WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от lonly wolf »

pumpy написа:Ама знаете ли какво е по главната на Долно Уйно със заплата от 2000 евра, а ?????
Пък и теи так в Ъйното не знаят как ги изкарвам тези 2000 евра, щото аз мога да си им приказвам каквото си искам. Брат ми беше години наред студент в Инсбрук и представи си зимната ваканция работеше в едно хотелче за 10.50 на час, но и той не беше имигрант, а студент.
А и студа в Австрия е по-топъл от студа в Канада. И плажовете не Гърция са по-топли и по-евтини и по-близо от плажовете на Мексико и Куба. И изобщо гроздето е особено кисело, когато е високо....
Някои никога няма да ги разберат тези неща
Пич кво кисело грозде те гони тебе бе ?Ела ми на гости ще ти дам адрес и телефон и ще видиш как ги изкарвам тия 2 000 евро.Бах мааму само в Канада ли сте "успелите" българи бе? Другите кво сме за вас лош матриал ли ?!? Смешник.....
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от myhata II »

Той не може да дойде,на контракт е със щатските затвори,ако реши да излезне за повече от 20 дни ще му изстине местото там :lol:
Все повече се чудя кое е по добре "киселото грозде" или "баницата със сирене" ? ;) :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от agent Ozo »

Бре, Вълкът намерил лапачка, позагладил косъма и започна да се зъби на целия свят и да се перчи колко е голям. А само преди годинка беше по-тих от водата и по-нисък от тревата и се кълнеше в любов на всеки срещнат.
Само че тогава нямаше лапачка и джобът му беше празен тъй като кризата му "е*ала мамата" и "пръснал много пари по к**ви" и за "нов апартамент". И се кръстеше и се молеше дано да стане номера с работата във въпросният австрийски курорт.

Е, както се вижда работата станала. Поздравления за Вълка! Лапай, Вълчо и се надувай докато имаш възможност. Че утре може и да те натирят от Австрията и да се окажеш отново с празен джоб.
А ние...ние ще се пукаме от завист през това време. За да ти доставим удоволствие.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от pumpy »

lonly wolf написа: Пич кво кисело грозде те гони тебе бе ?Ела ми на гости ще ти дам адрес и телефон и ще видиш как ги изкарвам тия 2 000 евро.Бах мааму само в Канада ли сте "успелите" българи бе? Другите кво сме за вас лош матриал ли ?!? Смешник.....
Е те това изказване ако не е от лош материал, аз не знам кое може да е .....
Аватар
domino
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 1:27 pm
Местоположение: Toronto

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от domino »

lonly wolf написа:
.........

Че си тъп, тъп си,еваллата че си го признаваш,ами като има балабурници като тебе да ми дават бакшиши що да не им ям парите :rofl:
Еее Вълчо, не така със зъбите, че другия път няма да ти дадем бакшиш! :)
Последно промяна от domino на Нед Дек 08, 2013 3:32 pm, променено общо 2 пъти.
”Do not be wise in your own ieyes”
Solomon the son of David, king of Israel
и кинг на пра, пра,...пра дядото на Пумпи,
внук на Леон
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от Rall »

lonly wolf написа:...и съм на 3 часа от БГ!!! ...
:D Е те т'ва е сериозен недостстък на Европата! :D
Dead Eyes See No Future
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от myhata II »

agent Ozo написа:Бре, Вълкът намерил лапачка, позагладил косъма и започна да се зъби на целия свят и да се перчи колко е голям. А само преди годинка беше по-тих от водата и по-нисък от тревата и се кълнеше в любов на всеки срещнат.
Само че тогава нямаше лапачка и джобът му беше празен тъй като кризата му "е*ала мамата" и "пръснал много пари по к**ви" и за "нов апартамент". И се кръстеше и се молеше дано да стане номера с работата във въпросният австрийски курорт.

Е, както се вижда работата станала. Поздравления за Вълка! Лапай, Вълчо и се надувай докато имаш възможност. Че утре може и да те натирят от Австрията и да се окажеш отново с празен джоб.
А ние...ние ще се пукаме от завист през това време. За да ти доставим удоволствие.
Бай Линко,много завист и злоба лъха от тоя пост бре,човек ще си каже тоя ша да е някаква вещица която яко кълне.......
Съвет от мен,карай я по кротко бе човек! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от agent Ozo »

Моето е сарказъм, Мух. Злобата прозира във всеки един твой пост, защото те е яд, че хората са щастливи там където са, а ти не си. Защото болшинството от хората тук постигат целите и мечтите си, а ти си останал където си бил, че и по назад. И докато другите учат, развиват се и споделят успехите си, ти можеш да се хвалиш единствено с белезниците в чекмеджето, радиаторите във всяка стая на квартирата и въображаемите наследствени имоти.
Да не говорим колко си смешен и жалък като започнеш да се дръвчиш и опонираш на смазващо превъзхождащи те по ум и интелект съфорумници и то в техните професионални сфери.

