Като удължавате престоя като поситетел на родител...

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Като удължавате престоя като поситетел на родител...

Мнение от survivor »

Каква причина за удължаването пишете в апликацията? Само да спомена че тече процедура за спонсориране, така че разни импровизации с неочаквани инциденти едва ли ще бъдат убедителни :roll:

Да допълня че имам малко дете което не ходи на градина и работя, но пък майка ми е доста възрастна. Някой писал ли е като причина "помощ за гледане на дете"?

Благодаря ви предварително!
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Пиши им, че поради възреста на майка ти, не можеш да я оставиш сама........и се налага да е до вас за известно време.
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Благодаря!
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Мнение от fe_ya »

Някой беше писал преди че гледането на дете не е хубаво да се изтъква като причина за престоя на роднини в Канада защото се счита като трудова заетост на чужд гражданин. Не знам до колко е вярно, но аз лично бих заложила на възрастта.
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

Ние писахме, че сме купили къща и татко ще работи на шантие-то :lol: ремонти демек, удължиха му я, пък и той си свърши работата, да е жив и здрав, сега пак е тук, но незная каква причина да измислим, той има 5 годишна виза, но пак си е същото 6 месеца + удължаване или връщане в БГ и после пак ...
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Благодаря ви много! И на мен ми се струваше че съм чувала че гледането на дете не е добра причина за имиграционните, но не бях сигурна. Сега поне знам че не ми се е причуло. Въпреки че като не могат да осигурят достатъчно места в детските градини, не ми се струва правилно да имат претенции.
Тоше, това с ремонтните работи като причина ми хареса, въпреки че при нас не е съвсем приложимо :D
Публикувай отговор