Vip Brother,,2015,

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
axinia59
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Юли 02, 2015 1:24 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Vip Brother,,2015,

Мнение от axinia59 »

гледате ли ,, Vip Brother,,2015,, в Канада? :party:
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от the_coach »

axinia59 написа:гледате ли ,, Vip Brother,,2015,, в Канада? :party:
No, this is BS.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от Koko »

axinia59 написа:гледате ли ,, Vip Brother,,2015,, в Канада? :party:
Не, стига ми от време на време да гледам он-лайн централните Бг новини.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
axinia59
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Юли 02, 2015 1:24 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от axinia59 »

Е-е-е!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от Koko »

axinia59 написа:Е-е-е!
На теб харесва ли ти?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
axinia59
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Юли 02, 2015 1:24 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от axinia59 »

не,изобщо.затова ви питам какво ще кажете вие .тази вечер се разочаровах от типичната българска простотия и арогантност ,от злобата ,завистта и неуважението м/у хората.лошото е ,че повечето млади хора го гледат и го харесват , а аз не мога да повярвам ,че хора градили кариера и имидж толкова години могат да са толкова дребнави ,егоисти и нарциси...
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от optics »

Четейки коментарите в дир-беге повечето хора са над нивото на брадър предаванията в България които вървят едно след друго. Аз лично съм гледал части от първия (навремето) и после малко от онова дето бяха Денис Родман, Деян Донков (пияница) и Радина. То всъщност това е основното което се вижда в тия шоута - как от 20 човека, 19 са пияници.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от Koko »

axinia59 написа:не,изобщо.затова ви питам какво ще кажете вие .тази вечер се разочаровах от типичната българска простотия и арогантност ,от злобата ,завистта и неуважението м/у хората.лошото е ,че повечето млади хора го гледат и го харесват , а аз не мога да повярвам ,че хора градили кариера и имидж толкова години могат да са толкова дребнави ,егоисти и нарциси...
Значи ако случайно ме хване носталия, то 5-10 минути Биг Брадър ще са достатъчни за да ми мине? То не че простотията и арогантноста са нещо ново, но май наистина облъчването по телевизията е достигнало твърде големи размери.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от yahoo »

optics написа:Четейки коментарите в дир-беге повечето хора са над нивото на брадър предаванията в България които вървят едно след друго. Аз лично съм гледал части от първия (навремето) и после малко от онова дето бяха Денис Родман, Деян Донков (пияница) и Радина. То всъщност това е основното което се вижда в тия шоута - как от 20 човека, 19 са пияници.
Същото забелязвам и във "Фермата" което върви в момента по bTV. Само че това не са представителна извадка на българи от България, а са внимателно подбирани екземпляри от които ще се очаква да създават всякакви конфликти за да се поддържа интереса задълго. В случая са полицай, военен, затворник, мюсулманин, стриптизьор, гей, рускиня и разни други.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от jovani »

Аз никога не съм гледал Българска телевизия в Канада, и последното което бих гледал са подобни шоута; всъщност аз почти никаква телевизия не гледам, гледам филми когато ми остане време, дори за сериали нямам време и нерви (гледал съм някои нови и кратки сериали по Нетфликс, да кажем 2-3, за повече не бих имал сили).

За тези, които са се запътили към Канада препоръчвам да гледат "Драгънс ден", сигурно го има по тубата, за да видят алчност, отчаяние, високомерие, егоизъм и нарцисизъм и други подобни човешки качества, които (ах) са същите като в България, наместо да си губят времето да гледат български безмислици (само човек, който не знае какво да прави с времето си би го инвестирал по подобен начин, поне според мен).

От Канадското "шоу" един кандидат-имигрант поне може да научи нещо и то е как се водят преговори от позицията на слаба страна, което е възможно да донесе някакви ползи (но не е сигурно).
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от optics »

Не почти. Аз никога не съм давал пари за телевизия в Канада.
Като ида на хотел, прещраквам каналите и се убеждавам отново колко е добре, че в къщи нямам тв абонамент.
За феновете на подобни шоута - кел файда да се гледа директно. Ако е изтеглено офлайн, има голямото предимство че рекламите вече са махнати, а дори и да не са - може да ги прескачаш - както и цели пасажи където примерно си говорят персонажи дето не са ти интересни. На тоя принцип съм гледал първата българска "Къртицата" като постигах "компресия" минимум 2 пъти а в определени случаи дор до 5 пъти.
А, чакай бе - то Донков беше точно в къртицата, не беше брадър.

Имаше един сървайвър където сред участниците беше Иван Кристоф - човека паяк - наше момче от Торонто, ходил съм у тях преди да се прибере към България, обаче другите участници го бастисаха още първите дни.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от yahoo »

Във всяко нещо можем да открием някаква полза. Брадъра ми идва малко прекалено, но от Фермата виждам и другата страна на хора от всякакви други категории с които иначе никога не бих общувал и опознал както ми е интересно и да се запозная как са живели хората преди 100г. Всичко това ми помага да оценя по-добре тези които познавам, а също и напредъка постигнат през последните 100г. с всичките му плюсове и минуси.

Директно или отместено с часовата разлика и аз не мога да го гледам основно заради невъзможност да се прескачат рекламите и безинтересните моменти. Нетера ме устройва напълно да гледам на запис всички основни предавания когато ми е удобно и без реклами.

Това, че нямало какво качествено да се гледа по българската телевизия не е вярно. Откривам изключителни неща сега и от последните години, които не са за пропускане като например Дансинг Старс, България търси таланти, Мюзик Айдъл, Детската Евровизия...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от ablood »

Във YouTube може да намерите компресирано най-същественото от всичките 6 сезона на Lost в 8 минути.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от optics »

ablood написа:Във YouTube може да намерите компресирано най-същественото от всичките 6 сезона на Lost в 8 минути.
ахаха, това не го знаех, но има едно дето всички викат "What?"
https://www.youtube.com/watch?v=GcatQSyRK6c"
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
axinia59
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Юли 02, 2015 1:24 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Vip Brother,,2015,

Мнение от axinia59 »

за сега смятам,че ,, х фактор,, е най- интересен, както и ,,шоуто на слави,, си запази авторитета
Публикувай отговор