Refusal Letter – обжалване

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Добър вечер

Искам и аз да кажа нещо по тематата.
Момчето Волф не е поставен човек на ДК Лигъл практис. Момчето ми е приятел. Съчуствам на хората с отказаните визи защото аз знам как и какво претърпях по моя път към Канада.
По въпроса за фирмата ще кажа че всичко с Деси беше ОК но не и с друга фирма. Много време отне да се окомплектоват правилните докуенти и всичко беше все уж за последно и пращаме докунентите към Букурещ. Проблема при мен беше след като пристигнах в Риджаина. Има тема описана подробно. Потърсих съдействие и от двете фирми но такова не ми беше оказано. Деси ми каза че ако се стигне до съд ще ми съдейства. И че има вероятност ако подам сигнал до съответните служби може да ми прекратят работното разрешително. Аз си проверих много преди да полуача тази информация от Деси. И си потърсих правата по всички възможни начини и правила.
След което имаше среща организирана от службите по емиграция след която аз си потърсих правата. Не беше лесно но успях да си сменя работното разрешително минах процедурата и вече съм на етап процедура за пр карти. Това е от мен. Не защитавам никого и не обвинявам никого.
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от никой »

Темата я бях приключил преди wolf да напише захаросания разказ.Обаче му се извинявам за това че го нарекоах нереален.За безплатните истории няма как да му се вярва.Нищо лично.Пак казвам че всеки си има инфо и мение да си прецени сам.Дъвченето на едно и също и примерите за радомирски ярета не са за мен |-) .Казах че за мен ДК са некоректни от косвен опит с тях защото други фирми са много по-ясни и не стрелят по звездите.
100% съчувствам на МССН и семействта за които той каза.Най-вече за това че имало и вдовица пострадала.Ако аз бях на мястото на ДК щеше да ми е леко кофти и да направя нещо ама разни хора,разни идеалиКоефицента им на успеваемост е леко нисък все пак. Успех на тебе Финикс Аризона браво че си се оправил :y: :y: :y:
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Благодаря ;)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от balbi »

pumpy написа:
MSSN написа: Значи ние клиентите от БГ сме второ качество, така ли?


Със сигурност умееш доста добре да лъжеш. Оказва се, че с измама могат да се правят пари навсякъде по света. Дано ги харчиш със здраве тези пари - нашите пари, които ги събирахме лишавайки нас си и децата си!

П.С. Научи се също и да пишеш грамотно. Май нещо не ти е ясен пълният и краткият член в българския език.
Не, клиентите от България не са второ качество, но имат нереални очаквания.....и това е подтвърдено от десетки хора с бизнес в Канада, които се опитват да направят нещо за сънародниците си от България или прясно дошлите тук.
Погледни точка 9 от изброените: ако тази точка я има в договора, който си подписал не виждам къде е измамата.
Разбира се, разбирам разочарованието и цената му. Разбирам и защо, някои не искат да работят със сънародници. Аз лично до сега не съм се парил, всички, с които съм се запознал в Канада и/или във форума са били и са свестни хора, но аз не съм ги избирал, защото са българи или не, а защото имат КАЧЕСТВА, които уважавам.......

Останалото е кал, която не мис е коментире, че да не сбъркам и аз някой член.....
На място казано Пумпи! Не продължавай, че пълните и непълните членове са много важни и лесно се бъркат!
;)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Refusal Letter – обжалване

Мнение от balbi »

tonich написа:Бе тоя ник wolf е поръчков май...
Сигурно е човек на Деси или тя самата се е регистрирала?!
Предполоагам, че и историята е измислена.
Как мислите вие, А? :?:

И моя ник сигурно ще да е поръчков...
Свързах едно семейство с Деси и имам чувството, че са точно недоволните MSSN, но вируална работа - нищо не е сигурно.
Мога да споделя, че Деси си върши работата много добре и изключително професионално. Това, че голяма част от нашенците решават да си препишат квалификации каквито няма това е друга тема... Като питаш българин говори ли английски - отговора е "ПЕРФЕКТНО", друг е въпроса, че на уредено интервю два лафа не могат да вържат...
Големи очаквания независимо от обясненията на Деси...
Ако един ден си отворя фирма като ДК...таксата ще ми е 100К - за толкова нерви не си струва да си мърдаш пръста за 10К...
Деси само да ти кажа, че добре направи, че приключи с тази си дейност!

Поздрави и късмет с новата!

С тоя поръчков ник съм се внедрил преди има няма 10 години тука... Скрита лимонка ;)
Публикувай отговор