Vip Brother,,2015,

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
feather
Деактивиран
Мнения: 201
Регистриран на: Нед Юли 03, 2016 10:21 am

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от feather »

Аз не пия, не съм интелигентен, еле пък почтен и в мен не дреме убиец. Щеше ми се в някои хора да дремеха повече самоубийци обаче, та да избавят света от гостуването си, ама явно яденето на пържоли и кюфтета е по-важно от всякакви други духовни потребности. Така че ще пропусна това забавление, както пропуснах гледането на българска телевизия. (Да дойдеш в Канада и да гледаш българска телевизия...Баси!) |(
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от myhata II »

feather написа:Аз не пия, не съм интелигентен, еле пък почтен и в мен не дреме убиец. Щеше ми се в някои хора да дремеха повече самоубийци обаче, та да избавят света от гостуването си, ама явно яденето на пържоли и кюфтета е по-важно от всякакви други духовни потребности. Така че ще пропусна това забавление, както пропуснах гледането на българска телевизия. (Да дойдеш в Канада и да гледаш българска телевизия...Баси!) |(
боец, какво забавно намери в прословутата канадска телевизия ?

дай примери за предавания

чакам !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от the_coach »

myhata II написа:
feather написа:Аз не пия, не съм интелигентен, еле пък почтен и в мен не дреме убиец. Щеше ми се в някои хора да дремеха повече самоубийци обаче, та да избавят света от гостуването си, ама явно яденето на пържоли и кюфтета е по-важно от всякакви други духовни потребности. Така че ще пропусна това забавление, както пропуснах гледането на българска телевизия. (Да дойдеш в Канада и да гледаш българска телевизия...Баси!) |(
боец, какво забавно намери в прословутата канадска телевизия ?

дай примери за предавания

чакам !
Сложи си очилата, Майна :rofl:
fighter
feather
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от myhata II »

fighter написа:
myhata II написа:
feather написа:Аз не пия, не съм интелигентен, еле пък почтен и в мен не дреме убиец. Щеше ми се в някои хора да дремеха повече самоубийци обаче, та да избавят света от гостуването си, ама явно яденето на пържоли и кюфтета е по-важно от всякакви други духовни потребности. Така че ще пропусна това забавление, както пропуснах гледането на българска телевизия. (Да дойдеш в Канада и да гледаш българска телевизия...Баси!) |(
боец, какво забавно намери в прословутата канадска телевизия ?

дай примери за предавания

чакам !
Сложи си очилата, Майна :rofl:
fighter
feather
опссс
сори майна ! |( :tmi: 8) ;) :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор