Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от tanyatais »

Трудно е да намериш правилния човек-факт! Просто съм жена и имам доста приятелки и от трите националнсоти,които така добре си признават в женски разговори след фитнес,или на чаша вино как и какво ще направят за да постигнат заветното от тях -осугурен мъж ,който ще ги издържа ...Жалко,но факт.И при жените и при мъжете има много черни овци ,но за да отсееш плявата от сеното трябва време, опит и отворен мироглед.
Мексико или Куба ви хареса повече?Аз за Хавай най-вече се готвя :)
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от JoroF »

Kan_Tangra написа:Вината, разбира се, винаги е на мъжа. Лошо няма.
Примерът беше защо "оправните" жени предпочитат "смотани" северноамериканци.
Разбира се, това важи основно за рускините. А може би китайки и някои други.
Българките, румънките и полякините са ок. Дори и украинки, молдовки и тн.
Мен законите не ми пречат.
ЗАКОНИТЕ НЕ ТИ ПРЕЧАТ ЗАЩОТО НЕ СИ СЕ СБЛЬСКВАЛ С ТЯХ И ПРАВОСЬДИЕТО В КАНАДА ,КОГАТО ОПИРА ДО ОТНОШЕНИЯ С ЖЕНИ ,ТАКА КАКТО АЗ СЬМ СЕ СБЛЬСКВАЛ.
Пак се правиш на "оборотен" и знаешт ,ама ако ти прочетат урока ,по друг начин ще почнеш да мислиш
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Californian »

tanyatais написа:Трудно е да намериш правилния човек-факт! Просто съм жена и имам доста приятелки и от трите националнсоти,които така добре си признават в женски разговори след фитнес,или на чаша вино как и какво ще направят за да постигнат заветното от тях -осугурен мъж ,който ще ги издържа ...Жалко,но факт.И при жените и при мъжете има много черни овци ,но за да отсееш плявата от сеното трябва време, опит и отворен мироглед.
Мексико или Куба ви хареса повече?Аз за Хавай най-вече се готвя :)
В Куба ще ходя тази година с нашите, че за там не ми трябва виза, за Българските граждани без Канадско гражданство или жителство трябва виза само да ти спомена.
Мексико ми харесва лично на мен. Куба е евтина дестинация също като Мексико в повечето части. Хаваите е класи над Куба и Мексико.
Лично на мен ми харесва Тайланд и Виетнам много и в двете съм изкарвал месеци по работа е смесена с почивка де.
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от tanyatais »

Хавай си е добра дестинация значи :)
Благодаря за отговора.
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Californian »

tanyatais написа:Хавай си е добра дестинация значи :)
Благодаря за отговора.
Без да се обиждаш но защо не разбирам - какво те кефи да ходиш там където всеки може да отиде?
Не те ли кефи да отидеш на места където малко хора отиват или поне не всеки средностатистически човек от америка и канада - и мексико и куба са.....обикновенни, Хаваите са пак така но по-гъзарско обикновенни - всеки средностатистически идиот може там да отиде.
Много можеш да кажеш за човек от местата по които обича да почива. Аз лично ти препоръчвам
Да видиш - Easter Island, надали повече от 100тина Българи са ходили там. Защо не и чаша Чилийско вино в Santiago. Абе бъдете необикновенни бе хора, защо трябва да сте обикновенни. :D
Защо не и Боливия и разходка по Амазонка. Галапагос и езерото Титикака.(Последните две са на границата между обикновенни и необикновенни :rofl: )
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от tanyatais »

О,несъмнено, но те са стартов отскок когато стъпнем в Канада и дойде време за почивки.Все пак света е голям и е хубаво да видиш повече от него. Определено обичаме да пътуваме и да сме по изолирани от хора и тълпи и на слънце. Та, предложенията са интересни и ще бъдат преразгледани. :handshake:
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Bistra »

Californian написа:бъдете необикновенни бе хора, защо трябва да сте обикновенни
Хахаха това ми хареса! Мой приятел държеше на всяка цена да изкачи Килиманджаро. Е, цената беше, че жена му се беше снабдила със специална инсталация да си върши малката нужда без да си събува гащите, защото можело да я ухапе "цеце". За голямата не зная как стоеше въпросът.
Друг пък беше ходил из Албания на автостоп и се изказа, че албанците били много мили хора, въпреки че не разбирали какво им говорел.
Та в тоя ред на мисли...Аз предпочитам да изразявам необикновеността си по други начини. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от pumpy »

Californian написа: Да видиш - Easter Island, надали повече от 100тина Българи са ходили там. ......
Уау, значи аз съм бил на невероятни места, само защото там друг българин със сигурност не е стъпвал. Да ви има критерийте за жени и почивки
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от Kan_Tangra »

JoroF написа:
Kan_Tangra написа:Вината, разбира се, винаги е на мъжа. Лошо няма.
Примерът беше защо "оправните" жени предпочитат "смотани" северноамериканци.
Разбира се, това важи основно за рускините. А може би китайки и някои други.
Българките, румънките и полякините са ок. Дори и украинки, молдовки и тн.
Мен законите не ми пречат.
ЗАКОНИТЕ НЕ ТИ ПРЕЧАТ ЗАЩОТО НЕ СИ СЕ СБЛЬСКВАЛ С ТЯХ И ПРАВОСЬДИЕТО В КАНАДА ,КОГАТО ОПИРА ДО ОТНОШЕНИЯ С ЖЕНИ ,ТАКА КАКТО АЗ СЬМ СЕ СБЛЬСКВАЛ.
Пак се правиш на "оборотен" и знаешт ,ама ако ти прочетат урока ,по друг начин ще почнеш да мислиш
Виж, пич, успокой малко хормоните!
Казал съм го ясно. Чети по-внимателно!
На МЕН не ми пречат. Да, вярно е. До сега не съм се сблъсквал с правосъдието по този въпрос. Точно това и казах.
Май не разбираш български.
Не съм казал "на никого не пречат". Така че няма какво да се чувстваш ощетен и пренебрегнат. Няма нужда от големи букви.

И изобщо не се "правя на оборотен". Намини през монреал и ела лично да ми обясниш някои работи. Не отказвам.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от tanyatais »

pumpy написа:
Californian написа: Да видиш - Easter Island, надали повече от 100тина Българи са ходили там. ......
Уау, значи аз съм бил на невероятни места, само защото там друг българин със сигурност не е стъпвал. Да ви има критерийте за жени и почивки
;)
Нали?
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Колко пъти почивахте на Карибите откакто сте в Канада?

Мнение от yahoo »

Мислех си че само в България все още се впечатляват на подобни американски раздувки, но и тук някой си е намерил слушатели :rofl:
Публикувай отговор