Млади зъботехници в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Georgi92
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Апр 20, 2016 3:06 am
Местоположение: София

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Georgi92 »

В наща къща имаше няколко човека които си пушеха, но е напълно разбираемо, работеха супер много и по този начин разтоварваха.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Ttorontoo »

MrGeek написа:
Ttorontoo написа:Такива индивиди, които не могат сами да се справят с проблемите и търсят по друг начин да си оправят проблемите, са за разтрел.
Болните от рак според теб как трябва да се справят сами с проблемите си? Значи викаш тия, които искат да си облекчат нечовешките болки с трева направо да ги разстрелваме? Аз съм на мнение, че е далеч по-добре да се разстрелват плямпащите и вършещите пълни глупости, но едва ли някой ден това ще се случи (за добро или за лошо).
Бате, повечето хора не са болни и пак пушат. Това е слабохарактерност. Вмесро да идеш на фитнес и да разтовариш проблемите. Ако съм стигнал до този етап по-добре да да не ходя
никъде.
Georgi92
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Апр 20, 2016 3:06 am
Местоположение: София

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Georgi92 »

ох, не знам ,не знам всеки бърза сутрин да стане, да отидене на работа, след това на втората работа (някои и на 3та ходеха) нямаше време за фитнес. Имеше един пичага дето сутрин ставаше да тича по плажа, но той не беше отишал за парите.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Ttorontoo »

И аз знам такива хора. Отишъл на бригада и от много стрес получи диабет. Явно от много недоспиване. Ама здравето трябва да ти е на първо място. Ако не ди здрав как ще се радваш на живота.
Georgi92
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Апр 20, 2016 3:06 am
Местоположение: София

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Georgi92 »

Баланс и хубава храна.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от ablood »

Ttorontoo написа: Бате, повечето хора не са болни и пак пушат. Това е слабохарактерност. Вмесро да идеш на фитнес и да разтовариш проблемите
Фитнес, а?

Последните 10-ина месеца поради лакомия се напъвах да обслужвам 2 големи сочни клиента, множество малки, възрастните ми родители и 3-те ми деца. Като резултат си изградих вредния навик вечер каталясал от вратата да се размазам пред екрана и без да ставам преди да довърша втората бира с 200г чип за релакс. Така събирах сили да се захвана с къщните задължения.

Преди няколко седмици ми писна, прекратих си единия контракт и се грижа повече за себе си. Аз обаче нямам моргидж, нямам вноски за коли, жената също печели добре, децата са в държавни училища и субсидирана градина. Тоест имам избор.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от succes »

Ttorontoo написа:Пушенето на трева по Северна Америка много полулярен спорт ли е? Щото разбера ли за някой, че ми пуши трева, директно трия номера му. Такива индивиди, които не могат сами да се справят с проблемите и търсят по друг начин да си оправят проблемите, са за разтрел.
Ти по-добре си мери приказките, щото едно такова изказване пред правилния човек и е свършено с теб.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Ttorontoo »

Айде само не ми възхвалявай тая отрова...
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от succes »

Ttorontoo написа:Айде само не ми възхвалявай тая отрова...
Аз нищо не възхвалявам, но и не казвам кой е за разстрел и кой не. Мина времето на отявления Хитлер, всеки си има причина за поведението си, ако не я разбирам и не мога да помогна, знам че има професионалисти за тая работа. Причините за това хората да се алкохолизират, посягат към трева или дрога са комплексни - от органични до психологически, то просто се радвай, че не си част от тези причини.
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от grozdan »

Бе-е-е-е, бе-е-е-е ...
Цуци като чу за трева се превъзбуди. Пита дали е сочна?
Ба-а-а-а ...
А люцерна дали има? То май сега й е сезона.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Ttorontoo »

Мен ми стана интересно...като Canadian resident можеш ли да влизаш и излизаш нормално в US?
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Pavel M »

Ttorontoo написа:Мен ми стана интересно...като Canadian resident можеш ли да влизаш и излизаш нормално в US?
можеш,но само през зелена граница и при условие че не те хванат
ако имаш ус виза вече е друга работа
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от speedy »

Да. С виза.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от pumpy »

speedy написа:Да. С виза.
Която от личен опит НЕ се получава по-лесно от преди това......Една маймуна в консулството ме размотава месеци наред и то малко преди да получа паспорт и да нямам нужда от него изобщо повече през живота си.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Млади зъботехници в Канада

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:
speedy написа:Да. С виза.
Която от личен опит НЕ се получава по-лесно от преди това......Една маймуна в консулството ме размотава месеци наред и то малко преди да получа паспорт и да нямам нужда от него изобщо повече през живота си.
то май ти си бил маймуната,а служителя от консулството дресьора :lol:

и защо всички с различен цвят на кожата от твоя и религия която ти не изповядваш да са маймуни
с какво си по гоУем от тях
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор