Поздрави от Мадрид

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от newcomer »

8 март.интернационалния празник на жената
https://www.youtube.com/watch?v=2jb0Bu7kAYg"
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от newcomer »

честит дядо коледа
https://www.youtube.com/watch?v=2FihFxMWQI8"
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от Bistra »

newcomer написа:ети официалния източник за месец декември 2013
https://www.youtube.com/watch?v=OY8-6RwDMOU"
няма лъжа ,няма измама
сичко се вижда с невъоръжено око
Това и аз мога да го потвърдя. Миналата година пътувахме до Бромонт 2.5 часа. Пътят нормално се взима за около час. Безмалко да изпуснем вечерята и купона.
Дай, Боже, и тази година да е така, щото имаме резервация за допълнителна нощувка и планираме романтичен уикенд на ски! ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от yahoo »

newcomer написа:ети официалния източник за месец декември 2013
https://www.youtube.com/watch?v=OY8-6RwDMOU"
няма лъжа ,няма измама
сичко се вижда с невъоръжено око
Ама вие всички май по диагонал четете какво се пише. Това е станало на "Dec 21, 2013", т.е. по нормалното му време за по-голям сняг през втората половина на декември. Ако няма да има повод за палене на камината по Коледа е по-добре да наемем нещо по-насевер :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от IRA »

newcomer написа:честит дядо коледа
https://www.youtube.com/watch?v=2FihFxMWQI8"
А тази беше най ужасната буря за мен. Много бързо трупаше. На 26 декемжри се върнах от Доминиканската република и на 27 бях на работа, по едно време мислех,че няма да мога да откопая колата и ще спя в офиса :)
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Nagual
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Ное 30, 2014 3:09 pm

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от Nagual »

:y:
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от davidT »

yahoo написа: Ама вие всички май по диагонал четете какво се пише. Това е станало на "Dec 21, 2013",
На
Изображение

Интересното тук е, че снимката обхваща един период, в който аз за разлика от теб, си пускам климатика да ОХЛАЖДА :D
Разкарвам се по гъси гащи и си пия ракията на двора с пресно набраните ранни домати ,100% био продукция.Върнал съм се от първото море,където с наслада съм се любувал на гледката млади красиви жени с напращели цици колкото твоята глава :D

Докато ти,в същия този времеви период,но в различна географска ширина, може да караш сноуборд по улиците,да гледаш дебели и грозни болни прасета/жени/ и да идеш да си купиш GMO храна,която даже не я и знаеш какво точно GMO е,понеже е забранено да се пише на етикетите.Премръзнал,се връщаш в къщи,където сутринта си ровил 30мин. сняг за да се качиш на колата,и включваш климатика в режим "ОТОПЛЕНИЕ" :D

Ето това са разликите,който искам да покажа на тоя испански амиго :D
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от yahoo »

davidT написа:
yahoo написа: Ама вие всички май по диагонал четете какво се пише. Това е станало на "Dec 21, 2013",
И ти си от диагонално четящите. Спора се завъртя кога започва снега и студа в Монреал, а не кога свършва. Останалото в поста ти няма нужда от коментар защото изобщо не се отнася за мен.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от myhata II »

yahoo написа:
davidT написа:
yahoo написа: Ама вие всички май по диагонал четете какво се пише. Това е станало на "Dec 21, 2013",
И ти си от диагонално четящите. Спора се завъртя кога започва снега и студа в Монреал, а не кога свършва. Останалото в поста ти няма нужда от коментар защото изобщо не се отнася за мен.
btw пристигна ли телефона най накрая ? ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от Bistra »

myhata II написа: btw пристигна ли телефона най накрая ? ;)
Ходещ телефон? Побърка се с тия айфони! :rofl: Те не дишат, нито пък имат тупкащо сърце. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от myhata II »

Bistra написа:
myhata II написа: btw пристигна ли телефона най накрая ? ;)
Ходещ телефон? Побърка се с тия айфони! :rofl: Те не дишат, нито пък имат тупкащо сърце. ;)
Ще цитирам наш съфорумник от БК :
"лузърите не могат да си го позволят", избирай моргидж или айфон скъпа ! :lol: :rofl:
Иначе много поздрави на бай Киро и гледай да избягваш чичо Том :lol: ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Ще цитирам наш съфорумник от БК :
"лузърите не могат да си го позволят", избирай моргидж или айфон скъпа ! :lol: :rofl:
Иначе много поздрави на бай Киро и гледай да избягваш чичо Том :lol: ;)
Е, именно де! Сменяш модел след модела и живееш под моста. :rofl:
Аз мобилни телефони почти не ползвам. Изнервят ме. ;)
Кой е бай Киро? :^)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от Kpetrov »

yahoo написа:
Kpetrov написа:Хайде, хайде...
Сняг
2009 - Q4 62.80 cm
2010 - Q1 96.20 cm
.......

Temp 2013 Dec
Mean Max, Mean Min, Mean
-4.7 -12.0 -8.4
Не съм Бистра например за да се съгласявам на доверие с такива цифри. Дай ми официален източник за Монреал където по дати да е дадена статистика за снега. Средното за Q4 може да се е образувало от големия сняг падащ от средата на декември до края на годината. Аз твърдя, че в началото на декември снега е повече изключение за Монреал, а сняг през ноември както тази година е още по-голямо изключение.
http://montreal.weatherstats.ca
climate.weather.gc.ca - Monthly Data Report for 2013
Не твърдим, че ни зарива още от началото на Декември, а че ни зарива по принцип. За средните температури също няма какво да се коментира.
Отвори втория линк - три месеца средна максимална температура -4, пет месеца средна температура под нулата. Средните минимални няма какво да ги коментираме. Сняг 250см.
Крайбрежието на Бритиш Колумбия е друго. Там се живее.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от pumpy »

Доколкото виждам мнението на Rall би било най-полезно в случая. Тези с доматите, ракията, бунгалата и омразата към природата няма защо да коментират. Просто не са добър модел за асоциация за пусналия темата :) Нищо лично, хората са различни.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Поздрави от Мадрид

Мнение от yahoo »

Kpetrov написа:...
Аз пък например от тази статистика виждам че нормалната средна температура за Монреал под нулата е само 4 месеца:

http://www.yr.no/place/Canada/Quebec/Mo ... stics.html"
yahoo написа:И коя е тази зима която е започвала сериозно преди средата на декември в Монреал???
Въпроса ми очевидно беше риторичен с точно зададен период от време и място за които ми е твърдението, но ти реши че трябва да го оспориш без досега да си ми дал факти за първата половина на декември. Дори и да е падал сняг преди средата на декември той не се е задържал, както и температурите през този период съвсем не са каквито са през зимата. За каква зима тогава говорим през ноември и до средата на декември?
Публикувай отговор