Има ли такъв филм тука?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mortigur »

ivandaman написа:
Сеа кажи ми mortigur каква точно реакция очакваш на подобен пост, защото това е горе долу обобщение от постовете на Ябълката???
Единственото което мога да ти кажа, е да се върнеш малко назад и да препрочетеш това което съм писал. Явно не си го разбрал, за което не те упреквам. По принцип съм много зле в обясненията. :handshake:
Taxation is theft.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от myhata II »

Аз мога да кажсамо едно голямо браво на Ябълка! :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

"Вие сте балъци защото живеете в талашитки и плащате ипотеки и се гърчите като роби в тази отвратителна държава където 90% от населението са бъмове пък останлаите 10% са бездомници. Бачкате по цял ден и се прибирате в бараките си само да спите няколко часа и после пак същото.... Как може да сте такива смотаняци и да не предвидите най-голямата икономическа криза и фактът че тези бунгала (или май бяха бараки.. а бе за мен са все едни и същи) рано или късно ще се обезценят. Вие за това ли дойдохте?? Да слугувате на тези тъпи и необразовани Канадци които нямат елементарно възпитание???" Щом сте такива лузъри това си е ваш проблем.. Аз нямам намерение да се набутвам като вас..И да плащам двойно повече за един литър мляко от колкото в Калифорния където живее един мой познат и ме информира че там къщите са от бетон и че в Санта Моника и Бевърли Хилс къщите са два-три пъти по-евтни от тези в Ийст Ван.... Аз ще направя снимки, цял фотоалбум и ще го кача в интернет за да покажа на целият свят колко мизерна държава е Канада.. Дори ще купя закупя домайна notcanada.com и ще възродя тази уеб страница за да помогна на всички които са заблудени и имат намерение да емигрират да не правят тази фатална грешка. .... и тн. и т.н."
Има да чакаш точно пък на тебе да ти се моля за информация, отминаха тия времена на учтивост...каквото повикало това се обадило! Но да уточня аз къде съм те/ви наричала смотаняци, балъци, лузъри и не знам какво още ми приписваш... Това, че ти се разпознаваш някъде между редовете като такъв си е твой проблем. Но виж мене ме наричахте, проста, гнила, надута и какво ли още не, пък да не говорим за сексуалния уклон специално на двама/трима застаряващи господа от форума... Ама хайде..и това се преглъща...ама да чакаш пък и учтивост не си познал... Всичко от простотиите ти по-горе е извадено от контекста и интерпретирано по един посредствен, селски начин. До сега никога и никой от сериозно пуснати за коментар цитирани материали от различни източници не беше достоен за коментиране... А къщите са си талашити и хич не ми се прави на интересен. Добре, че тук няма термити, па за Коста Рика не знам и не ме интересува.
И не ми се рови за цитати ама аз в кваратал, в който си хвърлят боклука през терасата не съм живяла. Но виж в София съм го виждала особено в Люлин. Характерно е за циганските блокове само във всички градове. Но аз в такъв не съм живяла. И за да довърша темата за възпитанието и качеството на живот още нещо: Не ми е приятно когато си хвърлям боклука в гюма да се оказва, че вътре има човек ровещ из боклуците...това тук е всеки ден от едни и същи...мислех, че оставям това в БГ ама на...и още някой се изсра айде дефекира ако има цензура и за тая дума, в асансьора преди месец...а пред блока лятото също...и още знам за случай в друг блок и друг квартал/ерия квото щете при който се изсрали/дефекирали вътре в пералнята и затворили капака та следващия ясно какво да му се случи с прането... Ето това е култура ми Янко! И аз да не се възмущавам ли? Айде бе...имам претенции културата ми е да е по-висока определено!
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Mr.D »

mortigur написа:
ivandaman написа:
Сеа кажи ми mortigur каква точно реакция очакваш на подобен пост, защото това е горе долу обобщение от постовете на Ябълката???
Единственото което мога да ти кажа, е да се върнеш малко назад и да препрочетеш това което съм писал. Явно не си го разбрал, за което не те упреквам. По принцип съм много зле в обясненията. :handshake:
Кога бе я нацвькахте таз тема? То на кланница заприлича.
Тоз форум ме вьрна в гимназията. там някой ми каже нещо или скочи и аз му набия каската.
Е не трябва да се наказваме че сме Бьлгарчета, част от нашия характер може да си го използваме в наша полза, но само част.
Абе няма перфектна страна за нас. Аз си мислех че само аз винаги недоволствам докато не влязах в тоз форум.

