Млади зъботехници в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от roumensp »

Georgi92 написа:Някой да има информация отностно стажове (internship) в Канада в сферата на туризма ?
По принцип co-op/internship е само за тукашни студенти, но има нещо наречено International Experience Canada (IEC). Хвърли едно око на тия линкове:
http://www.cic.gc.ca/english/work/iec/index.asp"
http://www.stepwest.com/2015/02/28/how- ... nal-co-op/"

Доколкото виждам БГ няма споразумение с Канада в тая област и трябва да се мине през "Recognized Organization":
http://www.cic.gc.ca/english/work/iec/ros.asp"

А ако искаш да си платиш, за да работиш безплатно, You're welcome: :D
http://www.stepwest.com/program/student ... ip-canada/"
Georgi92
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Апр 20, 2016 3:06 am
Местоположение: София

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Georgi92 »

roumensp написа:
Georgi92 написа:Някой да има информация отностно стажове (internship) в Канада в сферата на туризма ?
По принцип co-op/internship е само за тукашни студенти, но има нещо наречено International Experience Canada (IEC). Хвърли едно око на тия линкове:
http://www.cic.gc.ca/english/work/iec/index.asp"
http://www.stepwest.com/2015/02/28/how- ... nal-co-op/"

Доколкото виждам БГ няма споразумение с Канада в тая област и трябва да се мине през "Recognized Organization":
http://www.cic.gc.ca/english/work/iec/ros.asp"

А ако искаш да си платиш, за да работиш безплатно, You're welcome: :D
http://www.stepwest.com/program/student ... ip-canada/"
Мерси за линковете, ти винаги се включваш с адекватен отговор. То хубаво са си го измислили да е платен стажа (1300$) , но след това няма никаква гаранция дали ще ти предложат трудов договор .
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от roumensp »

Повечето хора на тоя форум сме на мнение, че ангария заради Canadian Experience не си заслужава.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Ttorontoo »

Проблемът е, че тая страна е на майка си на ....... И ако трябва да се върнеш билета ти е някъде около 1500-2000 лв.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от roumensp »

Ами нали затова ти казваме да не идваш, за твое добро е ... :D
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от pumpy »

Ttorontoo написа:Проблемът е, че тая страна е на майка си на ....... И ако трябва да се върнеш билета ти е някъде около 1500-2000 лв.
То това е основния проблем на повечето "мрънкачи" тук, затова и стоят тук и се мъчат. Пробвай някъде в Европа да направиш кинти, тук не си струва "инвестицията" за няколко месеца престой.....
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:
Ttorontoo написа:Проблемът е, че тая страна е на майка си на ....... И ако трябва да се върнеш билета ти е някъде около 1500-2000 лв.
То това е основния проблем на повечето "мрънкачи" тук, затова и стоят тук и се мъчат. Пробвай някъде в Европа да направиш кинти, тук не си струва "инвестицията" за няколко месеца престой.....
така е трябва да си търпелив др.пумпалов
първите 10 години да се приравниш
следващите 10 години да чиракуваш по северните територии докато си изплатиш заема и бидеш припознат от гилдията
и чак някъде след 23-25-30 години да си отвориш частна практика в някой нормален град на уса или канада

да ти имам и примера който даваш с твоето проф. хистори на бъдещите кандидат емигранти
ти докато се оглеждаш и ослушваш кога ще мине влака колегите ти в софия и Радомир отдавна отвориха частни практики и диплят милионите кеш
при теб защо не се получава.явно проблема е многопластов и трудно обесним,но все пак като средно интелигентен стоматолог би могъл да дадеш след малко напън някакво смислено обяснение за да не ти висят ей така думите във въздуха пълнейки форума със спам
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от pumpy »

Когато спреш да пиеш и можеш да четеш и мислиш, ерго НИКОГА, би могъл да заслужиш и някакъв смислен отговор от мен. До тогава можеш да си пишеш каквото си искаш, не ми пречиш, само дето не разбирам какво търсиш тук.....и моля те не ми обяснявай

