Какво ми харесва в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от MrGeek »

Kan_Tangra написа:Дължи се на това, че виждам че няма грам модераторски контрол.
И се изреждат всякакви потребители да ме обиждат.
И ако си мълча, по-лошо става.
Развиват се някакви опашати клевети и се повтарят без край.
И после иди доказвай, че нямаш сестра.
Ако забелязваш, не аз започнах. Защо не попиташ и другите, които започнаха, а питаш мен!?
Това е твърде нелепо обяснение, защото е очевадно, че капитан Немо, към когото така се нахвърли нито те обижда, нито ти развива някакви опашати клевети. Той дори не се обръща към теб. Пробвай с нещо друго, с това определено не се получи.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от agent Ozo »

То и в реалния живот е така - винаги го отнася невинният, или този който е най-малко виновен. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от Kan_Tangra »

MrGeek написа:
Kan_Tangra написа:Дължи се на това, че виждам че няма грам модераторски контрол.
И се изреждат всякакви потребители да ме обиждат.
И ако си мълча, по-лошо става.
Развиват се някакви опашати клевети и се повтарят без край.
И после иди доказвай, че нямаш сестра.
Ако забелязваш, не аз започнах. Защо не попиташ и другите, които започнаха, а питаш мен!?
Това е твърде нелепо обяснение, защото е очевадно, че капитан Немо, към когото така се нахвърли нито те обижда, нито ти развива някакви опашати клевети. Той дори не се обръща към теб. Пробвай с нещо друго, с това определено не се получи.
Така, така!
И иван, гроздан, федър, тонито и не знам още кой и те не се обръщат към мен и не ме обиждат, без да съм ги обидил първоначално.
Пробвай с нещо друго, с това определено не се получи.


капитан Немо написа:Това е големият проблем в Канада - няма психо тестове на влизане в страната , липсват и на излизане.
Това според теб до кой е адресирано?
И е точно след мое мнение.

И не е обида?
И съм разговарял до момента точно с него?
;)
капитан Немо написа:Ех Тангра , Тангра ти ли душко ме питаш , кой съм аз , сигурно си един от малкото в Монтреал , които не ме познават. Толкова съм далеч от ситуацията в която си ме вкарал , че ти е бедна фантазията. Между впрочем никога не съм те контрирал за нещо , дори след хилядите ти простотии и заяждания с този и онзи. А да не говорим за интелектуалното ти ниво и технически познания.
Седни си на задника , кажи примерно - бях 10 год. в Канада , учих видях , това-онова , не ми хареса , не е за мене, реших , че в България е по-добре и т. н. Всеки би те разбрал . А ти прекали , не се спря. Все едно някой ти е крив . Дано след време разбереш , както повечето хора , кои са важните неща в живота - пожелавам ти го от сърце. Не си губи времето във Форума , а ми си намери една хубава девойка и късмет.
А това какво е?
Някакви хвърчащи имагинерни обвинения без конкретни примери, някъде назад в миналото.
Простак съм бил, демек, под общ знаменател.
Прекалил съм, незнайно с какво.
Интелектуалното ми ниво не смея да знам как го измери, след като човекът по професия продава гуми.
Техническите ми познания, не смея да питам в коя област са. Ако са гумите, определено не са високи.

И най-накрая ни в клин, ни в ръкав някакво патронизиране, да съм разберял за важните неща в живота.
Сякаш не ги знам и имам нужда да ги уча!
Ми то със същата логика аз мога да му кажа, дано разбере важните неща в живота.

А постовете и обидите на останалите потребители, изобщо нямат нужда и от коментар!
Последно промяна от Kan_Tangra на Пет Авг 05, 2016 3:18 am, променено общо 2 пъти.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от tonny »

Мен ме задраскай, аз съм новопристигнал имигрант, който не знае какво говори, пияница, пройдоха, неблагодарник и т.н. А, да също така некадърен скапаняк с розови очила.
Едва ли се вълнуваш от моето мнение, затова просто ме игнорирай!
Срещу тебе да бягам никога няма да те стигна!
Поздрави! ;)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от myhata II »

tonny написа:Мен ме задраскай, аз съм новопристигнал имигрант, който не знае какво говори, пияница, пройдоха, неблагодарник и т.н. А, да също така некадърен скапаняк с розови очила.
Едва ли се вълнуваш от моето мнение, затова просто ме игнорирай!
Срещу тебе да бягам никога няма да те стигна!
Поздрави! ;)
така си е и не разбираш от бира и попчета,
наздраве!
:drinks:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от MrGeek »

