WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от Guinness »

newcomer написа:ко стаа в прерията.да не ви замръзна интернета.никой нищо не обажда
http://www.theweathernetwork.com/weathe ... wan/regina"
Каквo замръзване,той направо си е събрал куфарите и кабелите и се е изнесъл на топло :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Изображение
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от 7George »

Не го мислете, той Финикса е в кухнята, на топло. Пък и от някакви си -5 да се уплаши...
Embrace your climate change!
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Guinness написа:
newcomer написа:ко стаа в прерията.да не ви замръзна интернета.никой нищо не обажда
http://www.theweathernetwork.com/weathe ... wan/regina"
Каквo замръзване,той направо си е събрал куфарите и кабелите и се е изнесъл на топло :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Е има време и това ще стане е не сега но след време ще го направя 100%. Не обичам зима а още повече 6-7 месеца. Сега ще ме упрекнат пак че се оплаквам и защо съм избрал Канада. ;)

Да в кухнята е топло. Оборудвал съм се със ски маска ски панталон-35, зимни ботуши за -40с,
ръкавици. В казармата бях гранична полиция в гр. Кюстендил 1997г. и тук съм в пълно бойно снаряжение. От главта до петите само ми липсва автомата хахахахах. :D
Когато тръгна да се местя от Риджаина първо във форума ще пиша обещавам
Лека вечер и лека седмица за работещите :D
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от lonly wolf »

PHOENIX ARIZONA написа:
Guinness написа:
newcomer написа:ко стаа в прерията.да не ви замръзна интернета.никой нищо не обажда
http://www.theweathernetwork.com/weathe ... wan/regina"
Каквo замръзване,той направо си е събрал куфарите и кабелите и се е изнесъл на топло :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Е има време и това ще стане е не сега но след време ще го направя 100%. Не обичам зима а още повече 6-7 месеца. Сега ще ме упрекнат пак че се оплаквам и защо съм избрал Канада. ;)

Да в кухнята е топло. Оборудвал съм се със ски маска ски панталон-35, зимни ботуши за -40с,
ръкавици. В казармата бях гранична полиция в гр. Кюстендил 1997г. и тук съм в пълно бойно снаряжение. От главта до петите само ми липсва автомата хахахахах. :D
Когато тръгна да се местя от Риджаина първо във форума ще пиша обещавам
Лека вечер и лека седмица за работещите :D
Нашия,като те чета кви дрехи си накупил и за кви температури се стягаш, бая ти се зачудих на акъла как си дал 7000 USD за да бичиш и да живееш в тоя меко казано ужасeн климат.Навремето бащицата Сталин безплатно е организирал екскурзии на едни хорица към подобни места,с безсрочни договори.Сега тия нещастници сигурно биха се обърнали в гроба като прочетат как си плащат хората кат попове за да живеят в такъв ужас.Иначе успех ти желая от сърце сънароднико :handshake: :y:
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

lonly wolf написа:
PHOENIX ARIZONA написа:
Guinness написа:
newcomer написа:ко стаа в прерията.да не ви замръзна интернета.никой нищо не обажда
http://www.theweathernetwork.com/weathe ... wan/regina"
Каквo замръзване,той направо си е събрал куфарите и кабелите и се е изнесъл на топло :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Е има време и това ще стане е не сега но след време ще го направя 100%. Не обичам зима а още повече 6-7 месеца. Сега ще ме упрекнат пак че се оплаквам и защо съм избрал Канада. ;)

Да в кухнята е топло. Оборудвал съм се със ски маска ски панталон-35, зимни ботуши за -40с,
ръкавици. В казармата бях гранична полиция в гр. Кюстендил 1997г. и тук съм в пълно бойно снаряжение. От главта до петите само ми липсва автомата хахахахах. :D
Когато тръгна да се местя от Риджаина първо във форума ще пиша обещавам
Лека вечер и лека седмица за работещите :D
Нашия,като те чета кви дрехи си накупил и за кви температури се стягаш, бая ти се зачудих на акъла как си дал 7000 USD за да бичиш и да живееш в тоя меко казано ужасeн климат.Навремето бащицата Сталин безплатно е организирал екскурзии на едни хорица към подобни места,с безсрочни договори.Сега тия нещастници сигурно биха се обърнали в гроба като прочетат как си плащат хората кат попове за да живеят в такъв ужас.Иначе успех ти желая от сърце сънароднико :handshake: :y:
Много ти благодаря за пожеланието сънароднико
Да така е прав си но за мен беше важно да опитам и да следвам мечтата ми. Да работя( не като готвач това беше само заради това да съм легално в Канада), да се развивам и да дам добро бъдеще на моя син. Може и да не съм направил правилния избор може и да не успея да постигна нищо в Канада но ще съм опитал за мен това е по важно. Да на 35г. знам че много ще ми кажат брат закъснял си с 15-20г за тази авантюра и аз съм съгласен 100% но ако не опитам никога няма да разбера дали ще успея да постигна това за което мечтая. Ако бях в позиция да избирам за нищо на света не бих дошъл в Риджаина но моя път беше само така 7000$ работно разрешително само за фирмата за коато работя без право на допълнителна легална работа.Едно е да ти казват че всичко ще бъде наред не мисли тези10:50$ на час , всичко е супер но деиствителноста е съвсем различна сам съм си виновен че съм толкова доверчив на хора за които аз съм пореднта броика 7000$

