Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

Linko написа:filipne, знам колко си обидчив и нараним, то това си то е перманентното състояние та не ме впечатляваш изобщо.
Ти не мислиш за доказателства като твърдиш измишльотини като тези за radko и kurta007 наприемр (IP-тата им са реални и различни, дори от различни градове пишат), но за себе си искаш едва ли не писмени доказателства, свидетели, "необорими факти" и пледоарии като в съда. Това е то двойният ти аршин, ето ти още едно доказателство.
Не разбрах ??? Имаш доказателства за обидните си твърдения спрямо мен или ще се извиниш?
Другото са приказки за отвличане на вниманието.

П.С. Какво по-точно имаш в предвид под "реални" ИП-та ? Жокер - всички ИП-та са реални, поне за цивилните хора е така.
Направи си труда да прочетеш десетина мнения на единия и другия и ще разбереш за какво говоря. Жокер - спомни си кой в другия форум направи същото като тук - публикува снимката , телефона и името ми, считайки го за голямо геройство? (Отговор за недосетливите - Kurta007 от другия форум)
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Linko »

Имам си доказателства естествено и те ми стигат както ти си имаш свои и както виждам никакви други не приемаш.
За мен случаят е приключен и повече не ми се занимава с теб.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Uspial »

Добре де аз искам да попитам забранено ли е човек който харесва външния си вид, има самочувствие, смята се за успял, нямащ какво да крие, публична личност (познава го цялата БГ общност в града в който живее ), член на ръководството на Бг дружвество в града сам да си пуска снимките.
Щото аз един два пъти си ги пусках сам ама вие ги триете. :D
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

Linko написа:Имам си доказателства естествено и те ми стигат както ти си имаш свои и както виждам никакви други не приемаш.
За мен случаят е приключен и повече не ми се занимава с теб.
За тебе може да е приключен, но за мен не е. Обиждаш, след което нито се извиняваш, нито представяш някакво доказателство. И хоп ! - случаят е приключен ??? Колко удобно, нали Линко ??

Прави ти чест, без съмнение :@
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от radkoT »

filipne написа:
army написа:'Linko'- да разбирам ли, че в този форум -вече е нормално да публикуваш снимки без съгласието на притежателя им?
-това е жалко-меко казано... А твоето мълчание е неприемливо за мен!
Това, което разбирам аз е, че можеш да публикуваш снимката на когото си искаш в разрез с правилата на форума, но за това няма да получиш наказание - дори и минимално.
Понеже малко бавно схващаш ще ти обясня.Прочети го БАВНО :lol:
да можеш да публикуваш снимка на които си искаш ,но не можеш да разкриваш лична информация за друг потребител
2. Не използвайте форумите за разрешаване или още по-малко за създаване на личностни конфликти. Забранява се разкриването на лична информация за друг потребител. Спазвайте личното пространство. Съсредоточете се върху темата/мнението, а не върху този, който го е писал.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

radkoT написа: да можеш да публикуваш снимка на които си искаш ,но не можеш да разкриваш лична информация за друг потребител
Отговарям ти БАВНО :

Като публикува моя снимка, разкри ли лична информация ДА или НЕ ?

Апропо, като четеш реакциите на съфорумците относно геройството ти, не се ли усещаш поне малко ?
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от radkoT »

filipne написа:
А като потребител, готов ли си да докажеш тези си твърдения с необорими факти ? В противен случай това си е чиста клевета и обида!
Как може да си толкова нахален и лицемерен ?
само 1 пост по нагоре пишеш
които radkoT/Kurta007 и твоя милост сътворихте в другия форум ? Не, нали ? Въпреки, че всичко си стои там и сега
10 пъти ти казах дай доказателства че съм някои друг или че съм от няколко месеца тук, ти се измъкваш с недомлъвки в типичния ти стил и сега с цялата си НАГЛОСТ искаш доказателста ТИ :swear:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

Няма ли кой да го узапти този ???
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от radkoT »

Linko написа: Ти не мислиш за доказателства като твърдиш измишльотини като тези за radko и kurta007 наприемр (IP-тата им са реални и различни, дори от различни градове пишат), но за себе си искаш едва ли не писмени доказателства, свидетели, "необорими факти" и пледоарии като в съда. Това е то двойният ти аршин, ето ти още едно доказателство.
филипЕ е тва си го окачи на една рамка в хола и го гледаи вечер по 1 час след работа и дано проумееш че си в тотална заблуда някои ден :lol:
или и тва е някаква измама ?
очаквам също така да си получиш наказанието че постояно с лъжи и измами манипулираше че съм някои друг
извинение от твоя страна също върши работа :lol:
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от radkoT »

filipne написа:Няма ли кой да го узапти този ???
Ще те Озаптят теб ама едни други хора с бели престилки :rofl: :rotfl:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

Гледай де не се пръснеш от злоба Курца :D
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от radkoT »

filipne написа:Гледай де не се пръснеш от злоба Курца :D
няма злоба в мен филипЕ,аз съм положително настроен човек за разлика от теб на които всичко ти е криво ;)
просто те поставям там където ти е мястото,а ти го даваи по леко с нервите :rofl:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от filipne »

radkoT написа:
filipne написа:Гледай де не се пръснеш от злоба Курца :D
няма злоба в мен филипЕ,аз съм положително настроен човек за разлика от теб на които всичко ти е криво ;)
просто те поставям там където ти е мястото,а ти го даваи по леко с нервите :rofl:
Аха, дори и на Курца отговаряш :D
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Какво е българското разбиране за подкрепа в Канада?

Мнение от Linko »

Колко жалко, че заради един човек толкова много теми биват заключвани и хвърляни в кофата.
Точка.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Заключено