къща в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
mim4eto81
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 8:56 am

къща в Канада

Мнение от mim4eto81 »

Здравейте всички!
Искам да попитам дали някой знае някакъв сайт за недвижими имоти (по-точно къщи) в Торонто.Искам да разуча как стои въпросът със закупуването на имот в Канада.
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

mim4eto81
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 8:56 am

Мнение от mim4eto81 »

Здравей Bubi,
благодаря много,но нещо не мога да оправя с този сайт. :unhappy: Аз искам да мога да видя снимките,цените и местоположението на къщите.Или пък да мога да аз да определя някакви цени и града.А в този сайт нищо не ми излиза (може би аз не го правя както трябва).Ако знаеш някои други такива сайтове,моля те да ми ги пратиш.
Благодаря предварително.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Обърни се към агент. Няма да ти струва НИЩО, защото продавачът плаща комисионната. Агентът ще ти отдели часове (ако е нужно) за да ти рязясни предимствата и недостатъците на различните райони, ценови нива, типове имоти, начини да получиш ипотека и т.н. Пък и имат бърз достъп до широка база банни. Моят агент ми изпращаше ежедневно оферти, които не можех да видя в нет-а.
Единствено не се връзвай, когато те напъва за по-скъп имот. Настоявай за твоите си граници и точка!
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

mim4eto81 написа: Аз искам да мога да видя снимките,цените и местоположението на къщите.Или пък да мога да аз да определя някакви цени и града.
Ако искаш да си разглеждаш

http://bytheowner.com/search.php?topic= ... xp=9999999

горе от меню search може да си сменяш :)
Аватар
teomat.com
Мнения: 561
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 11:16 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Мнение от teomat.com »

Къщи в Торонто

Не се стряскай и на мен ми се струват доста грозноватички :lol:
mim4eto81
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 8:56 am

Мнение от mim4eto81 »

намират ли и масивни къщи ,а не само дървени ,и кое е за предпочитане -масивна или сглобяеми или дървени?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Ти имаш ли идея за колко време ще се стопли една "масивна" къща ако се прибереш от работа при -35 градуса????? Или ще я топлиш цялата денонощно?
mim4eto81
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 8:56 am

Мнение от mim4eto81 »

нямам идея но все пак е по стабилна от дървената и при пожар е по добре да е тухлена нали?
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

mim4eto81 написа:нямам идея но все пак е по стабилна от дървената и при пожар е по добре да е тухлена нали?
Вероятносста да си купиш масивна тухлена къща в Канада е приблизително равна на вероятността да си купиш изцяло дървена къща в България ;)
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

mim4eto81 написа:нямам идея но все пак е по стабилна от дървената и при пожар е по добре да е тухлена нали?
Ако не искаш дървено купи си кондо.
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

ivanko13 написа:
mim4eto81 написа:нямам идея но все пак е по стабилна от дървената и при пожар е по добре да е тухлена нали?
Ако не искаш дървено купи си кондо.
А да, те щото всичките са бетон, нали? :wink:

Всъщност плочите на много от тях наистина са, поне по-новите.
mim4eto81
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 8:56 am

Мнение от mim4eto81 »

а кондо е апартамент,нали?Ама не ми се иска да се забивам в един апартамент.На моя братовчедка мъжа и е бил 12 год. в Канада и ни дава акъл да инвестираме в къща.
Аватар
lz2arn
Мнения: 703
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:54 am
Местоположение: mtl.qc.ca
Обратна връзка:

Мнение от lz2arn »

mim4eto81 написа:а кондо е апартамент,нали?Ама не ми се иска да се забивам в един апартамент.На моя братовчедка мъжа и е бил 12 год. в Канада и ни дава акъл да инвестираме в къща.
Допускам че на девер ти Петко зълвиния син и семейството му може да са в по-ралична ситуация от вашата...
Благодаря на отговорилите. Дважди на премълчалите.
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

becks написа:
mim4eto81 написа:нямам идея но все пак е по стабилна от дървената и при пожар е по добре да е тухлена нали?
Вероятносста да си купиш масивна тухлена къща в Канада е приблизително равна на вероятността да си купиш изцяло дървена къща в България ;)
преди месец продадоха една в Сен-Ламбер- 4 спални, 3 бани, голям двор и т.н. :) - за 750 000, същото такова ( приблизително ) там, но дървено - около 350 000 ...
пак сме тук :-)
Публикувай отговор