Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Fireman

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Fireman »

Вальо,Вальооо .... то за да усетиш нещо, първо трябва да ти Влезе....
Или както казваше един Приятел " То да _уй да го набиеш,ама акъл не става"
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от drifter »

Fireman написа:... образовани и умни хора с цел Изпростяване"
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
Fireman

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Fireman »

Вальо , а ти защото ме познаваш ... :handshake:
Ти беше дето ме изтри преди време от листата на Skype -са,нали .Питам ,да'л не стане после грешка?
И после като видя,че вземаме визи и дъра бъра ,та Ти ли беше този,който отново ме потърси по Skype...
Ти си пич,но си гледаш интереса,в смисъл разбирай "интереса клати феса".
Пожелавам ти Здраве,защото това е най-важното.....аз съм си Аз,ти си си Ти и тук пътищата ни се разделят :rock:
Fireman

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Fireman »

ablood, да не бъркаме нещата,аз само си казах нещо ,нека да е глас в пустинята и да няма значеие.
Нито съм си тръгнал от Канада,скоро това няма да стане..... надявам се само да започне повече да ми харесва,и по-малко да виждам това дето не ми харесва.....
:y:
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от valioiko »

Fireman написа:Вальо , а ти защото ме познаваш ... :handshake:
Ти беше дето ме изтри преди време от листата на Skype -са,нали .Питам ,да'л не стане после грешка?
И после като видя,че вземаме визи и дъра бъра ,та Ти ли беше този,който отново ме потърси по Skype...
Ти си пич,но си гледаш интереса,в смисъл разбирай "интереса клати феса".
Пожелавам ти Здраве,защото това е най-важното.....аз съм си Аз,ти си си Ти и тук пътищата ни се разделят :rock:
Искаш да кажеш, че аз съм търсил изгода от тебе??? Ти луд ли си или какво? Каква изгода мога да имам аз от тебе ба момченце? И как можеш да кажеш такова нещо, при вкичко, което направих в опитите си да ти помогна с какво ли не. Ти си егати неблагодарното същество.

Брееее, направо съм отвратен! Ясно сащо се изпокара с хората на които разчиташе в Калгари, а и в България. Повредата е във вашия телевизор!

И я светни за пожарникарската ти кариера в България, а?
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Fireman

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Fireman »

хахах Вальо, ти или си прост или на прост се правиш.
И какво си направил за мен,освен което сме обсъждали за една кола от Бг и малко преводи.....след което ти ме изтри от листата си.
Не че не ценя ,което е било,но си е като "пълно за празно"
Много нежен си,запази си отвращенията ,когато дойдеш в Канада :clap:
На си ти парцалките,дай си ми дрешките.....вече не те Обичам :worried: :D
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Ivan1007 »

kill_u написа:
Fireman написа:
Коронния въпрос сега трябва да бъде "Като не ти харесва защо не се прибереш към България", ще кажа " Ако трябва да избирам между България и Канада,по- добре тук с по-малкия екшън,от колкото в България с нон стоп екшън".
Това изречение трябва да се забие най горе на форума. И на всеки да му стане ясно какво е Канада. Надявам се, че Пожарната по този начин е намерил отговора на въпроса "Защо дойдохме в Канада".
Xммм...това изречение е точно отговор на въпроса от някои дето са дошли от няколко месеца и още се чудят защо са тук. Екшъна е нон стоп и тук и в България. Да се вдигнеш от майната си, за да установиш, че в Канада също някои си качват краката по седалките в автобуса, че някои си хвърлят боклуците където не трябва или че банките за 1 месец налагат стоп на лични чекове за новите си клиенти означава, че си търсил нещо дето не знам дали го има изобщо някъде.
На мен поне от това изречение не ми става ясно какво е Канада, а съм вече почти девет години тук.
То не знам дали изобщо може да се отговори на такъв въпрос, а не знам дали и трябва.
Важния въпрос е "какво съм аз и какво искам" Ако знаеш какво искаш, трябва да си готов да компенсираш това, което не си с нещо друго. Ако английския на някой не е поне на ниво 7-8 CLBA като на теб нема да стане лесно, особенно пък ако искаш да бъдеш тук нещо, което никога не си бил
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

radkoT написа:
filipne написа:
radkoT написа: За пореден път питам , ще представиш ли доказателства че съм Курца/които и да е тои / и че съм от няколко месеца в Ка или отново ,за пореден път ще се измъкнеш като гол охлюв?
Не смятам за нужно да ти представям каквито и да било доказателства. Ти сам добре знаеш, че е точно така. А ако някой друг се нуждае от такива, нека си направи труда да прочете няколко мнения на двата ника и сам ще установи наличието на поразителна прилика в стила, мисленето и повтарянето до замайване на едни същи изтъркани клишета за космонавти, ракети, криви космоси, Булгаристан, излъгани камилчета и много други.
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Uspial »

Само да дам насока на новите имигранти.
Ако ми се наложи да живея в скапан квартал пълен с шриланковци, да работя на поточна линия или да кеся години наред на социал заедно с необразовани сомалиици моментално си грабвам шапката и вдигам гълабите :wave: .
Fireman

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Fireman »

Ами ако не се живее в скапан квартал,със шириланковци,не се работи на поточната линия и така нататък,какво трябва тогава да прави емигранта,може би да емигрира обратно :*
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Uspial »

А тогава сменя ника на Успял1, Успял2, 3 и т.н.
След това идва в столицата и тръгва с мен по дипломатически партита и Карибски ваканции. :D
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от valioiko »

Драгане, много ти е слаба паметта, момченце. А истината за твоя неуспех е, че те мързи да работиш. В България те мързеше, и в Канада те мързи.

И не обиждай, ако обичаш!
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от kikolilokiko »

Доцент Дочев написа:Аз може и да не го познавам Драго ,но в моята област/изкуственно осеменяване на овцете/ в България да не кажа и в цяла Европа съм най добър,така че психологията им не ми е чужда.
това в стара загора ли го учи ;)
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Uspial »

Валайко написа:
Драгане, много ти е слаба паметта, момченце. А истината за твоя неуспех е, че те мързи да работиш. В България те мързеше, и в Канада те мързи.
Чакайте малко.
Някой менти.
Файърмен лично написа че в Бг работил на 2-3 места едновременно като между тях се придвижвал с колело зима и лято.
От едната работа на другата отивал и така години наред.
Помислих си: Ей много работлив човек. Тоя ако дойде тук милионер ще стане.
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от valioiko »

:rofl:
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Заключено