Kan_Tangra написа:Това според теб до кой е адресирано?
Сори, не знаех, че си единствения екземпляр, излязъл от Канада. Мдам, явно няма смисъл. :D

ПП. Нощна смяна ли го даваш, мухЪ? Наздраве! :) :beer:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от roumensp »

Май всички го давате нощна смяна освен мен (тука е 21:42). ;)
Аз съм на маргарита, наздраве. :d:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от Ivan1007 »

Kan_Tangra написа: И иван, гроздан, федър, тонито и не знам още кой и те не се обръщат към мен и не ме обиждат, без да съм ги обидил първоначално.
Танграта,
Уж се пишеш за младеж пък паметта ти изневерява нещо и като цитираш нещо пропускаш.
Та за grоzdan да ти припомня кой обижда първи
grozdan написа:
Kan_Tangra написа:
grozdan написа:Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции
Никога не бих използвал такива думи!
Ти шизофреник ли си, или си на дрога и медикаменти!?

То бива злоба, ама това вече е патология .. :rofl:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... B8#p616187"

:lol:
Kan_Tangra написа:Дам прав си, казал съм го.
Но това е 100% извън контекста.
Така написано излиза, че съм фен на 1% депозити. Което е абсурд!
Та да попитам:

Ти шизофреник ли си, или си на дрога и медикаменти!?

След което ти написах, че се оплиташ в собствените си лъжи.
И продължаваш и досега.
Последно промяна от Ivan1007 на Пет Авг 05, 2016 4:11 am, променено общо 1 път.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от MrGeek »

roumensp написа:Май всички го давате нощна смяна освен мен (тука е 21:42). ;)
Аз съм на маргарита, наздраве. :d:
И аз съм айляк, пуснал съм си любимия офисен auto-response. Да му мисли мухЪтЪ, че с този час на пропяващите петли не ми изглежда много читава работата. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от Ivan1007 »

roumensp написа:Май всички го давате нощна смяна освен мен (тука е 21:42). ;)
Аз съм на маргарита, наздраве. :d:
Джин с тоник. :d:

Аз съм си нощна птица по принцип.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от roumensp »

MrGeek написа:
roumensp написа:Май всички го давате нощна смяна освен мен (тука е 21:42). ;)
Аз съм на маргарита, наздраве. :d:
И аз съм айляк, пуснал съм си любимия офисен auto-response. Да му мисли мухЪтЪ, че с този час на пропяващите петли не ми изглежда много читава работата. :D
Като каза "пропяващи петли", тука е царството на петлите и кокошките. :D Навремето някой е изпуснал петли и кокошки на острова и в момента целия е заринат от такива, навсякъде, дори и в джунглите и по каньони и върхове, но са диви, не са собственост на никой. Където и да си сутрин има голям шанс да те събуди кукуригане. Не са от "нормалните", повечето са от тия дето им викат "джинки" в България. Наричат го "the garden island", но според мен трябва да е "the chicken island". :D



Природата на Хавай е много чувствителна към всякакви чужди видове растения и животни. Навремето са се навъдили плъхове на Оаху (от корабите) и някой решил да развъди змии, които унищожили плъховте, но впоследствие щели да им изядат ушите. За да се справят с тях докарали мангусти и в момента на Оаху можеш да видиш мангусти навсякъде (според мен е по-добре от змии, де). Те затова и имат по аерогарите някаква специална инспекция на всякакви органични продукти, които пренасяш ...

BTW, едно 90% от флората и фауната в момента са продукти на т.н. "глобализация" и ако я нямаше щеше да е грозна картина.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от Kan_Tangra »

Ivan1007 написа:
Kan_Tangra написа: И иван, гроздан, федър, тонито и не знам още кой и те не се обръщат към мен и не ме обиждат, без да съм ги обидил първоначално.
Танграта,
Уж се пишеш за младеж пък паметта ти изневерява нещо и като цитираш нещо пропускаш.
Та за grоzdan да ти припомня кой обижда първи
grozdan написа:
Kan_Tangra написа:
grozdan написа:Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции
Никога не бих използвал такива думи!
Ти шизофреник ли си, или си на дрога и медикаменти!?