Но знаеш ли аз гледам само напред не на зад. Каквото било било. Нали знаеш бои и е.... не се връща. Та така и аз мисля за това какво ще бъде живот и здраве а не за ситуацията в която съм в момената.Ще си търся пътя да се оправя сам и ще си търся правата по всички възможни начини.
Благодаря ти за положителното пожелание
Лека вечер
umeiko
Мнения: 466
Регистриран на: Чет Авг 09, 2012 8:52 pm

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от umeiko »

Пич, от опит ти говоря, тия 5г мъка по канадските земи за нула време ще минат, след което можеш да се поблъскаш още толкова по канадските ливади но вече като нормален гражданин, а може и да зачезнеш към щата Калифорния, където съм аз в момента :)
Ша ти кажа, като погледна назад, струваше си мъката, за да съм в момента в най спокойното местенце в УСА-то. Ненапразно ората напускат НюЙорк за да дойдат тука да изкарат старините си, а и некоя нормално заплатена работица да почнат, както са направили 90% от моите колеги. :party:
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от newcomer »

леле Танче гледай тук
http://sinoptik.bg/regina-canada-106119109/10-days"
какво ви чака слесващите дни , дет се вика още декември не е започнал.представям си до май какво ще се случи
взехте ли си билети за обратно в лондон
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от lonly wolf »

newcomer написа:леле Танче гледай тук
http://sinoptik.bg/regina-canada-106119109/10-days"
какво ви чака слесващите дни , дет се вика още декември не е започнал.представям си до май какво ще се случи
взехте ли си билети за обратно в лондон
Баси мамата, като гледам в събота там ще е идеално за пикник сред природата :lol: -26макс-36мин ?!?!? :( замръзнаха ми ташаците само като го прочетох тва камо ли да го изпитатам на гърба си :fubar:Днес тука при мене е +12гр навън и пак ми е студено камо ли да съм на -26 баси и кошмара...
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от newcomer »

имай напредвид ,че тези температури са обявени без да е отчетен фактора вятър.
с вятъра усещането ще като при -50
софия,софия,мой малък лондон,тра ла ла .... :D

лонли кажи ми какъв човек трябва са си за да замениш лондон с температури през зимата +10 със саскачуан на -50
ей на това се чудя,може би авантюрист,но и това ми се струва много меко казано
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от Bistra »

Аре, стига! Не си оригинален. То бива, бива, ама теб прекалено те сърби, май, май?! :fubar:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от Rall »

lonly wolf написа: Баси мамата, като гледам в събота там ще е идеално за пикник сред природата :lol: -26макс-36мин ?!?!? :( замръзнаха ми ташаците само като го прочетох тва камо ли да го изпитатам на гърба си :fubar:Днес тука при мене е +12гр навън и пак ми е студено камо ли да съм на -26 баси и кошмара...
Те това е мъжка приказка! Достойна и за ник-а и за аватара ти! Хвала на такива юнаци... :rofl: :rofl:
Dead Eyes See No Future
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от newcomer »

Bistra написа:Аре, стига! Не си оригинален. То бива, бива, ама теб прекалено те сърби, май, май?! :fubar:
не търся никаква оригиналност още по вече нямам никакви претенции да съм оригинален.
просто не престава да ме учудва какви са мотивите да се преместиш от центъра на цивилизацията в някаква затънтена селска провинция на оня край на света.
просто съм учуден и учудването ми ме подтиква към нескрито любопитство,но държа да подчертая,че то е от най добри чувства.
и в този ред на мисли ми идва въпроса ,ако ти е омръзнало да живееш в големия и забързан град и искаш да си потърсиш по спокойно место за живот нима в уредена англия няма такива места с малки населени селца и градчета в графствата съсекс,йоркшир или кент
стоя си и си мисля :?:
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от lonly wolf »

newcomer написа:имай напредвид ,че тези температури са обявени без да е отчетен фактора вятър.
с вятъра усещането ще като при -50
софия,софия,мой малък лондон,тра ла ла .... :D

лонли кажи ми какъв човек трябва са си за да замениш лондон с температури през зимата +10 със саскачуан на -50
ей на това се чудя,може би авантюрист,но и това ми се струва много меко казано
Ми кво да ти кажа...отдавна в Карлуково няма места и много откачалки обикалят на свобода ама кво ти пука...секи си носи кръста.Тва Саскачуан да не някво ескимоско селища или индианци живеят там,така ми звучи по името.
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от lonly wolf »

Rall написа:
lonly wolf написа: Баси мамата, като гледам в събота там ще е идеално за пикник сред природата :lol: -26макс-36мин ?!?!? :( замръзнаха ми ташаците само като го прочетох тва камо ли да го изпитатам на гърба си :fubar:Днес тука при мене е +12гр навън и пак ми е студено камо ли да съм на -26 баси и кошмара...
Те това е мъжка приказка! Достойна и за ник-а и за аватара ти! Хвала на такива юнаци... :rofl: :rofl:
Мдаа, още един нахапан от канадското куче,тебе кой те пусна от коневръза ?!? Не се бъркай в мъжките мохабети момко,айде ставай че почна "Сънчо"
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от Rall »

lonly wolf написа:... Не се бъркай в мъжките мохабети...
:rofl: Така де, не се бъркам, тука с едни льохмани със замръзнали орехчета се бъзикам... :D
Dead Eyes See No Future
Публикувай отговор