Желая ти успех в опитите да убедиш жената до теб (ако и тя не е измислица), че в България е по-добре та дано се навие да се приберете. Тук хептен ще се повредиш, както и батето вече те предупреди.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от myhata II »

agent Ozo написа:Моето е сарказъм, Мух. Злобата прозира във всеки един твой пост, защото те е яд, че хората са щастливи там където са, а ти не си. Защото болшинството от хората тук постигат целите и мечтите си, а ти си останал където си бил, че и по назад. И докато другите учат, развиват се и споделят успехите си, ти можеш да се хвалиш единствено с белезниците в чекмеджето, радиаторите във всяка стая на квартирата и въображаемите наследствени имоти.
Да не говорим колко си смешен и жалък като започнеш да се дръвчиш и опонираш на смазващо превъзхождащи те по ум и интелект съфорумници и то в техните професионални сфери.

Желая ти успех в опитите да убедиш жената до теб (ако и тя не е измислица), че в България е по-добре та дано се навие да се приберете. Тук хептен ще се повредиш, както и батето вече те предупреди.
Уфф,още злоба и назидателно отношение.... :tmi:
Не знаех че батето Ти,вече е средство за мерило ... :D :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
PHOENIX ARIZONA
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Май 31, 2010 2:23 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria> Ottawa

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от PHOENIX ARIZONA »

Пичове и момичета :D :D :D друго ми е на езика ама :tmi:

Няма смисъл от това мерене на п....и .Всеки има право да се опита да постигне това което смята за правилно и това за което мечтае. Не е хубаво да се обижда ме все пак сме нормални хора на нормална възраст и сме Българи. Как другите общости където и да се намират си помагат и подкрепят а при нас обратното.
Аз също не знам дали съм взел правилнто решение но за момента усещам и поемам само негативи от тази моя
мечта да замина за Канада надявам се това да се промени за напред от мен каквото зависи аз го правя. Пожелавам на всеки един да постигне това за което мечтае. Без значение от къде е от София или от Долно Уино и без значение къде се намира Канада, Австралия, Австрия и т.н.
Поздрави на всички и лека вечер
Дяко
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от agent Ozo »

Така е, Аризона, напълно си прав. Всеки има право да опита и да избере мястото, където се чувства най-добре.
Някои са го намерили тук, други се връщат обратно, а трети поемат към нови страни и продължават да опитват.
Ама някои от опиталите и разочаровани от разбитите им илюзии в Канда, започват да злобеят срещу останалите, срещу държавата и целия свят. Там е проблема.
Мухич е типичен пример.
Иначе аз с никой (особено пък с него) нищо и никога не си и не съм си мерил. Отдавна съм минал възрастта за тези мераци.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от optics »

Финикс,
мои много отдавнашни приятели, плюеха доста зле отначало в продължение на поне година. Ела да ги видиш сега колко са доволни и как и не помислят за връщане.
Има и такива дето където и да идат все е зле (даже има популярен руски лаф за това).
Но ти не си от тях.

Знам лично следния случай: България - зле..Отиват в САЩ - "зле, в България беше много добре". Връщат се в България - "зле, в САЩ беше много добре". Пак се мъчат за САЩ но не знам докъде е стигнало след това.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от myhata II »

agent Ozo написа:Така е, Аризона, напълно си прав. Всеки има право да опита и да избере мястото, където се чувства най-добре.
Някои са го намерили тук, други се връщат обратно, а трети поемат към нови страни и продължават да опитват.
Ама някои от опиталите и разочаровани от разбитите им илюзии в Канда, започват да злобеят срещу останалите, срещу държавата и целия свят. Там е проблема.
Мухич е типичен пример.
Иначе аз с никой (особено пък с него) нищо и никога не си и не съм си мерил. Отдавна съм минал възрастта за тези мераци.
Нарочно те оставих да си развиеш тезата !
Аз за разлика от теб не те охарактерезирам поради единствената причина че не се пзнаваме и никога не сме се виждали лично !
Следователно всичкия тоя бълвоч излят по мой или по други съфорумци адрес отпада !
Айде сполай ти бай Линко,язък ти за годинките,ужким трябваше да си по мъдър,ама надали !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от agent Ozo »

За личността и характера на човека не се съди по цвета на очите му, Мух, а по думите и делата му. За изминалите години си изръсил толкова глупости и простотии из нета, че изобщо не ми и трябва да ти видя очите за да съм сигурен що за стока си.
Айде продължавай си с излагациите, нямам нито време, нито желание да се занимавам с теб.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: WORK PERMIT TO OPEN WORK PERMIT

Мнение от tonich »

Според мен това е Мухлева, а не Мухлев.
Двамата пишат от един акаунт и тя определено е по-малко неграмотната. ;)
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Публикувай отговор