се поразровя във форума за да разбера как да подготвя документи.
Аз се пошегувах в постинга си по-нагоре, но канадците във форума нямат чувство за хумор, което е разбираемо, защото чувството за хумор предполага интелект.
Както и да е... Не е трудно да се набави цялата информация за имиграция в Канада. Не ти трябват никакви фирми. Само пари ще се набутваш. Всички хора, които лично познавам, а и ние преди години, когато сме тръгвали към Канада сме си попълвали сами формулярите и сме търсили и чели информация в интернет.
А когато нещата са се бавели или не ни е било ясно, сме питали съответното канадско посолство.
Успех с имиграцията!
Аватар
KamPomme
Мнения: 154
Регистриран на: Съб Ное 28, 2015 5:31 pm
Местоположение: Монреал

Re: Агенции за Легална емиграция в Канада

Мнение от KamPomme »

svetoslavdimitrov написа:Здравейте .Можете ли да ми дадете информация за една агенция за легална емиграция в Канада......
То информация иди дойди ... ама аз да попитам какво точно правят агенцийте че нещо не разбирам за какво взимат пари ....
Тоест искате информация за агенция и ако е добра ще си платите за да ви попълни документите ... ?!?
На графите където пише ИМЕ ще ви го изпишат и където пише АДРЕС пак .... та колко сте в състояние да платите за това .... зщото това мога да го направя и аз за пари.
Не е нужно да прекараме 5 години по коридорите на ВУЗ-а за да разберем, че сметките се плащат с пари!
Публикувай отговор