PS. Няма милиони, които да ме накарат да живея сред мат'рал като теб, НЯМА, НЯМА, НЯМА...........
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:Когато спреш да пиеш и можеш да четеш и мислиш, ерго НИКОГА, би могъл да заслужиш и някакъв смислен отговор от мен. До тогава можеш да си пишеш каквото си искаш, не ми пречиш, само дето не разбирам какво търсиш тук.....и моля те не ми обяснявай

PS. Няма милиони, които да ме накарат да живея сред мат'рал като теб, НЯМА, НЯМА, НЯМА...........
ако под пиене имаш на предвид консумация на алкохол от мен си в голяма грешка
аз алкохол не употребявам. единствено кафе и безалкохолни напитки.от време на време пуша трева,но рядко

например сега много ми се пуши ,но дилъра ми е 24 часа мярка и съм малко изнервен
а на теб защо ти треперят ръцета
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
pumpy написа:Когато спреш да пиеш и можеш да четеш и мислиш, ерго НИКОГА, би могъл да заслужиш и някакъв смислен отговор от мен. До тогава можеш да си пишеш каквото си искаш, не ми пречиш, само дето не разбирам какво търсиш тук.....и моля те не ми обяснявай

PS. Няма милиони, които да ме накарат да живея сред мат'рал като теб, НЯМА, НЯМА, НЯМА...........
ако под пиене имаш на предвид консумация на алкохол от мен си в голяма грешка
аз алкохол не употребявам. единствено кафе и безалкохолни напитки.от време на време пуша трева,но рядко

например сега много ми се пуши ,но дилъра ми е 24 часа мярка и съм малко изнервен
а на теб защо ти треперят ръцета
Ти си направо като американски солджър, батка, нацокан до козирката от кока-кола. :D
А пиеш ли от тоника на Тайфи Мекьов ? :rofl:
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Ttorontoo »

Пушенето на трева по Северна Америка много полулярен спорт ли е? Щото разбера ли за някой, че ми пуши трева, директно трия номера му. Такива индивиди, които не могат сами да се справят с проблемите и търсят по друг начин да си оправят проблемите, са за разтрел.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от pumpy »

Ttorontoo написа:Пушенето на трева по Северна Америка много полулярен спорт ли е? Щото разбера ли за някой, че ми пуши трева, директно трия номера му. Такива индивиди, които не могат сами да се справят с проблемите и търсят по друг начин да си оправят проблемите, са за разтрел.
Майна стой си в България .....
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от optics »

Ttorontoo написа:Пушенето на трева по Северна Америка много полулярен спорт ли е? Щото разбера ли за някой, че ми пуши трева, директно трия номера му. Такива индивиди, които не могат сами да се справят с проблемите и търсят по друг начин да си оправят проблемите, са за разтрел.
Не знам за целия континент но в БиСи - да. Мирише на много места из нашия град. Недей да идваш тука.
Аз лично нямам нито един познат който да съм чул или видял да пуши трева. Нещо повече - от всички канадци които познавам съм видял само един да пуши тютюн, а от българите - само една или две жени, за втората не съм много сигурен в спомените си.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от MrGeek »

Ttorontoo написа:Такива индивиди, които не могат сами да се справят с проблемите и търсят по друг начин да си оправят проблемите, са за разтрел.
Болните от рак според теб как трябва да се справят сами с проблемите си? Значи викаш тия, които искат да си облекчат нечовешките болки с трева направо да ги разстрелваме? Аз съм на мнение, че е далеч по-добре да се разстрелват плямпащите и вършещите пълни глупости, но едва ли някой ден това ще се случи (за добро или за лошо).
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от succes »

pumpy написа:
Ttorontoo написа:Пушенето на трева по Северна Америка много полулярен спорт ли е? Щото разбера ли за някой, че ми пуши трева, директно трия номера му. Такива индивиди, които не могат сами да се справят с проблемите и търсят по друг начин да си оправят проблемите, са за разтрел.
Майна стой си в България .....
:y: :y: :y:
Публикувай отговор