Липсата на самокритика е най-големия недостатьк на един характер,но сьщо и скромността не е добродетел.

http://www.youtube.com/watch?v=6pxKW2DM ... re=related"
:censored:
http://www.youtube.com/watch?v=Ft9qUcu1 ... re=related"
Аватар
emilcho
Мнения: 613
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 2:56 pm
Местоположение: Montreal

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от emilcho »

Mr.D написа: .....
А по-внимателно с некои думички, ако може. Не сме длъжни да ти търпим простотиите.
"I am a very stable genius " - Powered by Donald Trump
"Donald Trump is a fucking moron " - Powered by Rex Tillerson
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

Джини какво ти става? Какви руснаци, п.....си какви майки...това за кого се отнася? :?: А за музиката си прав избрал си най-българското... Аз лично благодаря! И ето една и от мене...http://www.youtube.com/watch?v=Wcu8JLNh ... re=related която обожавам.
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Има всякакви филми :)

Мнение от 7George »

Има всякакви филми. Много от нещата дето ги виждаш, са от мястото където живееш, липсата на кола, работа, собствен .. казан и барака. От едно друго трасе, тия неща ще се губят някъде из буйната растителност там долу. Ако си от другата страна на "барикадата", ще викаш като местните - и защо да им признаваме дипломите на емигрантите, за да работим и ние ли за жълти стотинки. Знам, че си имаш мнение, ама да се изкажа и аз. В тия теми с кого спориш, или просто развенчаваш на глас предишните си заблуди. Ти наистина ли мислеше, че нещата ще се оправят само от смяната на държавата?
Embrace your climate change!
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

Има всякакви филми. Много от нещата дето ги виждаш, са от мястото където живееш, липсата на кола, работа, собствен .. казан и барака. От едно друго трасе, тия неща ще се губят някъде из буйната растителност там долу. Ако си от другата страна на "барикадата", ще викаш като местните - и защо да им признаваме дипломите на емигрантите, за да работим и ние ли за жълти стотинки. Знам, че си имаш мнение, ама да се изкажа и аз. В тия теми с кого спориш, или просто развенчаваш на глас предишните си заблуди. Ти наистина ли мислеше, че нещата ще се оправят само от смяната на държавата?
Ти въобще гледа ли филма, към който пуснах линк? Как един не си направи труда да го гледа и да изкоментира защо не е съгласен с това, което вижда и чува. Само...бля...бля по мой адрес!
Като ти се губят нещата там долу от височината на постигнатото от тебе как се нарича това??? Я гледай да не хванеш височинна болест там горе :lol:! Кой диоптър очила носиш вече?
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mufc »

А тези филмчета ти не ги ли гледа преди да тръгнеш към Канада?
Manchester United Football Club
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от leaf »

Apple,
стара истина е, че идеално място не съществува. Никой не е намерил рай на земята, но всеки търси своята зона на комфорт. Смяната на едно място с друго не е гаранция за постигането на този комфорт.
Позиция като тази - аз искам/аз очаквам/аз зная, че така е по-добре - е път в задънена улица и води до агресия към обкръжаващата ни среда и хора. Пожелавам ви да започнете да работите за намирането на тази зона-комфорт за вас.
Като ви е неприятно да виждате бездомници преместете се да живеете в място отдалечено от центъра на града. Стара истина е, че кметствата в северна Америка концентрират бездомните на определени места, за да не ходят навсякъде и за да им организират пунктове за помощ.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от ablood »

apple написа:А къщите са си талашити и хич не ми се прави на интересен.
А гроздето е киселооо... направо отврат. :wink:
Изображение
Дървена къща? Никога!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от myhata II »

Сега Мухата ви прави филм за Торонто ,става уникален,такива чудеса ще видите и после Аблъд ще пита,ама това в Канада ли е ?
Мухахаха :lol:

До Гоша
Гошаа,какви барикади и висоти те гонят бе,я се качи на камиона и се огледай от ляво и дясно къде се намираш :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от 7George »

myhata II написа:Сега Мухата ви прави филм за Торонто ,става уникален,такива чудеса ще видите и после Аблъд ще пита,ама това в Канада ли е ?
Мухахаха :lol:
До Гоша
Гошаа,какви барикади и висоти те гонят бе,я се качи на камиона и се огледай от ляво и дясно къде се намираш :)
Мухата става рано и се зафаща за форума, е тва му харесвам аз на него.

Не, не съм гледал всички филми в Тубата и нямам намерение да го правя.
Embrace your climate change!
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mufc »

Аз ги гледах филмчетата и мога да заключа, че за всичко са си виновни наивните хора правещи се на жертви в тях.
Manchester United Football Club
Mr.D
Баннат за 7 дни
Мнения: 747
Регистриран на: Пон Юни 20, 2011 12:54 am

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Mr.D »

7George написа:
myhata II написа:Сега Мухата ви прави филм за Торонто ,става уникален,такива чудеса ще видите и после Аблъд ще пита,ама това в Канада ли е ?
Мухахаха :lol:
До Гоша
Гошаа,какви барикади и висоти те гонят бе,я се качи на камиона и се огледай от ляво и дясно къде се намираш :)
Мухата става рано и се зафаща за форума, е тва му харесвам аз на него.

Не, не съм гледал всички филми в Тубата и нямам намерение да го правя.
Ще покаже гетата на Торонто. Какви бяха Финч линч. :D В Детройт са яки тия в Торонто са смешни.


Не пускай от тубата Муха,направи с твоя камера нещо.
Заключено