Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
Danail
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 9:21 am
Местоположение: Vancouver, BC
Обратна връзка:

Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от Danail »

Здравейте,

искам с тази тема да привлека вниманието на всички добри хора в Канада и искрено се надявам, че българската общност тук ще стане съпричастна към голямата човешка драма на едно младо българско семейство.
Една млада българска жена има нужда от спешна операция в чужбина, за да се спаси нейният живот и живота на бебето, което носи. Вижте подробности за нейната тежка диагноза в линка посочен по- долу:

http://help-polly.info/

Надявам се, че ще се намерят достатъчно добри хора, които могат да помогнат за да стане възможно спасението на два крехки човешки живота и на едно слънчево и хубаво семейство.

Благодаря на всички предварително за подкрепата и дано съдбата да не изправи никой от нас пред такива изпитания!

Дидо & Вени
Бъди смел, а когато не си, преструвай се , че си, никой няма да усети разликата!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от ablood »

Някой има ли инфо за достоверността на тази молба?

Неприятното е, че едва няколко жалки процента от даренията достигат до наистина нуждаешите се.

Тъй като има PayPal бутон мисля, че ако някой от старите съфорумници е запознат със случая и може да гарантира, че не е измама много от нас ще помогнат.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от Koko »

ablood написа:Някой има ли инфо за достоверността на тази молба?

Неприятното е, че едва няколко жалки процента от даренията достигат до наистина нуждаешите се.

Тъй като има PayPal бутон мисля, че ако някой от старите съфорумници е запознат със случая и може да гарантира, че не е измама много от нас ще помогнат.
Как точно очакваш някой да ти гарантира за достоверността на това което всички четем в нета?
Според мен апела за помощ е истински, но всеки сам преценява дали и на какво да вярва, съответно да прати ли пари или не.

Има тема за това и Под шипките: http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 22&t=36486
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от Жени »

ablood написа:....Неприятното е, че едва няколко жалки процента от даренията достигат до наистина нуждаешите се.

Тъй като има PayPal бутон мисля, че ако някой от старите съфорумници е запознат със случая и може да гарантира, че не е измама много от нас ще помогнат.
Не е измама!

За съжаление историята е повече от вярна!

Сметката на жената е дарителска и по този начин се гарантира, че събраните суми ще бъдат усвоени единствено и само за лечението й. Т.е. банката поема отговорност да съблюдава това условие да се спази!
pm.dj
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Яну 19, 2007 7:43 am

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от pm.dj »

Всеки един от нас може да бъде на тяхно място,можем да помогнем.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от survivor »

Потвърждавам, че не е измама! Аз не познавам семейството лично, но знам от по-отдавна хора, които сега са до него и му помагат. Освен това сметката е дарителска и парите могат да отидат само за болницата в Берлин.
Ако някой го мързи да кликне върху линка, само ще кажа че една майка буквално подлага живота си на риск, за да даде шанс на бебето в нея да живее.
Ако можете да разпространите линка и на други хора също ще помогнете много!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от ablood »

Тези референции бяха дастатъчни за мен.

Хайде съфорумници! Всеки от вас има PayPal и малка излишна сума.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от Aries »

ablood написа:Тези референции бяха дастатъчни за мен.

Хайде съфорумници! Всеки от вас има PayPal и малка излишна сума.
То и с кредитна карта става през Пейпал-а. Аз така преведох.
PAVLINAP
Мнения: 204
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 12:24 pm

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от PAVLINAP »

Надявам се, че и Поли, и бебето ще бъдат добре. Нека им помогнем!
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от Agi »

Който, иска да знае какво става може да провери в БГ мама.
Тъй като сраниците са много, най-важната информация е, че Поли има бебе, и двете са добре
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
kralimarko

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от kralimarko »

аз нямам пай пал но бих дал кредитната си карта на някойдето има да преведе 15 доллара
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: Да спасим два човешки живота - на Поли и неиното бебе!

Мнение от Жени »

Край на кампанията!

Искаме да БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ, които ни помогнаха и да обявим край на кампанията по набирането на средства за Поли и Паола.

От тук нататък ще чакаме решнието на НЗОК, което вярваме, че ще е положително и ще ви информираме своевременно. Немската здравна каса ни каза, че тъй като Поли е здравноосигурен в български пациент, който постъпва в Шарите по спешност, те поемат разноските по престоя й тук и ще си ги изискат от НЗОК.

Уреждането на тези процедури няма да е бързо, но Ви молим за търпение, с каквото и ние ще се заредим. От сега имам грижата да ви осведомявам за всяка новост. Поли, от своя страна, съвсем скоро ще поднови посещенията си във форума.

Те двете са добре, Паола се представя отлично, Поли ще има нужда от малко повече време за психическо възстановяване. Това е и друга причина да се сложи край на кампанията, тъй като случилото се е твърде лично за нея, а по един или друг повод са се появили публикации в медии, които тя не искаше от самото начало.

БЛАГОДАРИМ ОТ СЪРЦЕ НА ВСИЧКИ, УЧАСТВАЛИ В КАМПАНИЯТА, ЗА ВСЯКА ВАША ДУМА, ВСЕКИ ЛЕВ, ВСЯКО ОТДЕЛЕНО ВРЕМЕ, ВСЯКА ИДЕЯ, ВСЯКА НАДЕЖДА, ВЯРА И ДОБРИНА. БОГ ДА ПАЗИ ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ, БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

Искам да благодаря лично и поименно на всеки притекъл се на помощ, но едва ли е възможно. Всички майки, учителки, фирми и организации, частни лица, познати и непознати. Помощта Ви ще бъде възнаградена.

Дано тези средства помогнат на друг нуждаещ се, а защо не и на няколко. Надяваме се да успеем да постигнем това!

С уважение и благодарност:
Делян
http://help-polly.info/
Публикувай отговор