Health Canada approves genetically modified salmon

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от roumensp »

Kan_Tangra написа:Благодаря, че ми разреши!
Отново се попИках, и направо си поплаках от умиление!

От сега нататък, ако някой модератор ме заплаши с Бан, ще казвам, че Румен ми е разрешил изрично да пиша във форума!
Ха честито ! След като се осра в Канада сега успя и да се попикаеш в Софето. :rock:
Продължавай да дерзаеш в неделя вечер, аз си имам планове за уикенда и те оставям.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
myhata II написа:
roumensp написа:Аз за Муамар II нищо не съм казал, всички знаем, че целта на живота му е йедене и пиене и няма да остане без наполенЪ. :D

а не бе , ще ги трупаме във вещи и ще се ринем във тях :rofl: :D
Ми трупай ги на черния си дроб и си прекарвай живота в компанията на беззъби тираджии, аз не те съдя ... всеки сам си решава. Аз лично не стъпвам на подобни софри, много матрял ... :D

и затова киснеш по форумите, казах ти събирайте се по често, така ще се очовечите, от тези вещи сте заприличали на зомбита ! ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от 7George »

Ей, осрахте темата. Аз съм сигурен, че ако седяхте на 1 маса, други щяхте да ги приказвате и да набивате ГМО за мезе... :beer:
Embrace your climate change!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от myhata II »

7George написа:Ей, осрахте темата. Аз съм сигурен, че ако седяхте на 1 маса, други щяхте да ги приказвате и да набивате ГМО за мезе... :beer:
охаааа .... :drinks:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от Kpetrov »

roumensp написа:
Kpetrov написа:
roumensp написа:
Kpetrov написа:Не знам какво е смото генетично изменение и дали би могло да е вредно само по себе си? Въпроса е по-скоро, как ги хранят с какво ги блъскат и т.н. Както и в другите месопреработвателни отрасли.
Важното е не с какво точно ги хранят, а какъв е крайния резултат, т.е. вкуса и дали месото съдържа вредни съставки или не. Ако искат да ги хранят и с велпапе и дървени стърготини (или с ръчно набрана люцерна, за да са "щастливи"), за мен важното е аз какво ще ям, не те какво са яли. :D .
О благодаря, че ми го разясни и парафразира думите ми.
Щом си толкова дребнав, важното е не дали в месото им ще има врени съставки, а дали лично на мен ще ми навредят!
Какво всъщност искаше да кажеш? Трябва или не да е обозначен произхода? Предполагам няма нищо нередно, щом по магазините вече пишело, кое няма хормони, антибиотици, и коя сьомга е дива и не.
Трябва да са описани компонентите, съдържащи се в продукта, а ти ако искаш проучвай произхода на говедото до 9-то коляно, твоя си работа. :D
За теб е важното да се заяждаш, личи си на пръв прочит.
Трябвало да са описани компонентите! Кои компоненти, химичния състав или анатомичните компоненти на рибата?!
Честно да ти кажа, дали ще ядеш велпапе и дървени стърготини ми е все едно, резултата ще е все същия, заядливец.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Panem et Circenses
Мнения: 580
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 4:01 pm

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от Panem et Circenses »

The purpose of studying economics is not to acquire a set of readymade answers to economics, but to learn how to avoid being scammed by economists and swindled by accountants (claiming to be magicians, wizards with "fiduciary duty" to serve you)
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от Ttorontoo »

масово доматите от супермаркетите зимата имат вкус на риба. Не знам дали в БГ някой ще се занмимава да внася GMO продукти. И да посня...вкусът им е отвратителен. На пилетата също.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от ablood »

У нас мутациите ги пишеха на гърба на чернобилската катастрофа. Тук за чия сметка бяха преди въвеждането на ГМО?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от ablood »

Ttorontoo написа:Не знам дали в БГ някой ще се занмимава да внася GMO продукти. И да посня...вкусът им е отвратителен.
Отвратителен? !? Ти яко си се филмирал.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
umeiko
Мнения: 466
Регистриран на: Чет Авг 09, 2012 8:52 pm

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от umeiko »

7George написа:Ей, осрахте темата. Аз съм сигурен, че ако седяхте на 1 маса, други щяхте да ги приказвате и да набивате ГМО за мезе... :beer:
Сега не пипай масата :)
На маса и храна за котенца мога да хапна...след 1 бутилка водка :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от Kpetrov »

Ttorontoo написа:масово доматите от супермаркетите зимата имат вкус на риба. Не знам дали в БГ някой ще се занмимава да внася GMO продукти. И да посня...вкусът им е отвратителен. На пилетата също.
В интерес на истината тези домати не са GMO продукти.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от Ttorontoo »

А какви са тогава? В сравнение с домата на село, които са сладки.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от roumensp »

Ttorontoo написа:А какви са тогава? В сравнение с домата на село, които са сладки.
Ти си безнадеждно тъп, но въпреки това ще ти отговоря: в Европа няма ГМО домати.
http://www.gmo-compass.org/eng/grocery_ ... atoes.html"

ПП
А пилетата не знам защо не са ти вкусни, след като се продават единствено "щастливи". :D
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от Kpetrov »

Доколкото знам не само в Европа, но и в Северна Америка в момента няма ГМО домати, които са достъпни на пазара.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Health Canada approves genetically modified salmon

Мнение от ablood »

Ttorontoo написа:А какви са тогава? В сравнение с домата на село, които са сладки.

Много преди индустриализацията на генното инженерство са съществували десетки РАЗЛИЧНИ СОРТОВЕ ДОМАТИ. Различни по форма, размер, цвят, вкус, трайност...

Да обявяваш по презумпция, че тези които не са ти вкусни са генетично модифицирани е... параноично и наивно. Доматите "биволско сърце" на баба ти са вкусни, но трудни за съхранение и транспорт, което се отразява на цената и популярността им.


Изображение
Последно промяна от ablood на Вто Май 24, 2016 2:58 pm, променено общо 3 пъти.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Публикувай отговор