То бива злоба, ама това вече е патология .. :rofl:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... B8#p616187"

:lol:
Kan_Tangra написа:Дам прав си, казал съм го.
Но това е 100% извън контекста.
Така написано излиза, че съм фен на 1% депозити. Което е абсурд!
Та да попитам:

Ти шизофреник ли си, или си на дрога и медикаменти!?

След което ти написах, че се оплиташ в собствените си лъжи.
И продължаваш и досега.
Да бе, и същия тоя Гроздан ти е казал, че постовете ми са пълни с бисери и ме слага за подпис с нещо, напълно извадено от контекста. Демек най-изгодното нещо на света са депозити с по 1% лихва.
Гледам и не вярвам на очите си! Аз ли съм казал, че да държиш активи в пари в брой било най-изгодното нещо.
А преди това се прави на голям, че работел в космическата програма, но не казва какво по-точно.
И едва ли не, аз съм някакъв, дето работи зарзаватчия.
И кой е започнал пръв!?

И в крайна сметка, какво ли се обяснявам с тебе.
Така и не каза родата в Канада каква и е професията.
Сподели, не се стеснявай. За хората плюеш, подиграваш се и обиждаш, заявяваш им че са лъжци, дай да те видим роднините ти до къде я докараха.
Да не би на Гроздан или който и да е друг да съм казал, че е лъжец? Или на тебе?
За мен това е обида и то каква!
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
капитан Немо
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 6:53 am

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от капитан Немо »

Тангра ,- първо не съм имал впредвид точно теб а опорочаването на почти всички теми напоследък . Вярно е , че ти имаш дейно участие в доста от тях .
Между другото си прав , че продавам и гуми , освен , че си имам автосервиз ( собствен , не под наем ) за всички ремонти - това по призвание , образование - химик - органичен синтез и горива , тясно - производство на масла и добавки .
Не съм казал , че си простак а интелектуалното ниво всеки може да го прецени сам за себе си.
Нямам време , колкото теб за да го хабя в писане във форума и ако настояваш да се конкретизирам за всичките ти ( лично за мен неадекватни творения ) би ми отнело няколко дни.
Аз се включвам рядко и те моля да не ме коментираш ( ако може )
Не съм сигурен дали си ме разбрал - нямам нищо против теб ( хора разни ) - просто ме не ми харасва заядливият ти маниер на коментари .
Лек ден.
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от grozdan »

Тангра, пИче ли? За слънцето питам ;)
За цитата в подписа те попитах изрично. Ти каза нещо от рода на "слагай го, то си е за твой резил". Цитирам по памет, нито ми се търси, нито ме интересува.

Казах какво и къде работя защото не каза ти къде работиш, а попита. Т.е. целта беше да ти кажа пръв, че ти да кажеш после. Ако намеря време може и да те цитирам с точност. Ама сега ще сменям маслото на сателита :lol:

Не ми е в стила да се хваля, нито ме интересува кой какво мисли за мене. Накратко ми е през една специфична анатомична част.

Само че така и не разбрахме ти какво правиш в София. Ако не си зарзаватчия (това ми е непозната дума, май беше нещо с плод и зеленчук), да не си се върнал по програмата за овчари. Боко каза, че имало нужда от способни хора :P

Бъди здрав, пий си биричката и си гледай кефа.

П.С. 'баси, то заприлича на "Искрено и лично"
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Какво ми харесва в Канада

Мнение от feather »

tonny написа:Мен ме задраскай,
също. Аз съм перо от крилото на волна птица. Сменям си често местоположението и тази смяна зависи единствено от големината на вълните ( стават ли за сърф или не. ;) )
Котки не обичам. Те искат още дом и уют, а мен ме интересува само дали има звезди на небето и дали мога да им се любувам нощно време. :$
Прощавай, ако съм те обидил. Обещавам да не пиша за доста дълъг период от време. Форумите не са ми страст. :D
Публикувай отговор