Въпрос за Радио Светлина

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
legioner
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Окт 17, 2014 3:37 pm

Въпрос за Радио Светлина

Мнение от legioner »

Скоро намерих това българско радио Светлина > http://www.radiosvetlina.com/"
Чудех се дали има фенове на това радио тук?
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от analgin »

Това "радио" коя секта обслужва?
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от optics »

analgin, благодарение на тебе за заинтригувах, цъкнах и като видях, възкликнах "О, божеее !!!"
:lol: :lol: :lol:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от analgin »

“И Бог каза: Да бъде светлина. И стана светлина”. Битие 1:3
5kov
Мнения: 122
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 8:55 am

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от 5kov »

Легионер, в темата " Български взаимотношения в Канада " казаш, че една от големите български общности в Канада била тази на адвентистите, сега , няколко месеца по-късно представяш тяхното радио. Защо не си напишеш направо - аз им симпатизирам на тези хора или аз съм част от тях, споделям тяхната вяра, или не ми харесват, или нещо друго, но открито заеми позиция. Няма смисъл от завоалирани въпроси. всеки си има право на позиция, както и всеки има право да се съгласи с тази позиция или да опонира.
„Вроденият порок на капитализма е неравното разпределение на благата. Вродената добродетел на социализма е равното разпределение на лишенията.” Уинстън Чърчил
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от analgin »

Следващата му стъпка е да започне да изпраща покани за "братска закуска".
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от the_coach »

Аз пък харесвам ей този проповедник :rock:
https://www.youtube.com/watch?v=x2WK_eWihdU"
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от Bistra »

fighter написа:Аз пък харесвам ей този проповедник :rock:
https://www.youtube.com/watch?v=x2WK_eWihdU"
Готин филм! :y:
Такаа, сега аз понеже аналгин, хинин, валиум и всякакви таквиз амфетамини и 'апове не виждам и не употребявам закъснях да се включа. :rock:
О, Братко!... :angel: Аз съм самата Cветлина - да се представя сестра Тринити от "Свидетелите на предпоследния ден".
Ние сме амиши, ама ти няма да се плашиш, споделяме единни ценности. Можем да организираме един турнир по Пинг-Понг между нашите и вашите и да попеем псалми. Мир вам! :l:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Люта чушка ®
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 11:18 pm
Местоположение: под лилията

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от Люта чушка ® »

fighter написа:Аз пък харесвам ей този проповедник :rock:
https://www.youtube.com/watch?v=x2WK_eWihdU"
... и Джералд Бътлър в Machine Gun Preacher, като сме тръгнали в тая посока! Hallelujah!
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки...
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от the_coach »

Има още един - Най-великият!
Най-добрата приказка, създавана някога, за борбата между тъмната и светлата страна.
https://www.youtube.com/watch?v=wIr1fjjjFQQ"
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от Bistra »

Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от Marto »

optics написа:analgin, благодарение на тебе за заинтригувах, цъкнах и като видях, възкликнах "О, божеее !!!"
:lol: :lol: :lol:
Аз заради това няма да цъкам. Страх ме е и аз да им приема вярата така мигновено.
legioner
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Окт 17, 2014 3:37 pm

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от legioner »

5kov написа:Легионер, в темата " Български взаимотношения в Канада " казаш, че една от големите български общности в Канада била тази на адвентистите, сега , няколко месеца по-късно представяш тяхното радио. Защо не си напишеш направо - аз им симпатизирам на тези хора или аз съм част от тях, споделям тяхната вяра, или не ми харесват, или нещо друго, но открито заеми позиция. Няма смисъл от завоалирани въпроси. всеки си има право на позиция, както и всеки има право да се съгласи с тази позиция или да опонира.
Аз не знаех че това е адвентискто радио. Никъде на сайта не пише че е, Но изглежда ти си запознат. Aко си адвентист, може ли да те попитам някои неща? Любопитно ми е за вашата култура. :)
5kov
Мнения: 122
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 8:55 am

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от 5kov »

Легионер, не съм адвентист. Това не ми пречи да ползвам интернет. Едно малко проучване показва, че преобладаващата част от участниците в програмата на това радио, са от адвентната църква. Няма значение, че на сайта им това не е упоменато.
„Вроденият порок на капитализма е неравното разпределение на благата. Вродената добродетел на социализма е равното разпределение на лишенията.” Уинстън Чърчил
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Въпрос за Радио Светлина

Мнение от analgin »

legioner написа:Аз не знаех че това е адвентискто радио...
Дано да си вярваш, защото едвали някой друг би ти повярвал. Изпълнил си и заръката на пастора, да се опиташ да ни дадеш от вашата "Светлина", нека спрем до тук и всеки сам да направи своят личен избор.
Щеше да е коректно от твоя страна ако беше преупредил, че членството във вашата общост е свързано и със заплащане на не малък % от личните доходи в полза на пастора.
Заключено